Tip na originální darování peněz #2 | Darujte peníze schované v krabičce

Hledáte originální způsob, jak dát peníze jako dárek? V naší sérii článků s tipy na originální darování peněz vám ukážeme, jak na to. Najdete zde spoustu jednoduchých tipů. Tak hurá do toho.

Darovat peníze v krabičce může být velmi originální způsob jak dát peníze jinak než v bílé obálce. Peníze můžete rafinovaně ukrýt do krabic od bonboniéry, čaje, plechové dózy na kávu, do obalu na pizzu nebo třeba cigaretové krabičky. Opět máte široké spektrum možností. Krabičky, do kterých chcete ukrýt peníze pro obdarovaného, můžete jako u Tipy na darování peněz #1 zvolit podle jeho zájmu.

Pirátský poklad

Vyměňte peníze na co nejmenší a naplňte s nimi truhličku nebo krabičku. Krabička mincemi pěkně ztěžkne, tak vybírejte nějakou pevnější. Pokud chcete být ještě originálnější, schovejte krabičku a namalujte mapu k pokladu, kterou předáte obdarovanému.

Tipy na darování peněz - v krabičce
Tipy na darování peněz - v krabičce
Tipy na darování peněz - v krabičce

S výběrem krabičky si dejte obzvlášť záležet. Stejně jako krabička nebo truhla vám poslouží pokladnička. Inspirujte se výběrem pokladniček v našem katalogu dárků LaMuse:

Krabičky s tématikou jídla

Darovat peníze v krabici od jídla je jeden z vtipných způsobu darování peněz, u kterého projevíte svou zručnost. Jednotlivé bankovky a mince musíte naaranžovat, jako by to byly bonbónky, hranolky nebo třeba pizza. Znáte lahodné čokoládové bonbóny různých tvarů a chutí? Stejně tak můžete naaranžovat bankovky a mince.

Vtipný nápad je darovat pizza box plný peněz někomu, kdo pizzu nemá rád. K tomu můžete přidat vzkaz: “Žádná pizza se neobejde bez pořádného těsta. Vím, že moc nemáš rád pizzu, ale toto těsto ti určitě zachutná.”

Už vás napadá, co obdarovaný má nebo naopak nemá rád? Tak či tak, překvapení to bude pokaždé určitě zajímavé.

jak originálně darovat peníze

Zdroj: Pinterest

jak originálně darovat peníze

Zdroj: omglaugh.blogspot.com

jak originálně darovat peníze

Zdroj: redheadcandecorate.com

 

Papírové kapesníky k narozeninám?

Box od kapesníčku tentokrát nevyhazujte, ale vytvořte z něj originální box na peníze. Obdarovaný si utrhne tolik, kolik potřebuje.

Jak na to? Částku, kterou chcete darovat rozměňte na stokorunové bankovky. Jejich konce k sobě slepte např. washi páskou a srolujte do ruličky. Ruličku už jen vložte do boxu na kapesníky a originální způsob jak darovat peníze je na světě.

Pokud chcete obdarovaného udržet v napětí, přilepte na první bankovku papírek s nápisem: “Vytáhni v případě nouze.”

Tipy na darování peněz - v krabičce

Zdroj: Pinterest

Krabice plná motýlů

Tipy na darování peněz - v krabičce

Zdroj: Pinterest

Rozbalení tohoto dárků bude zážitek. Uvažte na víko od krabice silon, na který připevněte motýlky složené z bankovek. Když obdarovaný víko nadzvedne “vyletí” z krabice spousta barevných motýlků.

Návod na složení bankovkových motýlků najdete zde.

Nebo z bankovek udělejte jednoduchý vějíř, který ve středu svážete stuhou. Konce stuhy budou vypadat jako tykadla.

Hotové krabičky na peníze

Další varianta je koupit krabičku, která je přímo určená k ukrytí finančního daru.  Do některých můžete nechat vyrýt vzkaz pro obdarovaného.

Koukněte na nejhezčí krabičky na darování peněz: 

Dřevěná kasička s medvídkem potěší především děti. Jméno na krabičce darování peněz více zosobní. Originální ručně dělaná dřevěná krabička ukryje poklady a jiné drobnosti dětí.

Koupit
Krabička na peníze se jménem
krabička na darování peněz

 

Dárková krabička na peníze ve tvaru šampaňského se hodí pro každou slavnostní příležitost. Etiketu láhve může zdobit věnování, krátké motto atd. 

Koupit

Chcete darovat hromadu mincí? Na toto se bude skvěle hodit dřevěná ručně dělaná krabička s věnováním. Vybrat si můžete truhličku nebo menší krabičku, do které nasypete penízky. Motiv krabičky a text si vyberete zde. 

Krabičky na peníze, věnování

Který z uvedených způsobů darování peněz využijete? Pokud jste si nevybrali, inspirujte se článkem  Darujte peníze schované v knížce.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.