Překvapte své blízké originálním dárkem. Darujte jim zlaté vajíčko Eggive.

Marně si lámete hlavu, jaký dárek potěší vaši ženu, přítelkyni, sestru či dospívající dceru? 
Stále vymýšlíte dárek pro muže či bratra a připadáte si bezradně?

Již nechcete kupovat praktické dárky, ty si stejně nejlépe každý koupí sám. A z toho, po čem touží, marně hledáte něco, co je pro vás cenově dosažitelné. Už vám dochází nápady a vy se nechcete stále opakovat a dávat jim stejné dárky dokola a dokola.

Chcete je něčím překvapit a dát jim dárek, který bude tentokrát trochu jiný, originální a nezapomenutelný?

Máme pro vás tip. Darujte jim naše zlaté vajíčko Eggive.

překvapení ve vajíčku

Toto vajíčko není k dekoraci. Nebude se válet někde na poličce a nebude na něj usedat prach. Toto vajíčko čeká na to, až ho někdo rozbije.

Ukrývá totiž v sobě překvapení.
A jaké překvapení to bude? To záleží na tom, jaký typ vajíčka Eggive si zvolíte. Variant je několik.

První možnost je darovat vajíčko s dárkem.

Připravili jsme pro vás několik dárků a do každého vajíčka jsme náhodně jeden schovali. Zvlášť jsme ukryly dárky pro muže a zvlášť dárky pro ženy a dívky. Nemusíte se tedy bát, že by byl dárek nevhodný. Je to jako štěstí zakoupené na pouti. Přijde k vám vajíčko a do poslední chvíle nebudete vědět, co se v něm ukrývá. Vajíčko Eggive si tak můžete koupit i jako dárek pro sebe a nepřijdete tak o ten krásný moment překvapení, až svůj dárek rozbalíte. Vajíčka jsme rozdělili do třech cenových kategorií podle hodnoty vloženého dárku. Tedy vybírejte podle vašich finančních možností.

Pokud vás zajímá, jaké dárky jsme pro vás připravili, navštivte nás na www.eggive.cz.

Pokud však nemáte rádi překvapení a chcete darovat něco konkrétního, i to je možné.

Vajíčko Eggive může sloužit jako krásné dárkové balení.

Do vajíčka můžeme schovat cokoliv, co nám dodáte a půjde vtěsnat do prostoru cca 6 x 4 cm. Může to být například vyznání lásky, zásnubní prsten, klíč od nového bytu či auta, těhotenský ultrazvuk, tajné souřadnice či mapa k pokladu. Vajíčko Eggive lze využít i pokud chcete vtipně darovat peníze nebo dárkový poukaz.

A aby toho nebylo málo, vajíčko Eggive může být i zdroj zábavy.

Existuje mnoho způsobů, jak se lze do vajíčka dostat. Od těch klasických, jako je rozbití o stůl, až po ty více originální, jako je třeba sestřelení vajíčka oštěpem. Nechte se překvapit, jak nápaditě vaši blízcí své vajíčko rozbijí. Budeme rádi, pokud to s námi budete sdílet na našem Instagramu #eggivecz, případně k příspěvku označíte náš profil @eggivecz. Najdete zde i několik tipů, jak vajíčko rozhodně neotvírat.

Ještě zbývá dodat, že vajíčka jsme pro vás ručně zhotovili v naší dílně. Mají hrubou skořápku a je na nich patrná ruční výroba. Jsou uloženy v papírové krabici vystlané dřevitou vlnou. Přijde vám tedy domů zabalené tak, že je můžete rovnou darovat.

A co dodat na závěr? Vajíčko Eggive je pro všechny, kteří chtějí být originální, rádi zkouší nové věci a dokáží si hrát.  

Užijte si společně strávené chvíle!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.