Jedinečné a osobité dárky ze dřeva | Personalizované dárky

personalizované dárky ze dřeva - dárek na míru

Hledáte dárek, který obdarovanému dá najevo, jak moc vám na něm záleží? Nehledejte, tu práci jsme udělali na vás. Prohledali jsme internet a našli úžasné dárky ze dřeva, které jsou většinou ručně vyrobené a české. Na mnohé z nich můžete nechat obdarovanému vyrýt jméno, monogram, verš, nebo cokoli co je jeho srdci blízké.

Ne každý velký výrobce je schopen zajistit úpravy na míru, proto jsou nejlepší variantou, jak získat kvalitní dárky na míru, ručně dělané výrobky. U menších výrobců si můžete být jistí, že každý produkt je originální, je dělán s péčí a láskou k řemeslu. Malí řemeslníci, mají osobitý přístup k zákazníkovi. Do každého výrobku vkládají kus sebe. Chtějí spokojeného zákazníka, který je doporučí nebo se k nim vrátí. 

Připravili jsme pro vás seznam s takovými výrobci, který vám zašleme na váš e-mail. A co v seznamu najdete? 

Stáhnoust seznam dárků ze dřeva

Dřevěné doplňky a šperky

K  stálicím v dřevěných dárcích patří dřevěné doplňky a šperky nejen pro ženy, ale taky pro muže. Dnes se už výrobci neorientují pouze na dřevěné hodinky, ale tento sortiment doplnili dalšími dřevěnými šperky, které jsou stejně oblíbené. Můžete tak darovat náramky, náušnice, dřevěné motýlky, ozdoby do vlasů nebo manžetové knoflíčky a to vše s gravírováním.

Dřevěné krabičky na peníze

Spousta lidí daruje peníze. A protože chtějí být originální, snaží se vymýšlet způsoby, jak darování peněz ozvláštnit. Inspirujte se v našem seriálu s originálními tipy na darování peněz, s kterými ruku v ruce jdou i dřevěná blahopřání. 

Dřevěné dárky pro miminka

K příležitostem jako narození nového miminka se dokonale hodí dřevěná fotoalba, dřevěné jmenovky a personalizované dekorace do dětského pokojíčku. Originální dřevěný dárek je i kousátko nebo řetízek na dudlíček z dřevěných korálků.

Dřevěné doplňky a dárky na svatbu

Budoucí novomanželé si oblíbili dřevěné svatební knihy hostů nebo svatební stromy s cedulkami na podpisy hostů. Originální krabičky na snubní prstýnky se budou krásně vyjímat na obřadním stole a krásné cedulky pomůžou svatebčanům rychle najít, co potřebují.

Dřevěné truhly

Dřevěné pokladničky a truhly jsou často využívány dvěma způsoby. Buď je dřevěná krabička darována jako samostatný dárek na drobnosti, šperky, nářadí nebo třeba hračky, nebo je díky možnosti vyrytí osobního vzkazu tento dárek využíván jako box s překvapením, do kterého se vkládají peníze, památeční věci či jiný dárek.

Dřevěné dárky pro děti

Neobvyklé dárky pro děti jsou dřevěné omalovánky, které jsou jedinečné tím, že si je dítě může pověsit jako obraz. Vydrží mu napořád.

Dřevěné hračky a dřevěné dekorace do pokojíčků, na které můžete vyrýt přání pro dítě, jsou dárky, které vydrží dítěti až do dospělosti a potěší ještě i jeho děti.

Dřevěné dárky nejen pro kuchaře

Pro milovníky vaření, grilování nebo jako pozornost do nového bydlení lidé často darují  dřevěné receptáře, dřevěná prkénka s věnováním, dřevěné podtácky, dřevěné hodiny, snídaňové tácy, dřevěné mapy na zeď, mísy a příbory ze dřeva a jiné přírodní dekorace.

Ostatní originální dárky ze dřeva

V našem seznamu najdete i další drobnosti, oblíbené jako dárek, např. dřevěný kryt na mobil s vlastním motivem. Pro pivaře je skvělý dárek dřevěný korbel na pivo. Další oblíbené dárky jsou dřevěný nosič na nápoje, elegantní dřevěný USB disk, luxusní dřevěné psací potřeby nebo originální vlastní soudek.

Všechny výše zmíněné originální výrobky ze dřeva, a ještě mnohem více, najdete v našem seznamu dřevěných dárků, který si můžete zdarma stáhnout zde.

Pokud v seznamu najdete něco, co vám chybí, určitě nám napište do komentářů. Příště se zaměříme na další zajímavé a originální dárky, které můžete personalizovat. Jaké to budou? Na to si musíte počkat. 

Pokud chcete být informování o nově vydaném článku co nejdříve, přihlaste se k odběru novinek. 

Vaše LaMuse

Chci seznam dárků ze dřeva
Podobné články najdete pod těmito štítky: .

1 komentář k “Jedinečné a osobité dárky ze dřeva | Personalizované dárky

  1. Pingback: Nejlepší tipy na dárky pro muže pro rok 2019 - LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *