Barevné skleničky na víno s textem

Hledáte tip na dárek pro ženu, který se ji bude líbit a zároveň ji rozesměje nebo přinejmenším dodá dobrou náladu? Pak je tu skvělý tip – barevné skleničky s vtipným (jsou také se sprostým textem!) nebo motivačním textem. ☝️Seženete i luxusní černé skleničky na víno i šampus bez textu. A vybírat můžete ze skla nebo nerozbitného plastu. 

Tyto skleničky jsou perfektní volbou, protože kombinují praktickou funkci s osobním dotykem humoru a barev. A vlastnosti takové dárku se líbí všem ženám. Ať už hledáte dárek k narozeninám, výročí nebo jen tak, barevné skleničky s vtipnými nápisy jsou skvělým způsobem, jak darovat něco originálního.

Mezi oblíbení texty, ze kterých můžete vybírat, jsou např. a najdete barevné skleničky pro bílé víno, červené, sekt i univerzální.

🍷Sklenička pro mámu: „Protože být mámou není prdel“ nebo „Mě nerozhodíš, 
🍷Pro vaši vinoparťačku: „Vínopička“
Další pro vdanou kamarádku nebo ségru: „Jsem krásná a sexy a taky vdaná“
🍷Párové skleničky

Inspirujte se v galerii, další motivy nebo barvy uvidíš po kliknutí na obrázek
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

 

černé skleničky na víno pro pár

Jestli hledáte zajímavé víno, zkuste darovat to třpytivé. Efekt je boží, můžete k němu dostat i skleničky v několika barvách. Je to taková především letní instagramová záležitost a líbit se bude hlavně mladším ženám. ➡️Mrkněte na foto a naši testovačku třpytivého vína s holkama. 🍷

Proč  jsou barevné skleničky oblíbeným dárkem pro ženy?

Osobní a přizpůsobitelné

Můžete si vybrat z mnoha různých vtipných textů, které odrážejí osobnost obdarované ženy. Může to být nápis, který se týká jejího oblíbeného nápoje, humoru nebo citátu, který ji rozesměje.

Široká škála barev

Skleničky jsou k dispozici v různých barvách – od zářivých neonových odstínů až po jemné pastelové tóny. Můžete si tak vybrat podle jejího stylu nebo oblíbených barev.

Lesklé a matné provedení

 Ať už máte rádi elegantní lesklé sklo nebo moderní matný vzhled, můžete si vybrat přesně podle svého vkusu. Lesklé skleničky vypadají luxusně a jsou skvělou volbou pro zvláštní příležitosti. Matné skleničky mají naopak moderní a trendy vzhled, který zaujme.

Rozbitné i nerozbitné

Oblíbeným hitem skleniček n víno jsou plastové. Ale pozor, Není to žádný pobuřující plastový kelímek. Plast je bytelný, pevný no a hlavně, když spadne, tak přežije. 

Tvar skleničky na červené, bílé i sekt

Někomu to je jedno, někdo se napije bílého jen z patřičné skleničky na bílé víno. Za mě jsou nejlepší buclaté velkoobjemové skleničky – takže spíše ty na červené, vleze se tam toho více. 

Praktický dárek

Skleničky jsou užitečným dárkem, který bude skutečně využit. Mohou sloužit k pití oblíbeného nápoje, jako je víno, koktejly ale stejně tak se používají na vodu a nealko. Nebo takový ledový čaj nebo třeba kolagenový nápoj v cool sklence ještě zvýší účinek. No to asi ne…ale jako na efekt a chvilku pro sebe super.

 

Každé použití připomene obdarované ženě –  a tento dárek fakt potěší kamarádku, maminku, babičku, kolegyni z práce, šéfovou, dceru, sestru. Holky a ženy mají prostě rády krásné věci.

Kde skleničky najdete? Nejširší nabídka barevných skleniček na víno je na specializovaných webech, které nabízejí personalizované a skleněné dárky. Někde si můžete zvolit typ skleničky, barvu a nápis, který nejlépe vystihuje obdarovanou ženu. No a někde máte připravený hotový dárek.

K tomu ji můžete přibalit speciální víno třeba třpytivé nebo kolagen a super kombo pro ženu máte vyřešeno.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.