20 tipů na dárky ke Dni matek

Je tady zase ten skvělý den v roce, kdy můžeme poděkovat našim maminkám za jejich lásku a péči. Mámy si zaslouží tento extra speciální kousek lásky nejen proto, že bez nich bychom tady vůbec nebyli, ale také proto, že nám věnují kus svého života, jsou tady pro nás za každé situace a vždy umí poradit.

Ať už jste maminka, babička, adoptivní nebo pěstounská maminka – klobouk dolů vám všem, všechny jste úžasné!

Přinášíme vám několik tipů na dárky pro mámu ke Dni matek.

Káva nebo čaj?

Miluje vaše máma kávu nebo dává přednost čaji? Podpořte její vášeň a vyberte pro ni ten správný dárek.

Předplaťte jí třeba čajovou bedýnku. Krásně zabalená bedýnka s těmi nejlepšími čaji a návodem k přípravě jí určitě očaruje a bude se těšit na další a další.

Maminku čajařku nadchne designový dávkovač medu, díky kterému už nebude nic medově lepkavé.

Pokud dává přednost raději kávě, kupte jí ruční mlýnek na kávu. Příprava kávy může být i skvělý rituál a u ručního mletí si může krásně vychutnat vůni čerstvě mleté kávy.

S degustačním balíčkem, který obsahuje 8 balení káv se jistě trefíte. Maminka kafařka tak pozná několik originálních a lahodných chutí kávy z celého světa. V balení najdete kávu z Brazílie, Etiopie, Costa RIci, Indie, Kolumbie, Dominikánské republiky, Guatemaly a Keni.

Čokoládové mlsání

Pokud vaše maminka ráda mlsá, máme pro vás hned několik tipů.

Pralinky v dřevěné krabičce nejen, že jsou chuťově vynikající, mamince navíc zůstane krásná dřevěná krabice s dvěma šuplíky, do kterých si může uložit třeba své šperky. Na krabici je napsáno i věnování pro maminku. Taky čokoládová písmenka I <3 MUM jsou originálním vyjádřením vaší lásky k ní.

Pokud vaše maminka miluje čokoládu, zaručeně ji potěšíte dárkovým setem vybraných čokoládových pochoutek, který obsahuje různé druhy pralinek, horkou čokoládu, oříšky v čokoládě a spoustu dalšího čokoládového mlsání.

Tabulka pravé hořké čokolády v podobě dortu ozdobená vlašskými ořechy, mandlemi a jahodami. Čokoláda je balená do elegantní dřevěné krabičky a bude krásným dárkem pro maminku ke Dni matek.

Klenoty pro náš klenot

Krásná 

Sada dvou korálkových náramků, které jsou ručně vyrobeny v České Republice, jsou tím pravým dárkem pro vaší maminku. Náramky totiž znázorňují vás dvě a váš vztah. Jsou si podobné, dokonale se k sobě hodí, ale přesto jsou tak odlišné.

Ručně vyrobený náhrdelník ze dřeva a pryskyřice je tak originální. Nikdo nebude mít stejný. 

Dalším originálním špekem ke dni matek jsou betonové náušnice od českých designérů. Nebo jí můžete darovat i náramek z minerálních kamenů. Tento je vyroben z bílého Howlitu, který napomáhá k uvolnění těla a harmonii.

Business máma

Je vaše maminka podnikavá a stále na cestě? Darujte jí cestovní termosku, díky které si bude moci brát sebou na cestu do práce své oblíbené kafe nebo čaj.

Skvělým dárkem pro business mámu je i zápisník, do kterého si může vepisovat své pracovní, ale i rodinné cíle a plány.

Pouzdro na doklady pro mámu? Proč ne. Je stylové a praktické a tak vždy ve své tašce najde všechny vizitky na první pokus.

K tomuto doplňku se skvěle hodí i složky na dokumenty, budou se krásně vyjímat na stole v její kanceláři a odvedou skvělou práci i v kabelce, kde ochrání důležité dokumenty.

Máma zahradnice

Pokud vaše maminka miluje zahradničení, ručně vyráběná barevná konvička jí udělá velkou radost

TIP LAMUSE: Kupte si lihové fixy a namalujte nebo napište na konvičku vzkaz vaší mamince. Konvička bude vypadat hezky, když do ní zasadíte máminu oblíbenou kytičku.

Nebo své mámě darujte ke Dni matek úžasnou rostlinku Mimosu, která je rafinovaně schovaná ve vajíčku. Mimosa reaguje na dotyk. Jakmile se dotknete lístku, ihned se uzavře. 

Originální dárek pro mámu zahradnici může být obyčejné, zato kvalitní zahradní náčiní. 

A krásná designová klekací podložka je must have všech zahradnic. Má ji i vaše maminka?

Který z našich tipů na dárek ke Dni matek se nejvíce líbil vám? Pokud vás nic nezaujalo, nebo na Den matek dáváte přednost společným zážitkům než hodnotným dárkům, připravili jsme pro vás článek, ve kterém najdete tipy na dárek ke Dni matek do 300,- Kč.

Přejeme vám ať si tento den s vaší maminkou užijete co možná nejlépe.

Vaše LaMuse

O tomto diskutuje “20 tipů na dárky ke Dni matek

  1. Zpětný odkaz: Dárek ke dni matek do 300,- Kč - LAMUSE

  2. Zpětný odkaz: Jaký dárek koupit mámě? Vsaďte na originalitu a ručně dělané dárky. - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.