Online vzdělávací a zábavné kurzy – dárková inspirace na 1 místě

Přemýšleli jste někdy, jestli dárek, který jste darovali, udělal opravdovou radost? Tato doba si žádá jiný přístup a to se týká i vzdělávacích, relaxačních kurzů, workshopů a dokonce i některých zážitku. A vy přece chcete udělat dárkem radost. Potřebujete, aby byl dárek originální, ale také užitečný. V kurzu jsou dárkové poukázky. Nevím, co koupit k Vánocům nebo narozeninám? Vsaďte na dárkový voucher na oblíbené online kurzy.

Online kurzy udělají radost všem věkovým skupinám. Hledáte dárek pro syna, který se zajímá o technologie? Chcete překvapit vaši dceru, která ráda fotí? A co manžel? Podpořte jeho zájem o osobní rozvoj a všeobecný. Darujte online kurz na míru. Přidejte osobní věnování na dárkový poukaz. Najednou nemáte pouhý poukaz narychlo vytištěný, ale promyšlený, dá se říct osobní dárek. Personalizovaným vzkazem dodáte dárku o kousek větší hodnotu.

Dárkový poukaz na online kurz můžete zabalit třeba podle těchto tipů na zabalení peněž nebo dárkových poukázek.

Nyní se pojďte s námi podívat na vánoční dárkovou inspiraci online kurzů, se kterými darujete zážitek, zábavu i vzdělání.

Kreativní online kurzy

Dárkové poukazy vhodné pro všechny tvořivé duše, a nemusí to být druhý Picasso, Coco Chanel ani Gordon Ramsey. Podpořit jeho nebo její sny se nabízí jako na zlatém podnosu. Maluje vaše dcera, ráda tvoří, vyrábí nebo se pokouší dostat do tajů šití oblečení? V sekci tvořivých kurzů podpoříte jejich kreativní koníček – od malování, přes tvorbu šperků až po kuchařské umění.

Kurz „Drátování pro začátečníky“ vás zasvětí do tajů nádherných dekorací, se kterými si ozdobíte domov a třeba vytvoříte vlastnoruční hand- made dárek.

S kurzem Kreslení pravou hemisférouse naučí kreslit každý. Kreslení je úžasný relax. Bude bavit dokonce ajťáky nebo tvrdé byznysmeny Tímto kurzem neuděláte krok vedle.

V kurzu Pečení a zdobení perníčků najdete inspiraci na vánoční zdobení, ale užijete ho vy i obdarovaný v průběhu celého roku. Na Velikonoce i při pečení s dětmi jen tak pro radost. Tímto kurzem si můžete udělat radost i vy. Obzvláště nyní v předvánočním čase, rady, jak perník správně vyválet, udělat krásně lesklý povrch a navíc ho krásně ozdobit, přijdou vhod.

Další oblíbené kurzy z oblasti tvoření:

 

Vaše LaMuse

Kurzy pro osobní rozvoj

Dárek pro vaši dceru nebo syna, kteří jsou čerstvými rodiči, ale i těmi, kteří už nějaký rok rodičování mají úspěšně za sebou.   „Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým“ je kurz, který jim ukáže, jak z členů rodiny udělat parťáky. Tým, ve kterém panuje pohoda a klid.
Dárek pro ty, kteří se zajímají o osobní rozvoj. Být v pohodě se dneska nosí. Ale uspěchaným životním stylem toho málo kdo dosahuje. Online kurz
„Jak ovládat svůj mozek a mysl“ ukáže zábavnou formou, jak funguje naše mysl a jak si přinášet radost do života.

Další inspirace na dárky z oblasti vzdělávání a osobního rozvoje:

Kurzy pro úspěšný byznys

Jedním z nejpalčivějších problému dneška je čas. Máme ho prostě málo, nebo si ho jen neumíme efektivně rozdělit? V kurzu Kdo mi krade čas – Aby den trval déle“ najdete odpovědi jak využít čas mnohem efektivněji a zbavit se nepříjemného pocitu, že nic nestíhám. Jednoduše porce ověřených návodů jak neztrácet čas. Jak všechno zvládat, žít spokojeněji a přitom být úspěšnější.

Další inspirace na dárky z oblasti pro úspěšný byznys:

 

Kurzy fitness a zdravý životní styl

„Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu“ Tento online kurz vede v dárkových poukazech. Určitě znáte někoho, komu by pomohla berlička se kterou by se dostal ke svému vysněnému tělo. To jak vypadáme, kolik vážíme je téma č. 1. Zázračné hubnoucí přípravky, tabletky, po kterých zhubnete 10 kilo za týden nebo půst, který vám určitě nepřivede v nejmenším jojo efekt nebo v horším případě žaludeční problémy. Ne, toto nefunguje. Ale vedení ano. Navíc od někoho, kdo sám dokázal zhubnout a váhu si udržet.  Online kurz Břicháče Toma potěší o to více, že přeci po Vánocích je nový rok, nové příležitosti a nové začátky. A berličku něčeho nového občas potřebuje každý z nás.

Kurzem „omlazení za 21 dní – aneb Jak omladit obličej“ vás provede lektorka Lenka Jahodová. Certifikovaná lektorka obličejové jógy v kurzu ukazuje přirozenou metodu omlazení, která funguje v každém věku. Hodně účastníků o lektorce říká, že ona sama je chodící reklamou na tuto metodu. Její obličej vypadá o mnoho let mladší, než má napsáno v rodném listu.

Na kurzu „Krásná a sama sebou“ se naučíte různé formy líčení, jak správně nanášet make-up, jak uchopit ženskou krásu a dát ji na odiv celému světu. 

Kurzy technologií a online světa

Technologie, instagram, úprava fotek, selfie, počitačová grafika, design interiéru. Dnešní 30tníci a mladší ročníky znají všechny tyto pojmy a jejich ovládání je pro ně základní schopnost. Proto jestliže váš syn tráví hodiny na počítači, obklopen různými kosmo vychytávkami, vaše dcera pořád něco fotí a pak se skloněnou hlavou kouká do mobilu, jsou to správní adepti na tyto online kurzy.  Kurz s programem Adobe Photoshop není úplně jednoduchý, zato absolventi budou mistři v úpravách fotografií. Takže nějaký drát vysokého napětí hýzdíci fotku na rozkvetlé louce, nebo nechtěné osoby, budou lusknutím prstu vymazány. Základní retuše a úpravy fotografií nadchnou každého milovníka focení. Po jejich absolvování dokážeme udělat s naší fotografií hotové zázraky.

Další oblíbené kurzy z oblasti technologií:

Online kurzy a workshopy jsou zajímavou alternativou jak si zpestřit volný čas. Darovat jej můžete tak, že obdarovanému rovnou vyberete online kurz, nebo mu darujte poukázku k nákupu kurzu podle jeho priorit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.