Jaký dárek koupit mámě ke Dni Matek?

Patříte k těm, kteří ihned ví, jaký dárek koupit nebo tipy na dárky hledáte, kde to jen jde? Vzpomínáte, jaká přáníčka jste dávali mámě, když jste byli školou povinní? Dětská ručně tvořená vyznání mámě jsou určitě ty nejupřímnější dárky. Pokud si ale na přáníčko už netroufáte, koukněte na naše tipy na dárky nejen ke Dni matek.

Nezapomeňte, každý rok se Den matek svátek slaví v jiný den. Druhá květnová neděle patří všem maminkám. Letos se Den matek slaví 14.5.2023.

Našli jsme praktické dárky i dekorace. Ale všechny v sobě nesou něco navíc. Inspirujte se  personalizovanými dárky s vlastním vzkazem, ručně dělanými výrobky i dárky, které jsou kvalitní a lahodí oku. Ať už vybíráte mamce dárek vy jako dcera nebo syn, nebo dárek vybírá táta, protože máte malé děti, určitě vyberete. 

Dřevěná květina

Dřevěná květina mamce vydrží hodně dlouho a pokud má ráda originální dekorace a zvelebování domu, pak se ji zaručeně bude líbit. Je i v jiných barevných provedeních. Tato varianta je nejjemnější. Po rozbalení krásně voní. 

prohlédnout

Sklenička na víno pro mamku

Má vaše máma ráda víno? Řekněte ji, že je ta nejlepší máma krásnou skleničkou na víno v matném provedení s jednoduchým, ale výstižným textem. například: Děkuji, že jsi…❤️

prohlédnout
barevné skleničky na víno
leporelo z fotek

Leporelo z fotek

Darujte mamce leporelo z vašich společných fotek. Osm fotek  v dřevěných destičkách je krásný vzpomínkový předmět, a zároveň stylová dekorace. Dřevěnou desku leporela může zdobit také gravírovaný motiv podle vašeho výběru. Originální dárek pro mámu, který ji dostane.

prohlédnout

Hledáte dárek vyrobený ❤️srdcem, zhotovený převážně ruční prací, nejlépe od českých nebo slovenských tvůrců? Aby byl originální a poctivý? Mrkněte na IG LAMUSE, kde najdete tipy na dárky od českých a slovenských tvůrců. Promenáda nádherných dárků tvořena českými a slovenskými výrobci. 

prohlédnout si Instagram lamuse

Kartička s přáním pro mámu

Má vaše máma ráda šperky? Řekněte ji, že je ta nejlepší máma dárkovou kartičkou s krásným šperkem.  Dárkové karty s vyznáním, poděkováním jsou oblíbený dárek ke Dni matek. 

prohlédnout
den matek dárková kartička
Děkovná cedulka - Dárek pro maminku

Tabulka s textem pro mámu

Vyberte vaší mamce dekoraci, s kterou si vždy připomene, jak je úžasná. Inspirujte se tabulkami s hotovými texty nebo si text i vzhled tabulky s přáním pro mámu udělejte zcela podle vašich představ. Do cedulek můžete vložit fotku a poděkování mámě. 

prohlédnout

Deník vděčnosti

Zapisování si toho, co nás dělá šťastnými, za co jsme vděčni, co se nám podařilo je jako terapie. Vepište mamce, za co jste vděčni vy v souvislosti s ní a zbytek si bude vyplňovat máma. 

prohlédnout
deník vděčnosti
čokoládová květina

Ovocná kytka

Kytka pro mamku je oblíbený dárek ke Dni matek. O tom žádná. Tato je ale jiná. Je totiž ovocná a navíc politá čokoládou. Na přání vám k této luxusní mňamce dodají i vlastní text. A hlavně, dárek pro vaší mamku vám doručí kdekoliv po České republice.

prohlédnout

Krabička na vzpomínky

Dřevěná krabice s vyřezávanými písmenky a nápisem VZPOMÍNKY je originální dárek pro všechny mámy nejen ke Dni matek. Na krabici bude vaše foto a uvnitř váš vzkaz. Do krabice můžete mamce vložit fotky, dopisy, předměty…cokoliv, co ve vás vyvolá krásné vzpomínky.

prohlédnout
Památeční dárek pro maminku

Luxusní dárkový box pro ženu

Luxusní dárková obálka je netradiční příbuzná dárkového boxu. Dárková obálka  je plná lahodných delikates. Vybrat můžete z několika krásných dárkových setů pro ženy a navíc můžete k dárku přidat vlastní vzkaz. A jestli máte malé děti, tak manželce darujte dárek ke Dni Matek vy za děti společně .

prohlédnout
dárkový box pro ženu
kuchyňské prkénko s vlastním motivem

Personalizovaný dárek do kuchyně

Je vaše maminka vášnivou kuchařkou? Dřevěné kuchyňské prkénko s gravírováním ji připomene s každým vařením, jak je úžasná i jak skvělé je jsou její děti. Text i obrázek si můžete zvolit podle sebe. 

