Dárkové poukazy: Tipy na dárky, se kterými nešlápnete vedle

Narozeniny, Valentýn, jubilea, významné události ale třeba i poděkování a Vánoce a k nim neodmyslitelně patřící dárky. Taky chceme občas blízké obdarovat a potěšit je třeba jen maličkostí. Ale co jim udělá radost? Co koupit k Vánocům pro muže, ženy? Jaký dárek ocení? Co aktuálně potřebují? Pokud nemáte odpověď ani na jednu z otázek, nezoufejte. Máme pro vás zaručený tip na dárek, který bude perfektní. 

 

Dárkový poukaz, to je dárek, s kterým určitě nešlápnete vedle! Je to typ dárků oblíbený u mužů i žen. Dárek v podobě finanční částky na atraktivním kousku papíru v ozdobné obálce darujeme nejčastěji ze dvou důvodů. Nejsme si 100% jistí, zda se námi vybraný dárek bude obdarovanému líbit. Druhá nejčastější volba koupě dárkového voucheru je, že nestíháme. Ano, je to dárek na poslední chvíli ale pro mnohé zároveň nejvděčnější dárek.
Poukazy můžete dostat tištěné, ale pokud vás tlačí čas, tak oblíbenou formou je online dárkový poukaz, který máte v emailu raz dva. Pak stačí vložit do obálky a tradááá, máte dárek, který seženete i na Štědrý den.
Je jedno, která varianta je váš případ, v našem seznamu dárkových poukázek najdete spoustu inspirace třeba na narozeniny, významné výročí, Vánoce nebo svatební dar.  A podle významnosti události a obdarovaného volte i částku, za kterou může nakoupit. 

Teď už si stačí jen vybrat jaký typ dárkového poukazu je pro vašeho blízkého ten pravý. Inspirujte se nejoblíbenějšími dárkovými poukazy, kartami nebo vouchery. Vše koupíte online, bez čekání a hned.

Teď už si stačí jen vybrat jaký typ poukazu je pro vašeho blízkého ten pravý.

Dárkové poukazy na kosmetiku

Dárkový poukaz na nákup kosmetiky potěší každou ženu. Víte, že by jí největší radost udělal nový parfém? Nebo touží po luxusní paletce? Má svou oblíbenou kosmetickou značku? Darujte poukaz na nákup kosmetiky v e-shopu nebo v kamenné prodejně. A pokud má ráda přírodní kosmetiku a láká jí vlastní kosmetika, pak je dárková poukázka na workshop výroby vlastní přírodní kosmetiky, aromaterapie nebo parfémová laboratoř hóóóóódně originální dárek pro ženu. 

prohlédněte si workshopy v biooo akademii

Notino

Darujte poukázku na nákup kosmetiky nebo parfému v největším českém e-shopu. Stovky kosmetických značek na jednom místě, to ocení každá žena. Poukázku v Notino můžete zvolit od 500 po 2000,- Kč.

získat poukázku
dárková poukázka notino

Econea

Ten pravý dárek pro ženu, která má ráda udržitelnost, zdravé a přírodní věci je dárkový poukaz na nákup výrobků v souladu s přírodou. Voucher obdrží na 100% recyklovaném papíře. Jak už název napovídá, jedná se především o přírodní kosmetiku. Tímto dárkem potěšíte hlavně ženy, které žijí ekologicky, je jim blízký udržitelný životní styl a přírodní kosmetika je pro ně základ péče.  Dárkové vouchery jsou ve třech cenových hladinách. 

získat poukázku
seznam dárkových poukázek

Sephora

Sephora, to je perfektní dárek pro dceru i kamarádku. Najdete zde unikátní značky kosmetiky, které jinde nenajdete. Dárková karta je platná na všech prodejnách Sephora ČR a při nákupu v e-shopu. 

získat poukázku
seznam dárkových poukázek

Dárkový poukaz na vzdělání a osobní rozvoj

Dárky v podobě kurzů, workshopů a v dnešní uspěchané době i online kurzy, které si obdarovaný vychutná kdy má čas a náladu patří k oblíbeným dárkům na Vánoce i narozeniny. Správným výběrem online vzdělávacího a zábavného kurzu se trefíte do noty. Tady darujete poukázku. A je jedno jestli darujete mamce, synovi, dceři, manželovi nebo babičce. Konečný výběr tohoto dárku je na nich. Oblíbené jsou jak jazykové online kurzy, poukaz na tento je v akci 1+1 zdarma. Tak workshopy, kde si rozšíří obzory v oblasti, která je baví, živí nebo třeba zatím jen zajímá a chtěli by se dozvědět nebo naučit více.

Dárkový poukaz na cizí jazyky

Darujte svým blízkým smysluplný dárek, který využije v práci, ve volném čase. Dárek pro syna a dceru, který jím rozšíří jejich obzory. Přiblíží jim jejich cestovatelské sny a přinesou výhodu v práci. Dárkový poukaz na cizí jazyky využijí jak úplní začátečníci, tak i ti, kteří mají angličtinu perfektní. Na výběr máte 3 poukazy pro nákup online jazykových kurzů a konverzačních lekcí. Využijte akci na poukazy 1+1.

Dárkový poukaz v hodnotě 890 Kč získat poukázku
Dárkový poukaz na cizí jazyky

Kreativní worskhop výroby kosmetiky

Darujte poukázku na workshop výroby přírodní svíčky a mýdla. Krásné přírodní produkty si obdarovaný odnesete domů a udělá s nimi radost sobě nebo svým blízkým. Mrkněte na další tipy na kreativní worskhopy, kde můžete darovat poukázku bez konkrétního datumu. 

získat poukázku
akademie biooo poukaz-

Dárkový poukaz pro kreativce

Darujte voucher do obchodu, kde si vybere každý milovník malování. Malování podle čísel, podle fotografie, svítící obrazy, repliky slavných obrazů, obrázky pro děti.

získat poukázku
dárkový poukaz

Poukázka na kreativní potřeby

Znáte někoho, kdo rád maluje obrazy? Vše pro malování akrylem, olejem nebo akvarelem a spoustu dalších uměleckých potřeb na jednom místě. Výběr barev je perfektní, najde tam profesionální barvy Van Gogh, Rembrandt aj., pomůcky pro malování. Ti kdo malují, budou chrochtat blahem v tak velkém výběru uměleckého sortimentu. 

získat poukázku

Spodní prádlo

Darování spodního prádla je skvělá volba, ale musíte 100% znáte velikost a styl obdarovaného. Pokud chcete udělat radost měkkým dárkem a nejste si jisti, zda se trefíte do vkusu, pak dárková poukázka je perfektní volba. Darování poukazu na výběr spodního prádla potěší především ženy, které si hledání toho pravého kousku užijí. 

Astratex

Nejznámější obchod se spodním prádlem se pyšní perfektními službami. Mimo jiné můžete objednané zboží v případě nepadnoucího kousků zdarma vrátit. Sortiment je opravdu široký a pomůžou i s výběrem velikosti. Poukaz dostanete v krásné obálce.

získat poukázku
seznam dárkových poukázek

Luxusní prádlo

Další varianta dárkového poukazu, který si žena užije. Dárkový poukaz na luxusní spodní prádlo v krásné obálce zvítězí mezi letošními dárky. Velký výběr luxusního spodního prádla, košilek, body, plavek i erotických kostýmu na jednom místě.

získat poukázku
dárková poukázka na nákup luxusního spodního prádla

Dárkové poukazy na zážitek

Mezi nejoblíbenější dárky darované k Vánocům, narozeninám a jiným významným událostem patří bezesporu ty zážitkové. Zážitek je dárek, na který se nikdy nezapomene. Pokud tápete, co darovat, pak vsaďte právě na tuto oblíbenou variantu. Zážitky můžete darovat opravdu téměř na vše. Pokud si nejste jistí konkrétním typem zážitku, darujte poukaz s částkou a obdarovaný si vybere podle svého gusta. 

Kurz vaření

Dárkový poukaz na kurz vaření je skvělý tip na dárek pro každého milovníka kulinářského umění. Má vaše manželka ráda sushi? Překvapte ji kurzem profesionální přípravy sushi. Babičce, která ráda zkouší vytvářet nové moučníky, učarujete kurzem Francouzské cukrárny. Originální dárek pro muže je kurz přípravy steaku a masa. V pestré škále kurzu vaření najdete jedinečný a netradiční dárek pro každého. 

získat poukázku

Zažijte něco jedinečného! Kurz vaření v Chefparade - největší škole vaření v ČR

Adrenalin vs. relax

Poukázku na libovolný zážitek se trefíte do noty každému. Manželka si může vybrat welness, syn si vybere třeba adrenalinový zážitek. Ale kdo ví, možná vás překvapí a zvolí úplně něco jiného, než čekáte. Proto s poukázkou na výběr jakéhokoliv zážitku potěšíte každého bez výjimky. 

získat poukázku
poukázka na výběr zážitku

Šperky

Šperk jako dárek potěší většinu žen. Pokud si ale nejste jistí konkrétním šperkem, nabízí se poukázka, se kterou si žena vybere podle svého vkusu. A vybírat konkrétní šperk můžete společně s ní. Hodnota dárkové poukázky záleží jen na vás. Darovat voucher na nákup šperků je skvělý nápad na dárek na poslední chvíli pro manželku i přítelkyni k Valentýnu nebo výročí svatby.

Brilianty.cz

Darujte ženě voucher na výběr šperku, který vznikl spojením drahokamu s ušlechtilým drahým kovem. Tady si vybere luxusní šperk s brilianty. Diamant vybroušený do třpytivého briliantu rozzáří oči každé ženy. Jak řekla Marilyn Monroe: „Nejlepším přítelem žen jsou diamanty“.

získat poukázku
Dárkový poukaz na nákup luxusních šperků

Olivie

Stříbrné šperky, které vznikají v ryze české rodinné firmě. Prvotřídní zpracování stříbrných šperků a kvalita oslní a vybere si teenager i manželka.

získat poukázku
olivie dárkový poukaz

Poukázka na nákup knih a časopisů

Chcete překvapit někoho skvělou knížkou? Víte, co obdarovaný rád čte, co ho zajímá. Máte obavy, že mu koupíte skvělou kuchařku, kterou už má? Darujte poukázku na výběr knih dle jeho potřeb. 

 Dárková poukázka do knihkupectví

Skvělý tip na dárek pro všechny, kteří milují knihy. A je jedno, jestli je to beletrie, kterou čte manželka na lehátku u moře, pro syna nebo dceru, ambiciózní osoby, které chtějí v životě dosáhnout velkých cílů, rádi se inspirují a motivují k lepším výsledkům v osobním i pracovním životě, pro milovníky historie, ezoteriky cestování, vaření, cizích jazyků. Barevný svět knih nabízí dárek pro každého. A ti co nejsou kamarádi s internetem, poukázku využijí v široké síti knihkupectví. 

získat poukázku
dárková poukázka do knihkupectví dobrovsky

Předplatné cestovatelského časopisu

Poukázka na nákup v cestovatelském obchodě potěší každého milovníka cestování, turistiky 12 destinací světa s konkrétními tipy na kulturní zážitky, přírodu, odpočinek i aktivní dovolenou potěší i náročné cestovatele.

získat poukázku
Dárek pro milovníka cestování

Elektronika

S dárkovým poukazem na nákup elektroniky a různých vychytávek potěšíte především muže. Darovat poukaz na elektro babičce nebo dědovi nebude to pravé ořechové. Ale táta, syn i dcera zajásají, že si můžou vybrat něco podle sebe. Pokud totiž nevíte, jaké vlastně ty sluchátka mají být, nebo která herní myš je ta nejlepší, dárkový poukaz na elektro to jistí. Ve většině případů dostanete na výběr tištěný voucher nebo elektronický. A když hledáte dárek hodinu před štědrovečerní večeři, elektronický voucher máte v emailu za minutku. 

Elektronický dárkový poukaz od Smarty potěší všechny technologické nadšence. E-shop je plný smart elektroniky a vychytaných gadgets.  Najdete tam třeba oddíl herní zóny, kde je vše od herních konzolí až po merchandise. 

Získat poukázku
dárkový poukaz smarty

Dárkový poukaz na nákup zboží v Alza je od 100,- Kč až po 5000,- Kč. Sekce elektroniky je tu hodně široká. Obdarovaný si tady koupí od sluchátek až po elektro koloběžku. 

Získat poukázku
poukazka alza

Dekorace

Většina mužů nechápe, proč ženy neustále zvelebují a proměňují interiér. Je to tak. Ženy rády nakupují nejen oblečení, ale také doplňky do domácnosti. Vylepšování bydlení patří k oblíbeným volnočasovým činnostem jemnějšího pohlaví.

Butlers

Dárkový poukaz pro manželku, dceru nebo kamarádku. Butlers nabízí plno inspirace na zútulnění bydlení. Stylové dekorace a doplňky, nábytek i praktické potřeby do kuchyně, najdete tam zajímavé doplňky pro krásné stolování. Eshop plný originálních dárků do nového bydlení. Dárkovou kartu koupíte v hodnotě od 500,- Kč.

získat poukázku
dárková poukázka butlers

Bonami

Darujte své ženě poukaz na nákup v nejoblíbenějším obchodě s doplňky a nábytkem. Jestli vaše manželka nebo přítelkyně patří k těm, které neustále předělávají a zdobí interiér, pak jim poukázkou Bonami uděláte nesmírnou radost. Každý den  nabízí plno nových kampaní a kolekcí. Zajímavá alternativa dárkového voucheru je ten na návrh interiéru .

získat poukázku
dárková poukázka bonami

Motivační plakáty a obrazy

Darujte poukázku na nákup na úžasném místě. Kde motivační plakáty, obrazy, ale i merch dárky mají své místo. Tady si vybere teenager, žena i muž. 

získat poukázku
motivační plakáty

Vemzu

Nevšední, cool a jednoduše originální produkty. Darováním této poukázky uděláte radost všem, kteří vyhledávají designové kousky. Ať už v dekoracích, doplňcích, elektronice i oblečení. Stylové lampy, ručně vyrobené zápisníky nebo jiné originální nezbytnosti najde obdarovaný právě zde.

Získat poukázku
dárková poukázka

SCANquilt

Oblíbený obchod, kde najdete kvalitní doplňky do domácnosti. Pokud hledáte dárek, ale nejste si jisti výběrem konkrétní barvy nebo vzoru, darujte dárkový certifikát. Uplatníte ho v kamenné prodejně i v e-shopu.

získat poukázku
poukázka scanquilt

Nákupy ve virtuálním obchodním centru

Hledáte dárek pro někoho, u koho si nejste absolutně jistí, co by si tak přál. Víme, jakým dárkovým poukazem uděláte radost. Vyberte si poukaz do velkého internetového obchodu, kde si obdarovaný může koupit doslova cokoliv. Ať už bude vybírat kosmetiku, elektroniku nebo třeba nářadí, vše najde na jednom místě. 

