Tipy na vtipné, originální i praktické svatební dary pro novomanželé. Inspirujte se nápady na svatební dárky ve vyhledávači dárků LaMuse, jak darovat peníze ke svatbě nebo jak vybrat ten nejlepší svatební dar pro novomanžele.

Sleva!
Original price was: 600 Kč.Current price is: 510 Kč.
Do obchodu
Sleva!
Original price was: 499 Kč.Current price is: 259 Kč.
Do obchodu
Sleva!
Original price was: 249 Kč.Current price is: 229 Kč.
Do obchodu
Sleva!
Original price was: 590 Kč.Current price is: 469 Kč.
Do obchodu
Sleva!
Original price was: 449 Kč.Current price is: 369 Kč.
Do obchodu

Pokud potřebujete tip na svatební dar, pak jste na správném místě. Dárky si můžete snadno vyfiltrovat podle ceny a druhu výrobku. Novomanželům uděláte radost originálním svatební darem, stejně jako tím praktickým. Záleží, co si myslíte, že by jako svatební dar ocenili více. Jako klasický svatební dar můžete věnovat designové výrobky ze skla nebo kvalitní dekoraci či doplněk, praktické věci do kuchyně, koupelny či ložnice. Tip na originální dárek může být čokoládová nebo tradiční kytice se schovanými bankovkami. Vyberte dárkový poukaz pro novomanželé nebo jim darujte koš plných dobrot pro sladký společný život. Pokud hledáte svatební dar pro kamarády, pak můžete popustit uzdu své kreativitě a věnovat něco originálního, vtipného a třeba bláznivého.
Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.