O nás

Nehledejte dárky na e-shopech, tu práci jsme udělali za vás! Ty nejlepší produkty řadíme tak, aby pro vás nalezení pravého dárku nebyl stres, ale příjemný zážitek plný inspirace. LaMuse je múza, která vám pomůže najít nejvhodnější dárek pro vaše blízké. Nejsme e-shop, ale dárkový internetový vyhledávač. Jsme rozcestník, který vám pomůže zorientovat se v široké internetové nabídce.

TIPY NA DÁRKY

Našim cílem je vás inspirovat. Proto u nás v katalogu nenajdete varianty, velikosti, různé barvy, materiál ani jiné vlastnosti produktu stejného druhu. Inspirujte se obecným typem dárku. Další varianty daného produktů najdete v e-shopu, kliknutím na tlačítko: DO OBCHODU.

Kdo za tím vším stojí?

Jsme dvě zapálené objevitelky. Baví nás hledat nové a zajímavé dárky našim blízkým, rády inspirujeme své okolí a o to vše se teď chceme podělit s vámi.

#promyŠlenydárek

Zastáváme názor, že perfektní dárek jde najít pro každého. Stačí sbírat malé indície v každodenním životě obdarovaného. Vnímat i ta nejmenší přání a zapisovat si je. Tak poznáme, co obdarovaný opravdu chce, nebo potřebuje. Těmto dárkům říkáme promyšlený dárek. Proto v našem katalogu najdete i takové tipy na dárky jako například termoska na polévku nebo koláčová forma.

Je jednodušší koupit v supermarketu bonboniéru a kytici nebo láhev alkoholu, ale na takové dárky se rychle zapomíná a mnohdy obdarovanému neudělají radost. I když v našem katalogu najdete dárkové kytice, preferujeme spíše jiné dárky, protože řezané květiny zanechávají silnou ekologickou stopu (můžete se dočíst zde) a jsou pomíjivé.

Tipy a příběhy, jak najít správný promyšlený dárek, s vámi sdílíme na sociálních sítích pod #promyslenydarek. Pomozte nám i vy a sdílejte s námi vaše příběhy s tímto #.

 

(#10) Application does not have permission for this action