Personalizované dárky pro každou příležitost | Oskarek.cz

Hledáte dárek na svatbu, k výročí, ke kolaudaci anebo k narození děťátka? Dnes už není problém koupit téměř cokoliv, tak co tedy vybrat, aby dárek udělal obdarovanému upřímnou radost?

V dnešní době, kdy je nabídka zboží rozsáhlá, není těžké sehnat dárek pro kohokoliv i na poslední chvíli. Ale vystihuje takový dárek opravdu to, co k obdarovanému cítíte? Ukáže mu, jak moc vám na něm záleží? Mnohdy možná ne, protože není osobní.

Personalizované dárky se těší čím dál větší oblibě. Tento typ dárků totiž vyjadřuje, že je vyroben s pomyšlením přímo pro obdarovaného. A věřte, že tyto dárky fungují pro každého a pro každou příležitost. Pokud nevíte, jaký dárek vybrat pro někoho, kdo působí, že má „všechno“, pak zkuste dárek od srdce, dárek na míru, který určitě nezklame.

Přinášíme vám inspiraci personalizovaných dárků, které udělají z každé události nezapomenutelný okamžik.

Svatební dary

Jste pozvaní na svatbu a inspirace na svatební dar ne a ne přijít? Pokud novomanžele moc neznáte, vsaďte na jistotu a darujte peníze v pěkné dřevěné krabičce s osobním věnováním. Pokud víte, jaké mají koníčky, co mají rádi a jaký styl se jim líbí, můžete být odvážnější a pořídit třeba cedulku na dveře na míru.

 

Cedulky

s vlastním textem

 

Krabička

na peníze

 

Svatební ramínka

na rozlučku se svobodou

 

Tác

s vlastním textem

Kolaudace

Pořídit si vlastní bydlení je okamžikem, který se musí oslavit. Buďte originální a obdarujte majitele nového bydlení jedinečným kouskem s oblíbeným motivem a vašim vlastním vzkazem.

Poštovní schránka nebo cedulka na dveře budou zajisté slavit úspěch.

 

Poštovní schránka

cvrlikající

 

Poštovní schránka

velká rodina

 

Poštovní schránka

domeček pod Karlštejnem

 

Dřevěná cedulka

námořnická rodina

Dětské oslavy a narozeniny

Děti milují vidět své jméno na cedulce, pokladničce nebo truhle na poklady. Darujte jim dřevěný a přitom veselý kousek do jejich království a očička se jim zajisté rozzáří.

 

Cedulka

pro malé motoristy

 

Pokladnička

pro kluky a holky

 

Truhla

na poklady

 

Pořadač

dálnice D1

Křtiny, narození miminka

Jaký dárek pořídit k narození dítěte? Krabička na vzpomínky s fotografií a jménem miminka zůstane dětem na celý život. A potěší i maminky.

 

Krabička

na vzpomínky

 

Krabička

pro zoubkovou vílu

Podívejte se s námi, jak tato krásná díla vznikají:

Co doporučit závěrem? Snad jen to, že personalizované dary jsou nejen originální, ale představují pro obdarovaného i trvalou vzpomínku. Držíme vám palce, ať vyberete ten pravý!

Váš Oskárek

logo oskárek

O tomto diskutuje “Personalizované dárky pro každou příležitost | Oskarek.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.