Tipy na personalizovaný dárek pro dceru | LaMuse

Hledáte vhodný dárek pro dceru? Tipů, inspirací a zaručených nápadů na nejlepší dárek pro mladou holku je hodně. Zkuste to vzít z jiné strany a darujte své dceři originální dárek, který jí vás vždy připomene. Inspirujte se nápady na dárky pro malé holčičky i náctileté slečny.

Dárky, kterým můžete přidat něco, co charakterizuje obdarovaného, jsou fakt oblíbené. U malých holčiček vyhrává dárek s jejich oblíbeným motivem. U starších slečen pak vede dárek s mottem, heslem nebo životním postojem, kterým je jim blízký. 

personalizované dárkové předměty

Vytvořte personalizovaný dárek, u kterého budete tvůrce vy. Protože kdo zná nejlépe vaši dceru? Jasně, jste to vy, máma. 

V konfigurátoru si můžete zvolit produkt např. medailonek, prstýnek, tričko, mikinu, hrníček, batoh, tašku, kryt na mobil, polštářek, krabičku, plyšáka… Vybírat můžete z více jak 100 dárkových předmětů. A to je super. 

Dále si vyberete z široké škály barevného provedení. A co je na tom to nejlepší? Můžete si na vybraný předmět zvolit vlastní motiv – nahrajte foto, vložte vlastní text a třeba kombinujte s oblíbenými potisky. 

Námi zobrazené tipy na dárky jsou inspirací. Spoustu dalších předpřipravených motivů najdete v obchodě

Tip na dárek pro dceru č. 1 – zrcátko

Zrcátko s vlastním motivem je super tip na dárek, který ocení malá holčička i slečna v pubertě. Na zrcátko můžete nechat znázornit doslova cokoliv. Pro malé parádnice se hodí motiv oblíbené hrdinky s jejich přezdívkou. Klasických zrcátek s Elsou je hodně. Ale takové, které má navíc jméno vaší dcery, je jen jedno. 

Jako motiv můžete použít vlastní fotku a obrázky. Stejně tak si můžete zvolit ze stovky předpřipravených motivů, které můžete doplnit o další vlastní text a motiv a vzájemně kombinovat.

zrcátko s vlastním motivem
zrcátko pro holku
Zrcátko se jménem

Tip na dárek pro dceru č. 2 – polštářek

Vytvořte originální polštářek, který perfektně zapadne do pokojíčku vaší dcery. Zvolte si tvar a zpracování polštářku. Polštáře jsou barevné až do samých okrajů a poté ručně šité. Polštář s vlastní fotkou patří k nejoblíbenějším personalizovaným dárkům. A jak bude polštářek vypadat? Zvolte si ze stovky předpřipravených vzorů a nebo polštářek navrhněte kompletně ve vlastní režii. 

navrhněte polštářek
Polštářek s vlastím potiskem
Polštářek s vlastím potiskem
polštářek ve tvaru srdce s vlastnim potiskem

Tip na dárek pro dceru č. 3 – hrníček

Darování hrníčku není nuda. Ba naopak. Je to praktická věc, která je využívaná denně. Vytvořte dceři takový hrníček, který nedá z ruky. Vybírat můžete z několika variant. Bude se jí líbit skleněný, keramický, kovový nebo třeba hrníček v její oblíbené barvě? Vše si můžete vybrat a k tomu se inspirovat stovky předpřipravených vzorů a nebo navrhněte hrníček úplně sama. 

navrhněte hrníček
Dárek pro dceru hrníček
hrníček pro dceru
personalizovaný hrníček

Tip na dárek pro dceru č. 4 – bižuterie

Medailonek, prstýnek, náušnice, malé parádnice si zamilují šperk, kterým jim daruje máma. O to více, když na něm bude to, co mají rády. Můžete vymyslet věnování, motto, obrázek a nebo vše spojit dohromady.

navrhněte šperk
prstýnek pro dceru
přívěsek pro dceru

Pokud nemáte inspiraci na vlastní motiv, inspirujte se stovkami nápadů, které můžete kombinovat s vlastním nápisem nebo fotkou. 

personalizované dárkové předměty
Chci se inpirovat

Tip na dárek pro dceru č. 5 – čokoládky

Má vaše dcera ráda čokoládu? Pak jí darujte originální balení lahodných pralinek ve stylu superhrdinky, nebo tabulku čokolády s její oblíbenou princeznou.

navrhněte čokoládu
čokoládky pro superhrdinku
personalizovaná čokoláda - dárek pro dceru

Tip na dárek pro dceru č. 6 – hračka s potiskem

Plyšáci jsou evergreenem mezi dárky pro děti. Jako dárek pro malé holčičky je ideální volbou personalizovaná plyšová hračka. Na tričko vybraného plyšáka si můžete dát vlastní obrázek, motiv nebo vše dohromady.

navrhněte hračku
medvídek plyšák s vlastním textem
personalizované puzzle
Plyšák se jménem dítěte

Tip na dárek pro dceru č. 7 – zápisník

100 % slečen ocení zápisník na poznámky, tajemství, recepty nebo úkoly. I když jsou dávno doby tomu, kdy jsme používaly deníčky k lepení důležitosti z časopisů nebo zpovědníčky, pro “sdílení” tajemství, tak i v dnešní době je vlastnit stylový zápisník in.  Deníček s motivem podle gusta vaší dcery ji zaručeně nadchne.

navrhněte zápisník
deníček s personalizovaným vzhledem
deník/zápisník dárek na míru

Tip na dárek pro dceru č. 8 – věšák na její úspěchy

Je vaše dcera sportovkyně? Vytvořte jí dárek, který zaznamená její sportovní úspěchy. Věšáky na medaile si můžete přizpůsobit v její oblíbené barvě. Nezapomeňte přidat i osobní vzkaz.

Navrhněte věšák
Personalizovaný dárek pro dceru - věšák na medaile
dárek pro dceru - věšák na sportovní medaile
věšák na sportovní medaile

Dárků s osobním věnováním je hodně. Zaměřili jsme se na ty, které se budou líbit malým i starším slečnám. Vytváříte rádi personalizované dárky? Jaký byste vaší dceři chtěli vytvořit vy? Nebo dokonce vyrábíte sama výrobky přizpůsobené na míru? Pochlubte se. 

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.