Tipy na darování peněz #1- Darujte peníze schované v tematické knížce

tipy jak darovat peníze originálně

Darování peněz se v určitých situacích jeví jako nejlepší varianta a obdarovaný někdy sám požádá o peněžní dar. Jak, ale v takových situacích darovat peníze, aby jste obdarovaného nepřipravili o moment překvapení? Přinášíme vám sérii článků, s tipy jak originálně darovat peníze.   

Darování peněz, které pojmete originálním a vtipným způsobem, přidáte osobní kouzlo. Darujete něco, na čem jste si dali záležet. Inspirujte se tipy, které jsme pro vás našli, a vyberte si takový, který se bude nejlépe hodit.  

Pojďme se podívat na zábavnější a originální alternativy darování peněz, než je jejich vložení do bílé obálky.

Přihlaste se k odběru novinek a my vám příští tip pošleme přímo na email >>

Tip # 1 – peníze ukryté v knize

Schovejte peníze do knížky. Darujete tisícovku, nebo větší částku? Rozměňte velké  bankovky na co nejmenší a založte je mezi jednotlivé stránky. Knížku, do které peníze schováte, vybírejte podle zájmů obdarovaného. Můžete také vsadit na knihy, které jsme pro vás vybrali. Nápadu na knihy je spousta. Vybrali jsme pro vás těchto 6 knih a věříme, že vás tímto nápadem na darování peněz inspirujeme.

 

Jako svatební dar, k Valentýnu, k výročí…

Jako dárek pro novomanžele vyberte knihu s nejkrásnějšími destinacemi světa. Do knihy můžete napsat vzkaz, že váš dárek je příspěvek na svatební cestu nebo rovnou na její zakoupení.

Koupíte zde

 

K narozeninám, výročí, promoci…

Tady máte cestu výběru knihy snadnou. Jak jsme psali výše, vyberte knihu jednoduše podle zájmu obdarovaného, nebo vsaďte na tuto knihu, jejíž název skvělé doplňuje překvapení v knížce.

Koupíte zde

 

Kniha na peníze pro děti

Pokud chcete darovat peníze dětem, abyste jim přispěli na něco, po čem dlouho touží, nebo jim chcete dát volnost ve výběru dárků, pak se nabízí skvělý tip na knihu, do které můžete bankovky vložit. Takovýto dárek je vhodný třeba za krásné vysvědčení. Dětem můžete vložit bankovku přímo do knihy, která jim vysvětlí, jak to s penězi vlastně doopravdy je.

Koupíte zde

 

Kniha k odchodu do důchodu

Vtipná beletrie o příhodách, které čekají důchodce, tedy i vašeho kolegu z práce. Peníze v ní ukryté budou hezkým překvapením.  

Koupíte zde

 

Kniha na peníze pro teenagery

Tato kniha skvěle poslouží, máte-li v úmyslu darovat dceři nebo synovi peníze k maturitě, k promoci nebo k jinému úspěchu. Darování peněz k významné události ozvláštníte jejich skrytím do zajímavé knihy. Kniha s lehce výchovným názvem je to pravé, když chcete darovat peníze dětem a mladistvým. Do knihy můžete navíc napsat svůj osobní vzkaz pro obdarovaného.

Koupíte zde

 

Kniha na peníze pro dceru, partnerku nebo kamarádku

Která dívka nebo žena nemiluje módu. Víte, že vaší dceru nejvíce potěší nový módní kousek do skříně, ale netroufáte si jí ho koupit? Neumíte se trefit do vkusu přítelkyně?  Darujte jí tuto knihu, nebo podobnou, týkající se módy, a vložte tam bankovku nebo bankovky, za které si koupí něco hezkého. Přidejte osobní vzkaz přímo do knihy.

Koupíte zde
Extra tip na DIY knížku s místem uvnitř.

Jestli se vám líbí darování peněz schovaných v knize, pak koukněte na tento návod, jak můžete vyrobit knihu s tajnou schránkou sami.

Máte další tipy na knihy, do kterých schovat peníze? Podělte se s námi v komentářích a nezapomeňte uvést, k jaké příležitosti byste danou knihu volili.

Vaše LaMuse

Podobné články najdete pod těmito štítky: .

2 komentáře k “Tipy na darování peněz #1- Darujte peníze schované v tematické knížce

  1. Pingback: Jedinečné a osobité dárky ze dřeva | Personalizované dárky - LaMuse

  2. Pingback: Tipy, díky kterým už nikdy nekoupíte nevhodný dárek - LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *