Dřevěná mapa světa – celý svět čeká na objevení

Dřevěné nástěnné mapy se stávají stále populárnějším prvkem v interiérovém designu. Kombinují estetiku s funkcionalitou a přinášejí do domova jedinečný prvek, který oslovuje nejen oko, ale i mysl. Proč je tato dekorace tak oblíbená a proč by měl obdarovaný právě tuto originální mapu dostat? 

v článku najdete tipy na dřevěné mapy světa 🌎
připináčky na mapu

Symbolika dárku

Nalepovací nebo stírací mapy světa neudělají takový wau efekt jako 3D dřevěná mapa světa. Dřevěná mapa je originální dárek pro cestovatele, jako promyšlený svatební dar (pokud přidáte letenky k dřevěné mapě a přišpendlíte rovnou první zemi, kterou jste novomanželům vybrali, efekt originálního dárku bude dokonalý). Dřevěná mapa udělá dojem i jako dárek ke kolaudaci, symbolicky dárek pro kolegu z práce k odchodu do důchodu – protože teď bude ten čas na objevování nových míst na Zemi a nebo jako dárek k promoci, kde na druhou stranu, celý svět čeká na objevení.

Estetika a originalita

Dřevěné nástěnné mapy jsou známé svým výjimečným designem a možností personalizace. Každá nástěnná mapa světas je originál, ať už jde o vybraný motiv, typ dřeva nebo přidané detaily jako třeba špendlíky s vlajkami nebo text na přání vygravírovaný do desky. Tato dekorace se tak snadno stává centrálním prvkem v interiéru a vypráví příběh, který se líbí nejen majiteli, ale i hostům.

 

Dřevěné mapy pojaté originální formou světelného obrazu. Je to dekorace 3v1. Proč? Obraz je krásným prvkem interiéru, s podsvícením dodává úžasně útulnou atmosféru a pokud budete chtít dodat i gravírovaný text, třeba citát, nebo přání, zůstane do obrazu vryté navždy. 

to mě zajímá🌎 chci vědět bližší informace o světelné mapě světa ➡️

Přirozený prvek do interiéru

Jedním z hlavních lákadel dřevěné nástěnné mapy je přirozený materiál. Dřevo dodává teplý a příjemný pocit do každé místnosti a snadno se kombinuje s ostatními prvky v interiéru. Bez ohledu na to, jestli je interiér moderní, rustikální nebo industriální, dřevěná mapa se dokáže vkusně začlenit.

Přizpůsobitelnost do velkého i malého prostoru

Dřevěné mapy světa můžou být monumentální prvek interiéru, ale také jsou v rozměrech, které sednou právě do menších prostor. Tak jako si na obrazu vybíráte rám, na dřevěné mapě si přizpůsobíte barvu dřeva, styl mapy rustikální, barevná, jednobarevná a dokonce seženete i dřevěnou mapu světa na míru vytvořenou pro děti do jejich dětských pokojíčků.

Inspirativní a edukační hodnota

Dřevěná mapa není jen dekorací; může být i inspirací a vzdělávacím prvkem. Pro mnoho lidí představuje symbol cestování a objevování nových míst. Zároveň poskytuje možnost učit se geografii a poznávat svět z pohodlí domova. To z ní činí dárek nejen esteticky příjemný, ale i praktický a inspirativní.

Emocionální význam

Dřevěná mapa může mít pro obdarovaného silný emocionální význam. Může připomínat důležité události, jako jsou cesty, dovolené nebo setkání s blízkými lidmi. Tento dárek je tak nejen krásnou dekorací, ale i nositelem emocí a příběhů, které spojují lidi.

 

Velký výběr 3D nástěnných map Enjoy the Wood najdete v obchodě, který má cestování v malíku. V Cestovatelském obchodě najdete hodně krásných map v různých barevných provedeních a ve velikosti S až po XXL mapu, která má úctyhodné 3 metry na téměř dva metry. A nejmenší mapa má 53 x 36 cm, perfektně bude pasovat třeba nad pracovní stůl. 

chci si prohlédnout další podobné mapy ➡️

Dřevěné mapy, které najdete v Dublez jsou minimaslistické, několik dekorech dřeva a mapu na zdi originálně dozdobí doplňky k mapám např. loď, letadlo… Zajímavá je kombinace 3D mapy světa a obrazu mapy světa. Cenově jsou tyto dřevěné nástěnné mapy nejdostupnější. 

Chci si prohlédnout mapy ➡️

Luxusní doplněk na zeď může být obraz a stejně tak se oblibě těší dřevěné nástěnné dekorace. Dřevěné nástěnné mapy jsou nejen esteticky atraktivní dekorací, ale i originálním dárkem s mnoha výhodami. Spojují estetiku s funkcionalitou, přinášejí přirozený prvek do interiéru, inspirují k cestování a objevování nových míst a mohou mít silný emocionální význam pro obdarovaného. Pokud hledáte dárek, který osloví srdce i mysl, dřevěná nástěnná mapa je skvělou volbou.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.