Mall

Oblíbené online nákupní centrum nabízí přes 500 tis. produktů. Z takového množství potenciálních dárků si  váš blízký určitě vybere. Poukaz získáte během chvilky na email.  

získat poukázku
Poukaz na nákup v mall

Dárkový poukaz Alza

U Alzy máte 100% jistotu, že si dárek vybere děda, dcera i manžel. Alza má přes 500 tis. produktů. Z takového množství potenciálních dárků si váš blízký určitě vybere. Poukaz získáte během chvilky na email.  

získat poukázku
poukazka alza

Dárkové poukázky pro muže

Chlapi a dárky. To je kapitola sama o sobě. Inspirujte se oblíbenými dárky pro muže k Vánocům, výročí i narozeninám.  Nebo mu darujte dárkovou poukázku. Dárkové poukázky ocení syn, manžel i táta. S výběrem dárku mu můžete poté samozřejmě pomoct. A jaký je nejlepší dárkový poukaz pro muže? Záleží, co ho baví, jaký je jeho koníček. Najdete dárkové vouchery pro kutily, pro ty, co rádi kempují a milují outdoorové sporty, pro sportovce všeho druhu, skvělý dárkový poukaz je také ten na nákup v army shopu. 

Armyshop

Tady si vybere ze široké nabídky atraktivních doplňků pro muže, které potřebuje k přežití. Maskáčové army oblečení, multitoly, kompasy, nože a jiné nezbytné pomůcky, ze kterých si bude dlouho s radostí vybírat. 

Získat poukázku
armyshop dárková poukazka pro muze

Dárkový poukaz pro muže na cityzen tričko

Tip na dárek pro muže, který si nepotrpí na logo, ale na funkčnost a kvalitu oblečení a doplňku. S tričkem CityZen®  může zapomenout na nepříjemnosti spojené s pocením. Jeho unikátní vlastnosti dělají z trička CityZen® perfektní dárek. Šité je v ČR nebo SK ze 100% prémiové bavlny. Není na něm vidět pot, snižuje tělesný zápach a přitom je příjemné na nošení. 

Získat poukázku

Poukázka na outdoorové vybavení

Hledáte dárek pro manžela, syna, dědu nebo kamaráda, který má rád outdoor, kempování, turistiku a podtrženo sečteno jedním slovem přírodu? Někdy je těžké trefit se s dárkem do vkusu muže. Darujte jim dárkový poukaz pro muže na nákup outdoor vybavení. V obchodě si vyberou podle svého vkusu. Poukaz dostanete v papírové formě a vy k němu přidejte už jen věnování.

Získat poukázku
poukázka na outdoor vybavení

Poukaz na střelnici

Dárkový poukaz využije na některý z balíčku dobrodružné střelby. Obdarovaný si sám vybere. Na výběr má z více než 400 zbraní. A zastřílet si může na 23 střelnicích  po celé České republice. Super dárek pro muže, kteří chtějí získat zbrojní pas pomocí speciálních výcvikových kurzů a nebo si jen tak zastřílet a vžít se do kůže například speciálních jednotek.

získat poukázku
poukaz na střelnici

Dárek pro vousáče

Miluje svůj plnouvous? Přestože jste přebornice v kosmetických značkách, ve světě vousáčů a jejich kosmetických lovebranedech se nevyznáte. Proto mu darujte poukázku a ať si vybere sám. A že je z čeho vybírat. Dárkové sady, luxusní oleje na plnovous, vosk na uhlazení, šampón na rozčesávání vousů atd. Výběr nechte na něm. Bude rád. 

Získat poukázku
dárkový poukaz pro muže

Dárková poukázka na dovolenou

Dárkový poukaz na pobyt

Poukaz na pobyt nebo příspěvek na vytouženou dovolenou? Tak tento typ dárku potěší každého. 100% zaručeno. Protože kdo by si nechtěl odpočinout? Vy darujte poukázku a obdarovaný si už sám vybere. Bude to poznávačka světové metropole, dobrodružství v přírodě nebo relax na pláži nebo lázních. Určitě se pochlubí. 

získat poukázku
poukaz na pobyt nebo dovolenou

Dárková poukázka na jídlo

Dárkový poukaz na jídlo je sázka na jistotu. Proč? Protože ji každý. Darovat můžete voucher na nákup občerstvení nejen v oblíbeném kamenném obchodě, ale také v internetových obchodech, které se specializují na určitý druh potravin. Ti, kteří žijí zdravě a rádi zkouší novinky v oblasti zdravého životního stylu, ale i ti, kteří si pošmáknou jedině na pořádné flákotě masa. 

Poukaz na sušené maso jerky

Dárkový kupón na nákup v eshopu se sušeným masem je ideální dárek pro nejednoho vášnivého masožravce, fitness nadšence a pro ty, kdo prostě dávají přednost masu před sladkostmi. Dárkový poukaz koupíte v hodnotě 500,- 1000,- 1500,-  a 2000,- Kč. V eshopu najdete dárkové a limitované edice sušených mas a také originální dárkové sady pro muže na domácí sušení masa. A tenhle dárek se bude líbit mužům, kteří rádi grilují, protože to je přece pořád o pořádné flákotě masa. 

Získat poukázku
dárkový poukaz na sušené maso

Voucher v oříškovém obchodě

Voucher od Veselé Veverky udělá radost všem, kteří holdují oříškům, sušenému ovoci a jiným zdravým pochoutkám. Hodnotu dárkové poukázky můžete vybírat z několika variant.

 

Získat poukázku
dárkový poukaz na oříšky

Poukaz na nákup zdravých potravin

Dárkový poukaz na poslední chvíli. Do 5 minut máte na emailu tohoto medvěda a můžete tak potěšit někoho, kdo má rád zdravé mlsání. V nabídce si může vybrat oříšky, sušené plody, taky sportovní výživu, vitamíny a doplňky. Co hrdlo ráčí. A hodnota jeho nákupu? To si určíte vy.

Získat poukázku
grizly dárkový poukaz

Dárková poukázka na kávu a čaj

Poukázka na nákup kávy

Víte, že miluje kávu? Tak obdarovanému dopřejte poukázku na nákup  výborné kávy nebo příslušenství. Univerzální dárek pro větší polovinu dospělé české populace. Ta menší polovina poté zajásá nad poukázkou na nákup kvalitních čajíků. 

získat poukázku
dárkový poukaz na nakup kávy

Dárková poukázka na nákup čaje

Víte, že miluje kávu? Tak obdarovanému dopřejte poukázku na nákup  výborné kávy nebo příslušenství. Univerzální dárek pro větší polovinu dospělé české populace. Ta menší polovina poté zajásá nad poukázkou na nákup kvalitních čajíků. 

získat poukázku
dárková poukázka na nákup čaje

Dárková poukázka na nákup hraček

 

Dárková poukázka do Agátin Svět

Tak trochu jiné hračkářství, ve kterém najdete smyslupnou zábavu pro děti. Dárkový kupón můžete přizpůsobit na míru osobním vzkazem.  Pokud darujete voucher mamince kluka nebo holky, tak si buďte jistí, že v eshopu s největším výběrem kreativních hraček pro děti si vybere. 

získat poukázku
dárkový poukaz agátinsvět

Dárkový poukaz na oblečení

Na EMP-shopu zachrochtají blahem všichni fandové seriálu, gamingu, i hudby (Rock a metal merch tam vede). 

Našli jste ten pravý dárkový voucher pro vaše blízké? Věříme, že ano. Pokud ale stále tápete, darujte peníze. Peníze darujte originálně. V tomto článku jsme pro vás sepsali tipy jak originálně darovat peníze. A můžete se inspirovat i jak originálně zabalit dárkový voucher, protože papírky jako papírky.

Vaše LaMuse

3 thoughts on “Dárkové poukazy: Tipy na dárky, se kterými nešlápnete vedle

  1. Pingback: Výročí svatby - tipy na dárky pro muže, tipy na dárky pro manželky - LaMuse

  2. Pingback: Tipy pro Ježíšky co řeší dárky na poslední chvíli - LaMuse

  3. Pingback: Nápady na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.