Dřevěné dekorace pro děti na zeď – výběr těch nejkrásnějších

Jak oživit dětský pokoj? Pokud hledáte dekoraci na zeď, třeba i se jménem dítěte, tak jste tady správně. Pokojíček je už dost barevný? Občas i chaotický? Nástěnné dekorace můžou plnit i funkci praktickou – věšáky a poličky. A hlavně nezaberou místo v dětském hracím poli. Inspirujte se závěsnými dekoracemi na zeď, které rozbijí chaos  a dodají dětskému pokojíčku osobní ráz. Dřevěné dekorace jsou nejen krásné, ale také trvanlivé a přinášejí do dětského pokoje zvláštní dotek přírody. A co je ještě lepší, můžete si vybrat dekorace s motivem, který bude dítěti nejvíce vyhovovat.

A konečně, tady máte inspiraci na dřevěné dekorace na jednom místě.
Pokud si chcete prohlédnout detail výrobku, stačí kliknout na obrázek a budete přesměrování do obchodu konkrétního prodejce.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

personalozovaná dekorace do dětského pokojíku

Většina dřevěných dekorací do dětského pokoje je vyrobena z dřevotřísky. Najdou se i dřevěné dekorace z masivu. A motivů a zpracování pro děti je opravdu hodně. Můžete si vybrat z veselých zvířecích motivů, jmen z dřevěných písmenek, samostatných dřevěných velkých písmen, dřevěných poliček ve tvaru písmene, zvířátka nebo třeba autíčka, dřevěné vešáčky pro děti na oblečení nebo medaile a dalších vyřezávaných obrázků pro děti na zeď. Zajímavá je dřevěná dekorace nástupiště 9 a 3/4 z Harryho Pottera. Starší děti mají rády v pokojíčku doplňky s jejich oblíbeným motivem  a může to být počítačová hra, oblíbený sport, auta nebo citáty. Krásné jsou lampičky s podsvícením, které navodí útulnou atmosféru každého večera. Rituál čtení před spaním nebo povídání si bude ještě příjemnější. 

Dřevěné dekorace na zeď mohou být ručně malované, dokonce si některé můžete dotvořit sami. Na některé můžete přidat jméno, přání, citát, což je skvělý způsob, jak vytvořit osobní a jedinečný dárek pro dítě.

Krásný dárek pro novorozence, k příležitosti babyshower, ke křtu, k 1. narozeninám. Dárek se jménem, které bude zdobit zeď pokojíčku, je symbolický a oblíbený dárek.

A pokud hledáte další tipy jak vyzdobit dětský pokojíček, inspiraci najdete v článku: Jak zútulnit dětský pokojíček? Poznáte co je nálepka a co je malba ❓❓❓ 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

vyzdobení dětského pokoje nálepkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.