Inspirace pro muže: vhodný dárek, s kterým potěšíte svou business lady

Vánoce jsou za rohem! Co nevidět tu bude zase chvíle, kdy společně usedne celá rodina ke štědrovečerní večeři a pustí se do rozbalování dárků. Co by tam měl ale Ježíšek nadělit vaší drahé polovičce? Najít originální dárky nemusí být jednoduché. Příležitostí, kdy během roku můžete překvapovat dárky je tolik…

Máte doma úspěšnou ženu, které se daří v pracovní sféře? Ať už je to manažerka, podnikatelka nebo jiná business lady, jedno mají společné. Pro takové ženy je vybrat dárek zvlášť náročné, protože si to, co potřebují, obvykle pořídí samy.

Nic ale není nemožné. Můžete se inspirovat našimi tipy na vhodný dárek pro každou business lady!

článek - dárek pro business lady

Při výběru vhodného dárku, který potěší, je třeba zapojit srdce i rozum. Přemýšlejte nad tím, co vaše žena ráda dělá, o čem během roku mluví, že by se jí hodilo do domácnosti nebo by ji potěšilo. Můžete se inspirovat u svých přátel, nebo si na internetu přečíst praktické tipy na výběr dárku. Na následujících řádcích se dočtete i naše tipy!

Diář a další pomocníci na cestě k úspěchu

Největším pomocníkem každé ženy pracující na vysokém postu je bezpochyby diář. Jak by se jinak zorientovala ve všech schůzkách a povinnostech, které má? Existuje ale obrovský výběr, a to nejen v barvách, ale hlavně v provedeních.

Proto v okamžiku, kdy chcete pořídit diář, je dobré vědět, zda žena upřednostňuje diář denní nebo týdenní, jestli spíš větší nebo menší, s kroužkovou vazbou nebo s pevnými deskami. Vzhled je až to poslední, co byste u diáře měli řešit.

V případě, že neznáte preference ve výběru diáře, můžete pořídit i jiné pomocníky na cestě k úspěchu. Business lady potěší určitě i kvalitní pouzdro na notebook, pouzdro na karty, kožená peněženka, motivační zápisník nebo desky na dokumenty.

TIP: Pěkným dárkem mohou být také nejrůznější kancelářské sady a plánovače, kterých není nikdy dost!

Doplňky, které úspěšným ženám sluší

Málokterou ženu nepotěší šperk. Těm na manažerských pozicích navíc přidává na reprezentativnosti a je takovou třešničkou na dortu k jejich business outfitům.

Potěšit může například značkový Guess náramek, hodinky, které jsou navíc i praktické a žena díky nim má vždy přehled o čase, luxusní náušnice, řetízky či prstýnky.

TIP: Pořád nevíte, jaký dárek vybrat? Doplňky pro ženu nemusí být jen šperky, zvolit můžete také kabelku, pokud vám nějaká padne do oka. Kožená klíčenka nebo luxusní pero nemusí být také špatnou volbou…

A samozřejmě nemusíte zůstat jen u doplňků. Pokud věříte, že se dokáže trefit do vkusu a velikosti, proč nevybrat třeba hezké sáčko nebo šaty? Vyřešit problém s výběrem můžete také poukazem do jejího oblíbeného obchodu s oblečením.

Do kanceláře

Byli jste někdy u své ženy v kanceláři? Cvrnklo vás něco do nosu? Máte nápad, jak její pracovní prostor vylepšit? Šup s ním pod stromeček! Ať už se jedná o dekorace na stěny, květiny na okno, lampu na stůl nebo termohrnek pro pohodovější ráno v práci!

Vzdělávání není nikdo dost

Pokud vaše žena ráda čte, pamatujte, že nemusíte vybírat jen romány nebo napínavé detektivky. Zavítat také můžete do oblasti motivační literatury nebo knih z oblasti seberozvoje či vzdělávání.

Takový dárek je skutečnou investicí. Za pár stovek můžete pořídit něco, co změní vaší ženě pohled na sebe, svět nebo finance. Může se také lépe naučit organizovat svůj čas nebo zlepšit své vystupování a komunikaci.

Krom knih může být vhodným dárkem také poukaz na nějaký webinář nebo kurz. Tady se ale vyplatí naslouchat – nemluvila o nějakém konkrétním kurzu vaše milá nedávno?

Oblíbenými tématy knih i nejrůznějších seminářů jsou:

● Sebemotivace a motivace pracovníků
● Sebevědomí
● Time management
● Komunikace a vystupování před lidmi
● Projektové myšlení
● Vedení týmu a rozhodování
● Syndrom vyhoření a jak mu předcházet
● Mindfulness

a další.

Věnujte čas pro sebe

Nezapomínejte na to, že všechny ženy zastávají ve svém životě mnohem více rolí. Nikdo není jenom businesslady, učitelka nebo doktorka. Jsou také přítelkyněmi, manželkami, některé maminkami.

Mimo to každá má své zájmy – jedna je výbornou kuchařkou, druhá uměleckou duší, třetí nedá dopustit na odreagování sportem a turistikou. Často se ale stává, že v pracovním zápalu a týdenních povinnostech nezbývá tolik času na zábavu a relaxaci.

Věnujte proto čas, ať už na koníčky – třeba tak, že zaplatíte nějaký kurz nebo věnujete dárek i z oblasti jiné než businessové, aby vaší lásce bylo jasné, že si uvědomujete, co ji baví.

Zorganizovat můžete i romantický pobyt! Ten udělá radost snad v každém případě. Záleží na tom, co si vy a vaše žena představujete pod tou pravou romantikou. Vyrazte si na horskou chatu nebo zaplaťte víkend na zámku.

Dobrou volbou jsou také wellness pobyty, na kterých si odpočinete společně se svou drahou polovičkou. Nic totiž není víc, než si po náročném období v práci, kterým vánoční čas bezpochyby je, užít pár dní klidu a nechat se rozmazlovat nejrůznějšími procedurami jako jsou masáže, koupele a další lázeňské procedury.

A jestliže je toho na vaši milou opravdu moc, dopřejte ji čas pro sebe. Vezměte si na starost děti a zorganizujte pro ni nějaké povyražení s přáteli nebo osamotě. S takovým vhodným poukazem si může vyrazit třeba na kompletní kosmetickou péči, ke kadeřnici, na manikúru nebo na uklidňující masáž.

Fotografie jako vzpomínka nebo reprezentace

Úžasným dárkem může být také zorganizovat focení, ať už rodinné nebo individuální. Rodinné fotografie poslouží jako perfektní vzpomínka nebo dekorace do kanceláře. Nemusíte se ale bát nechat udělat své úspěšné ženě profesionální fotky, které využije v pracovním životě.

Alena Mrvíková, SEO služby a copywriting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.