 

prohlédnout

Vtipné tričko pro mamku

Skvělý tip na vtipný dárek pro mámu malých dětí. Protože mámy ví, energie je často málo. Tátové nezapomeňte k tričku přiložit nějaké dobré víno a vzkaz, jak je vaše máma úžasná. 

prohlédnout
vtipné tričko pro maminku
knížka pro mámu poděkování

Knížka s poděkováním mámě

Nádherný, výstižný dárek mamince, který jí dá najevo vaši lásku. Tato knížka určená všem maminkám je originálně pojaté vyjádření toho, co pro vás máma znamená. Napište jí, za co jste jí vděční, co na ní máte rádi, jaké máte společné vzpomínky, čím vás máma umí rozesmát. Někdy je těžké vyjádřit slovy, jak moc někoho milujete a jak moc jste mu vděční. Tato knížka vám to usnadní. 

prohlédnout

Kvalitní čokoláda 

Darujte své mámě veselé a tááák dobré cupcakes zabalené v krabičce s věnováním pro nejmilovanější maminku. Sladké překvapení potěší o to více, že je vytvořeno přímo pro ni. Hledáte spíše klasické pralinky? Nebo třeba čokoládu s věnováním nebo fotkou? Více možností, jak mamce osladit život najdete po kliknutí na tlačítko koupit.

prohlédnout
kvalitní bonboniera ke Dni matek
Originální dárek pro mámu

Personalizovaný rámeček

Hledáte personalizovaný dárek pro mámu?  Tato dekorace je to pravé. Můžete si ji zcela přizpůsobit – napište vzkaz, najděte krásnou fotku a darujte tuto dekoraci mámě ke Dni matek, na narozeniny nebo jen jako maličkost, protože ji máte ráda. 

prohlédnout

Personalizovaná klíčenka

Přívěsek jako dárek pro ženu je fajn. Nechte na něj vyrýt vzkaz, věnování nebo její oblíbené heslo. Můžete vybrat z několik tvarů přívěsku, od klasického srdce, až po oblíbený tvar vojenské známky.

prohlédnout
personalizovaný dárek pro mámu
dárková kosmetika pro maminku

Dárkový sada pro maminku

Malá kosmetická sada v balení přímo pro mámu. Nápisy na kosmetice: „Matky jsou jako květiny“„Každá z nich je jedinečná a krásná“„Máme tě rádi“. Tak tyto krásná slova uvidí  pokaždé, když sáhne po produktu. 

prohlédnout

Klasický dárek pro mámu

Z takového hrníčku se mamce bude pít jedna radost. Vytvořit si můžete jakýkoliv motiv, vybrat si ze stovky dárkových předmětů a dárek navrhnout úplně sami, nebo jeho vzhled kombinovat s připravenými šablonami a vlastním textem nebo obrázkem. 

prohlédnout
Personalizovaný hrníček pro mámu
dárek ke Dni matek

Břidlicové srdce

Tabulka ze štípané břidlice ve tvaru srdce s věnováním mamince je jednoduchý dárek, ale zato výstižný. Bude se líbit maminkám, které si rády vystavují své dárky.

prohlédnout

A co vy? Darujte své mámě ke Dni matek nějakou drobnost, sázíte na originalitu nebo sáhnete po klasice? Bonboniéra, květina nebo hrníček? Tyto klasické dárečky jsme vám v naších tipech taky představili, ale za nás v originálnější verzi, než čokoládky a hrníčky ze supermarketu.

Inspirujte se také v článku Tipy na dárky pro maminky ke Dni matek do 300 Kč nebo 20 tipů na dárky ke Dni matek.

Můžete se inspirovat také v našem dárkovém vyhledávači LaMuse, kde najdete spoustu originálních tipů na dárky pro všechny maminky.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.