Netradiční ubytování – originální dárek

Blíží se váš výročí nebo narozeniny vaší polovičky a hledáte něco, co by bylo skutečně nezapomenutelné? Nebo chcete udělat radost rodičům, kteří slaví výročí svatby?  Možná je čas překročit hranice klasických hotelů a objevit svět netradičního ubytování, které poskytuje nejenom pohodlí, ale také dobrodružství a romantiku. Inspirujte se nápady na originální pobyty pro dva, které mohou být nezapomenutelným zážitkem.

Pobyt na stromě

Zapomeňte tentokrát na tradiční hotely a vyzkoušejte noc v korunách stromů. Romantika nebo dobrodružství ve výškách. Domky nebo chatky nabízí nezapomenutelný zážitek spojený s přírodou. Pamatujete si na Tarzana, Jane a šimpanze Čitu? Probudíte se s výhledem na koruny stromů a zažijete jedinečnou atmosféru spojenou s nočním šepotem lesa. Pobyty najdete v Česku i v zahraničí. 

pobyt na stromě
luxusní pobyt v koruně stromů
pobyt v korunách stromů

Glamping: luxusní kempování pro romantiky

Pro ty, kteří milují spojení s přírodou, ale nemají rádi nepohodlí klasického kempování, je tu glamping. Luxusní stany či domečky v přírodě s pohodlnými postelemi a vlastní koupelnou vytváří ideální kombinaci dobrodružství a komfortu. Mnohé glamping destinace nabízí romantické západy slunce a táborový oheň pod hvězdami nebo vířivku. Glampingových pobytů je opravdu hodně. Můžete si vybrat jestli chcete luxusně kempovat v horách – třeba v Tatrách u Zakopaného, nebo v Beskydech. Vybrat si můžete romantické místo u rybníka nebo uprostřed vinohradu. 

luxusní pobyt glamping
luxusní glamping

Wellness v přírodě má něco do sebe. Pokud si chcete vyzkoušet něco nového, zamiřte do odlehlého wellness centra uprostřed přírody. Tyto útočiště nabízejí klidné a relaxační prostředí, kde se můžete společně nechat hýčkat masážemi, lázněmi a jógou. Některá wellness střediska jsou skrytá ve vinicích, na horských vrcholech nebo u pobřeží, nabízející tak romantický únik od každodenního shonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.