Jak zútulnit dětský pokoj? Recenze nálepek na zeď.

Hledáte inspiraci, jak zařídit dětský pokoj? Z nápadů na dekorace, nábytek a maličkostí, které dokážou zútulnit dětský svět, přechází oči. Rozhodla jsem se vylepšit zdi dětského pokojíku a níže můžete vidět výsledek. 

V dětském pokoji již máme namalovaný strom i se zvířátky. Je to krása. Když se zapnou světýlka, je to opravdový balzám na duši. Hned se s dětmi naladím na vlnu bezstarostného užívání si teď a tady. Ideální čtecí koutek, místo pro lelkování a povídáni si.

Pokojík jsem chtěla klukům vyzdobit další malbou zvířátek a kouzelného lesa. Bohužel na to nemám čas, pokud bych to zamýšlela kreslit sama, ale ani pomyšlení na uklízení po malbě. Strom jsme měli ještě předtím, než jsme dávali nábytek.

A tak jsem se rozhodla dětem vyzdobit stěny pokoje nálepkami. Tato varianta zdobení zdí je pohodlná, rychlá, téměř bez nepořádku. U spousty motivů si můžete vybrat oblíbenou barvu a barevná paleta je více než štědrá. 

Nálepky na zeď do dětského pokoje

Nyní jsem mohla vyzkoušet nálepky Slovenské firmy Inspio. Na stránkách mají stovky nádherných ilustrací. Já měla jasno, chtěla jsem k našemu stromu zvířátka. Vybírala jsem si z motivů  Forest – lesní svět. Ilustrace jsou krásné. Jsem zastánce zvířátek, která vypadají reálně, a tak mě potěšily lesní zvířátka, která mají vše, co zvíře mít má, přesto si zachovávají pohádkový nádech. Tato autorská kolekce je malovaná ručně. Na archu přišlo 7 zvířátek. Fajn je, že si nálepky poskládáte tak, jak vám to sedí, ať z kreativní stránky, tak ze stránky místa na zdi. A toto je výsledek. Nalepeno za 5 minut. Vypadá to kouzelně, nemyslíte? Tady se dětské fantazii bude líbit.

vyzdobení dětského pokoje
vyzdobení dětského pokoje nálepkami

V detailu nálepek, které nejsou záměrně upravovány, včetně pozadí vidíte, že nálepky jsou identické jako malba. Jsou pevné a povrch je zdrsnělý. Inspio uvádí, že jsou samolepky na zeď textilní, odlepitelné a dokonce omyvatelné. Přelepitelnost jsem vyzkoušela a potvrzuji. 

inspirace na zeď kvalitni nálepky jako malba
prohlédnout si forest - lesní zvířatka

Skákací panák na zem

Skákací panák přišel na 1 archu. Nalepení na podlahu trvalo asi 30 minut. Nastříhala jsem si jednotlivé číslice, přiložila na zem pro kontrolu a poté jednu po druhé nalepila. Povrch nálepky je matný, jakoby sametový. Panák je ve 2 velikostech. Pro náš dětský pokoj jsem zvolila tu menší, a vypadá tak akorát. Za mě absolutní spokojenost. Skákací panák na dřevěné podlaze vypadá opravdu dobře. My máme variantu v černé barvě. Děti se zabaví i v deštivém počasí.  Starší předškolák může trénovat číslice. Panák je nyní formou korkového koberce s čísly.

A jelikož LaMuse hledá a doporučuje tipy na dárky, nálepky od Inspio 100% doporučuji. Pokud hledáte dárek pro nové miminko, na narozeniny nebo chcete dětem udělat radost jen tak, zútulněním dětského pokoje, nešlápnete vedle.  Nálepky najdete v několika variantách a tak snadno rozzáříte oči malého děťátka, ale i po cool výzdobě toužícího teenagera. 

Zvolit si můžete nádherné akvarelové nálepky jako ze snu. Pro starší kluky jsou evergreenem auta a dinosauři, vláčky a letadla, pro holky třeba koně, jednorožci a víly. Náctiletým uděláte radost motivačním citátem, vesmírem, sportem aj. Přesvědčte se sami. Motivů dekoračních nálepek je tolik, že je těžké vybrat. 

nálepka na zeď s motivem s tromu
metr na zeď s motivem zvířatek
nálepky zvířatek do dětského pokoje
prohlédnout si kolekci nálepek
nálepky planet na zed
nálepka motorky
vláčky a autíčka a letadla nálepky na zed
prohlédnout si kolekci nálepek
citát na zeď do dětského pokoje
nálepka černobílá zeměkoule
nálepka mapa světa
prohlédnout si kolekci nálepek

 Jelikož nálepky zvládnete aplikovat bleskurychle, může být vylepšená zeď vašeho dítěte krásné překvapení od Ježíška 🎄.

 

Za LaMuse Silvie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.