Tipy pro Ježíšky co řeší dárky na poslední chvíli

To už je 24.12.? Ale já nemám ještě všechny dárky!!! … Že to moc dobře znáte? Nezoufejte, i dárek pořízený na poslední chvíli může být jedinečný a hlavně nezapomenutelný. Máme pro vás tipy na dárky, které pořídíte i na Štědrý den a večer budou pod stromečkem. Tak hurá na ně!

Proleťte se virtuální realitou

I dárkem na poslední chvíli můžete zazářit. Darujte možnost zažít na vlastní kůži spojení unikátního simulátoru volného pádu a nejmodernější technologie virtuální reality, která ve světě nemá obdoby. Objednejte tento jedinečný zážitek, poukázku vytiskněte a dejte do obálky. A neodolatelný dárek je na světě. 

Do obchodu
Dárek na poslední chvíli

Exkluzivní šestichodová degustace sushi

Dárek na poslední chvíli

Pokud obdarovaný neholduje adrenalinu, tak degustace bude to pravé ořechové. Darujte mu šestichodovou degustaci sushi, kde bude moci vyzkoušet různé varianty oblíbeného japonského jídla.

Do obchodu

Jízda v luxusním auťáku

Nejlepší dárek pro chlapy a ještě k tomu koupený na poslední chvíli? Máme řešení. Pořiďte mu jízdu v luxusním autě. Můžete si vybrat mezi Ferrari, Lamborghini Gallardo a Ford Mustang.

Nebo mu dopřejte srovnat rovnou dva supersporty. Bude se mu líbit porovnání Lamboghini vs Ferrari nebo by raději Lamborghini otestoval s Mustangem?

Do obchodu
Dárek na poslední chvíli

Projížďka na segway

Dárek na poslední chvíli

Tento dárek na poslední chvíli je extra výhodný. Kupte si 2x projížďku na segway a zaplaťte jen za jednu. Navíc, kdo by se chtěl projíždět sám? 

Do obchodu

Trocha pohybu neuškodí

Dopřejte obdarovanému okusit pocity horolezců, zdolat náročný horský terén a přesto být jištěni lany pod dohledem profesionálního instruktora. 

Do obchodu
Dárek na poslední chvíli

Kurz vaření s dárkem zdarma

Dárek na poslední chvíli

Že jsme zapomněli zařadit do našich tipů na dárky na poslední chvíli maminky, babičky a manželky? Nezapomněli. Pořiďte jim kurz vaření, ke kterému teď zdarma dostanou kvalitní nožík a kuchyňskou škrabku od Victorinox.

Do obchodu

Kurz fotografování mobilem

Opravdu originální dárek je kurz fotocení mobilem. Chytrý telefon má snad každý z nás, tak proč z něj nedostat to nejlepší. Darujte tuto novinku mezi kurzy.

Do obchodu
Dárek na poslední chvíli

Věříme, že jste si vybrali ten nejlepší dárek na poslední chvíli pro vaše blízké. Teď už ho zbývá jen vytisknout a šup s ním pod stromeček. Spousta dalších tipů na last minute dárky najdete v našem článku Tipy na dárky, se kterými nešlápnete vedle.

Letošní Štědrý den bude báječný. Tak šťastné a veselé!

Vaše LaMuse

Podobné články najdete pod těmito štítky: .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *