NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY – FAQ

Protože chceme, aby pro vás náš vyhledávač dárků byl co nejpřehlednější, níže jsme zveřejnili nejčastější dotazy, které dostáváme. Doufáme, že tyto odpovědi vám pomůžou k lepší orientaci na stránkách.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Chtěla jsem si u vás objednat zboží, ale byla jsem přesměrována do jiného e-shopu. Proč si nemohu zboží zakoupit přímo u vás v LaMuse?

LaMuse neprodává zboží, jsme internetová galerie nápadů na dárky. Vybíráme dárky z různých e-shopů a řadíme je do našeho vyhledávače. Vy si tak můžete vybrat dárek podle zájmu, obdarovaného a podle toho, k jaké příležitosti se dárek  hodí. Takto můžeme zaručit, že nabídka je pestrá a plná rozmanitých produktů, které neustále doplňujeme.

Jak je to s reklamaci nebo vrácením zboží, pokud se mi dárek nelíbí?

Reklamaci, vrácení zboží a všechny ostatní otázky spojené s vaší objednávkou řešíte v internetovém obchodu, kde jste si dárek objednali.

Chci najít dárek pro svou ženu k narozeninám, ale z vaší nabídky mě nic nezaujalo.

Pokud vás nezaujala nabídka dárků k narozeninám pro manželku v našem filtru, podívejte se do tipů na dárky podle zájmu. Miluje vaše žena čokoládu, nebo je sportovkyně tělem i duší. Najděte zájem, který je jí nejbližší a podívejte se do dané kategorie na naše tipy.

Nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám s výběrem pomůžeme. Vyplňte dotazník a my vám najdeme dárek podle vašich představ.

Jak se můžu dozvědět, že v nabídce jsou nové produkty?

Přihlašte se k odběru novinek nebo nás sledujte na Facebooku.

Co se stane, když zmáčknu tlačítko DO OBCHODU?

Tlačítko DO OBCHODU vás přesměruje na internetový obchod, kde vámi vybraný dárek můžete koupit nebo se podívat na jiné varianty produktu.

Proč  zde máte dárky podle příležitosti, obdarovaného a zájmu a dále ještě samostatný filtr. Kde mám hledat?

Chceme vám co nejvíce usnadnit nalezení vhodného dárku. Proto si můžete dárek najít podle předem vybraných kategorií dárků. Výběr vhodného dárku probíhá tak, že si můžete vybrat z tipů na dárky podle obdarovaného (mamince, tatínkovi, sestře…), podle zájmu (cestovatel, milovník jídla…) a podle příležitosti (narozeniny, svatební dary…) nebo si můžete dárek sami vyfiltrovat . Zde si můžete co nejpřesněji nadefinovat, pro koho, jaký typ dárku a za kolik by váš dárek měl být.

Jak pracovat s vyhledávačem dárku a filtrem?

Například: Hledáte dárek pro kamaráda, který má rád auta. Buď se inspirujte v kategorii dárku podle zájmů – blázen do silných motorů, nebo si dárek najdete pomocí filtru vyhledávače.

Jak? Ve filtru vyhledávače si vyberte dárek podle věku obdarovaného, můžete zadat druh, které dárek má mít – pokud zadáte, že má být dárek praktický – bude se vám stále snižovat počet zobrazených produktů čili se bude zužovat váš výběr dárků.

Když u produktu zmáčknu na DO OBCHODU, zjistím, že daný produkt se už neprodává, jak je to možné?

Bohužel ne všechny e-shopy nám pravidelně zasílají informace o stavu jejich zboží, proto se toto může stát. Většina e-shopů však nabízí podobné produkty nebo stejný produkt v jiných variantách, neváhejte a prohlídněte si daný e-shop a možná narazíte na nějaký zajímavý dárek.

Máte málo variant daného zboží, chtěl bych jinou barvu nebo celkově jiné provedení.

Chceme vám nabídnout co nejvíce tipů na dárky a proto náš vyhledávač nechceme zahlcovat různými variantami jednoho typu dárku. Pokud se vám líbí nápad darovat svému muži třeba boxerky, ale nelíbí se vám jejich barva, přejděte do e-shopu zmáčknutím tlačítka DO OBCHODU a vyberte si z jeho nabídky boxerek.

Nenašel jsem žádný vhodný dárek. Máte zde málo tipů na dárky.

Náš vyhledávač neustále doplňujeme o nové tipy na dárky. Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni najít pro vaše blízké ten nejvhodnější dárek. Aby výsledný dárek odpovídal vašim představám a hlavně představám obdarovaného, připravili jsme dotazník, který nám hledání usnadní. Vyplňte jej a my vám do 48 hodin pošleme 2 tipy na dárky na míru.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.