Pomocníci, s kterými půjde hubnutí snáze

Blíží se konec měsíce, od prvního začnu hubnout!… Tak od pondělka!… V pondělí, ale už opravdu!… Znáte to? Vsadím se, že ano. A když ne u hubnutí, tak určitě u nějaké jiné činnosti, kterou neustále vzdáváte. Proč to tak je? A co udělat, abychom si nemuseli slibovat další pondělí? Koukněte se na naše zaručené tipy, jak si udržet pevnou vůli a konečně zhubnout!

 Hubnutí je velké téma a se začátkem nového roku se omílá stále dokola. Tak proč my, vyhledávač dárků, jsme se do tohoto tématu pustili? Chceme vám dát tipy na supr dárky pro vás! Udělejte si radost a kupte si tyto vychytávky, které vám pomohou vaše předsevzetí dodržet. A jaké to jsou? Hurá na ně!

Vše si důkladně zaznamenávejte

Zapisujte si vše! Každý krůček ke změně. Každý úspěch. Třeba ten, kdy jste už měla nakročeno do spíže pro kostičku čokolády, ale odolala jste a zapila svou chuť skleničkou vody nebo ji překonala 3 dřepy. Ale co je hlavní, své zápisky si čtěte! Je to opravdu největší nakopávač. Každé ráno si u kávy nebo čaje přečtěte o svých maličkých krůčcích k vaší velké změně! Uvidíte jak silná a úžasná žena jste a jak krásně vám to jde.

K zapisování vám pomůže Fitness diář, který vás bude den o de dne motivovat k zdravějšímu životu.

Koupit
Pomocníci oři hubnutí - článek

Motivace na ruce

Pomocníci oři hubnutí - článek

Skvělým pomocníkem je Fitness náramek nebo fitness hodinky . Ne, nemusíte hned začít cvičit nebo běhat. Jděte po malých krůčcích. Nastavte si malé cíle, které postupně zvyšujte.

Začněte třeba s 10 000 kroky. Někdy je zvládnete ani nebudete vědět jak a někdy to bude těžší. Ale věřte, že když denně zvládnete 10 000 kroků tak se budete cítit lépe a budete mít více energie. Postupně na hodinkách začněte sledovat svůj spánek, kalorie a tepovou frekvenci u cvičení.

Koupit

Pitný režim je nezbytnost

To jak je pití čisté vody pro nás důležité, vám určitě nemusíme připomínat. Máte problém dodržovat svůj pitný režim? I s tím vám pomůžeme. 

Zapisujte si počet vypitých sklenic do diáře nebo do svých hodinek. Stále zapomínáte? Tak si pořiďte neodolatelnou láhev na vodu. Pak určitě na svůj pitný režim nezapomenete. Pro nás je neodolatelná tato skleněná láhev s bambusovým víčkem. Voda v ní se leskne jako křišťál a na psacím stole vypadá senzačně.

Koupit

Jen tabletkami to není

Pomocníci oři hubnutí - článek

Zázračné pilulky na hubnutí neexistují. To víme už všichni. Existují ale vitamíny a podpůrné prostředky, které nám s hubnutím pomůžou.

Když hubneme, cítíme se většinou unavení a bez energie a proto hned saháme po cukru. Přírodní vitamínové doplňky Garsin , vám dodají potřebnou energii. Obsahuje aktivní látky pro podporu metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Jen s nimi nezhubnete, ale díky nim vám hubnutí půjde snáz.

Koupit

Očistný šálek čaje

Vyzkoušejte nastartovat svůj den zeleným čajem, který je skvělým antioxidantem a pomáhá při hubnutí. Stejnou ne-li lepší službu vám udělá i harmonizační a redukční čaj Zhong Huai Tea, který obsahuje jerlín japonský doplněný o jujubu. Jerlín se vyznačuje vysokým obsahem flavonoidu rutinu.

Jerlín i jujuba patří mezi rostliny využívané v Asii k podpoře optimálního energetického hospodaření a látkové výměny. Jerlínový čaj má osobitou nahořklou chuť, díky které může posloužit jako náhrada kávy.

Koupit
Pomocníci oři hubnutí - článek

Nádherný motivátor k pohybu

Pokud na pohyb a pravidelné cvičení nejste zvyklí, tak je velká pravděpodobnost, že vám tento nový návyk bude dělat největší problém. Máme pro vás skvělý tip. 

Kupte si neodolatelnou podložku na cvičení. Roztáhněte ji třeba hned vedle postele a začněte malými krůčky. Nejprve bude stačit, když si na podložku jen lehnete a budete třeba jen 5 min. dýchat do břicha. Nebo prostě jen ležet.

designová podložka na jógu

Po pár dnech přidejte třeba sklapovačky, nebo jakýkoli jiný oblíbený pohyb. Začněte opravdu pozvolna a jen cviky, které vás baví. Uvidíte, že vaše tělo si začne říkat o další a další pohyb. Ani se nenadějete a po pár dnech se budete z podložky zvedat zpocení, ale šťastní jak hezky a s radostí na sobě makáte.

Koupit

Když nevíte co jíst

Cvičíte, běháte, snažíte se jíst zdravě a nic nezabírá? Tak vyzkoušejte Ketodie t výhodné balíčky, které pečlivě sestavily výživové poradkyně tak, aby přesně vyhovovaly potřebám redukce váhy. 

Budete mít k dispozici všechna vhodná proteinová jídla v jednom praktickém balení, se kterým zároveň ušetříte i své peníze. Záleží jen na vás a vašem dietním plánu, který si vyberete.

Koupit
Pomocníci oři hubnutí - článek

Nemáme pro vás zaručený způsob jak zhubnout. Co vám ale zaručíme je, že s těmito pomocníky vám to půjde lépe.

Tak hodně štěstí!

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.