MŮJ ÚČET

Vytvořte si v LaMuse účet, abyste se mohli ke svému seznamu dárku – wishlistu kdykoliv vrátit, upravovat jej a mít jednoduše všechny nápady na jednom místě. Konec se ztracenými papírky s tipy na dárky! Navíc vám v případě zájmu budeme zasílat newsletter se zajímavými akcemi našich partnerů.

TIPY NA DÁRKY

Našim cílem je vás inspirovat. Proto u nás v katalogu nenajdete varianty, velikosti, různé barvy, materiál ani jiné vlastnosti produktu stejného druhu. Inspirujte se obecným typem dárku. Další varianty daného produktů najdete v e-shopu, kliknutím na tlačítko: DO OBCHODU.

Kdo za tím vším stojí?

Jsme dvě zapálené objevitelky. Baví nás hledat nové a zajímavé dárky našim blízkým, rády inspirujeme své okolí a o to vše se teď chceme podělit s vámi.

#promyŠlenydárek

Zastáváme názor, že perfektní dárek jde najít pro každého. Stačí sbírat malé indície v každodenním životě obdarovaného. Vnímat i ta nejmenší přání a zapisovat si je. Tak poznáme, co obdarovaný opravdu chce, nebo potřebuje. Těmto dárkům říkáme promyšlený dárek. Proto v našem katalogu najdete i takové tipy na dárky jako například termoska na polévku nebo koláčová forma.

promyšlený dárek termoska
promyšlený dárek koláčová forma

Je jednodušší koupit v supermarketu bonboniéru a kytici nebo láhev alkoholu, ale na takové dárky se rychle zapomíná a mnohdy obdarovanému neudělají radost. I když v našem katalogu najdete dárkové kytice, preferujeme spíše jiné dárky, protože řezané květiny zanechávají silnou ekologickou stopu (můžete se dočíst zde) a jsou pomíjivé.

Tipy a příběhy, jak najít správný promyšlený dárek, s vámi sdílíme na sociálních sítích pod #promyslenydarek. Pomozte nám i vy a sdílejte s námi vaše příběhy s tímto #.