Must have letní narozeninové oslavy

Kdo by nemiloval letní narozeninové oslavy, dlouhé teplé večery ve společnosti kamarádů a skvělou zábavu. Ať už letní narozeninovou párty pořádáte anebo jste hostem, přinášíme vám tipy, jak si letní večírky ještě více zpříjemnit a co na ně vzít sebou.

Pikniková deka

Koupit
Koupit
Koupit

Letní párty se bez piknikové deky rozhodně neobejde! I když máte krásný a pohodlný zahradní nábytek, věřte, že se nic nevyrovná odpočinku na dece. Proto ji rozprostřete třeba v koutku zahrady a poházejte na ní polštáře. Uvidíte, že ji vaší hosté rádi využijí.

Piknikovou deku můžete i darovat, vsadíme se, že tento dárek oslavenec na párty hned “rozbalí”.

Sada na grilování

Koupit
Koupit
Koupit

Skvělý dárek, který se na narozeninové oslavě neztratí, je sada na grilování. Věříme, že se tento praktický dárek využije už na první letní grilovačce.

Pokud párty pořádáte a grilovací sadu ještě nemáte tak věřte, že vám usnadní práci.

Mísy na saláty nebo ovoce

Koupit
Koupit
Koupit

Zeleninové saláty, meloun, čerstvé ovoce… nejen, že krásně ozdobí stůl, ale taky příjemně osvěží. Přineste na letní párty oslavenci mísu naplněnou vaším oblíbeným salátem a uvidíte, jakou mu tím uděláte radost.

Ať už párty pořádáte nebo na ní jdete, pořiďte mísu z bambusu, smaltu nebo melaminu, nejen že jsou lehké, navíc se jen tak lehce nerozbijí.

Termo tašky

Koupit
Koupit
Koupit

Darujte oslavenci na jeho narozeninové letní oslavě termotašku, kterou naplníte vychlazenými dobrotami. Tento dárek bude příjemným osvěžením, a i když se obsah tašky na párty nejspíše využije, taška mu zůstane a bude ji moci využívat celé léto.

Pokud oslavu pořádáte, tak tašku taky využijete, zejména na zásobu ledu, nebo chlazené nápoje.

Nosič nápojů

Koupit
Koupit
Koupit

Letní narozeninová párty se bez drinků neobejde. Přineste oslavenci jeho oblíbené drinky ve stylových přepravkách.

Kelímky a sklenice

Koupit
Koupit
Koupit

Na zahradní párty jsou sklenice s víkem nezbytností. Díky nim se nemusíte bát, že váš host bude mít v nápoji mouchu nebo vosu.

Mějte v zásobě i pár jednorázových kelímků. Samozřejmě papírových a nejlépe kompostovatelných.  Nikdy nevíte, kdy se budou hodit.

Láhev na nápoje

Koupit
Koupit
Koupit

Láhev na nápoje je skvělým dárkem. I když jí oslavenec třeba už vlastní, další jistě přijde vhod, protože láhví není nikdy dost.

Na vaší narozeninové oslavě ji můžete využít při podávání sirupů nebo šťáv.

Sklenice na nápoje s kohoutkem

Koupit
Koupit
Koupit

Díky těmto nádobám bude vaše party originální a vy budete mít méně práce s doléváním nápojů hostům, protože si budou chtít dolévat sami.

Maličkosti, které potěší

Koupit
Koupit
Koupit

Stylové zápalky a originální otvírák nebo krájecí prkénko, jsou originálními letními dárky, které oslavenec zcela určitě doma ještě nemá.

Maličkosti, které dodají letní atmosféru

Koupit
Koupit
Koupit

Aby vaše oslava, kterou pořádáte byla ještě stylovější, ozdobte stůl veselými ubrousky, originálními míchátky a světelný řetěz samozřejmě taky nesmí chybět.

Teď už hurá do víru letních oslav!

Vaše LaMuse

Podobné články najdete pod těmito štítky: .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *