Kdo za tím vším stojí?

Myšlenka dárkového vyhledávače vznikla někdy ke konci roku 2017. Byly jsme 2 kolegyně z práce, které na mateřské měly svůj sen o vlastním byznysu. Takovém, díky kterému by se už nemuseli vracet do práce. A jelikož se protiklady přitahují a dobře doplňují, tak jsme vytvořili super projekt, který byl jako naše dítě. 
Zajímá tě, jestli se LaMuse živíme? Koukni na celý příběh LaMuse. 

TIPY NA „originální“ DÁRKY

Cílem LaMuse je inspirovat a objevovat.  V LaMuse nenajdete stovky variant produktů. Produkty, které můžou být super dárek, hledám v eshopech, malých i velkých a poté je ručně zařazuji. Tak tady najdete tip na dárek, který je z Alzy, ale i ručně dělaný dárek od malého tvůrce. 

Heslo LaMuse je: Nehledejte dárky na e -shopech, tu práci jsme udělali za vás! nebo Spousta dárků, jedno místo nebo Příležitosti pro darování je spousta, najděte si dokonalý dárek. (opět, no byznysplán… :-()

Ty nejlepší tipy na dárky řadíme tak, aby pro vás nalezení pravého dárku nebyl stres, ale příjemný zážitek plný inspirace. LaMuse je múza, která vám pomůže najít nejvhodnější dárek pro vaše blízké. LaMuse není e-shop, ale dárkový internetový vyhledávač, internetová inspirace na dárky – jak se vám líbí. Rozcestník, který pomůže se zorientovat se v široké internetové nabídce a třeba vám ukáže tip na dárek, který byste jinak nenašli 💪. A jsou dárky originální? Pro každého znamená originální něco jiného. Pro mě je to jedinečný výrobek, který je vytvořen tvůrcem, pro někoho to může být elektrokoloběžka k 50. narozeninám a někdo bere jako originální dárek alkohol zabalený v knize. Prostě 100 lidí, 100 chudí…

#promyŠlenydárek

Náš hastag #promyslenydarek. Proč promyšlený? Perfektní dárek jde najít pro každému. Stačí sbírat malé indície v každodenním životě obdarovaného. Vnímat i ta nejmenší přání a zapisovat si je. Tak poznáme, co obdarovaný opravdu chce, nebo potřebuje. Těmto dárkům říkáme promyšlený dárek. Proto v našem katalogu najdete i takové tipy na dárky jako například termoska na polévku nebo koláčová forma. 

Je jednodušší koupit v supermarketu bonboniéru a kytici nebo láhev alkoholu, ale na takové dárky se rychle zapomíná a mnohdy obdarovanému neudělají radost. I když v našem katalogu najdete i dárkové kytice – ale takové, které vám kurýr přinese až ke dveřím se vzkazem jako z filmu 😀 No a pak si je můžete nechat zvěčnit třeba v pryskyřici. Tak jak to umí spoustu českých nebo slovenských tvůrců, jejich tvorbu můžete vidět na IG lamuse_cz. 

Tipy a příběhy, jak najít správný promyšlený dárek, s vámi sdílíme na sociálních sítích pod #promyslenydarek. Pomozte nám i vy a sdílejte s námi vaše příběhy s tímto #.