Dárek ke Dni matek do 300,- Kč

Nejkrásnější dárky ke Dni matek jsou ty ručně vyrobené, když už ale nejste školou povinni, anebo nemáte tvořivého ducha, určitě potěšíte i dárkem darovaným ze srdce. Níže Vám nabízíme několik tipů na dárky ke Dni matek do 300,- Kč.

Kniha plná vzpomínek a lásky

personalizovaný dárek pro babičku

Hledáte originální a osobní  dárek pro babičku – vaši maminku?  Dejte vaší mamince a babičce vašich dětí najevo, jak moc ji máte rádi. 24 předvyplněných vět babičce řeknou, co pro vás znamená. Vložte společné zážitky, vzpomínky, fotky i poděkování. Dokonce jí tam můžete nakreslit obrázky nebo napsat básničku společně s ostatními členy rodiny.

Koupit

Dóza na sušenky

Darujte mamce dózu na sušenky, kterou naplníte vlastnoručními sušenkami. mamka bude mít radost dvojnásobnou. Super dóza, do které si schová dobroty a ještě si hned po otevření pochutná. 

do obchodu

Super dárek pro super mámy

Vaše máme je SUPER! A to by měl vědět každý a především ona. Jak líp to vykřičet do světa, než tímto úžasným růžovým tričkem?! 

do obchodu
Vtipné tričko s potiskem pro maminku

Osobní šperk

dřevěné šperky

Dřevěný šperk s pryskyřicí ve tvaru srdce je tím pravým dárkem ke Dni matek. Osobní šperk vás mamince vždy připomene a vykouzlí jí úsměv na rtech.

Koupit

Sladké dárky

Ženy milují sladkosti a maminky si je bezpochyby zaslouží. Darujte své mamince ke Dni matek tu nejjemnější čokoládu a to ať už ve formě klasické tabulky, horké čokolády nebo pralinek. Čokoláda se nikdy neomrzí a ženy ji milují.

TIP LAMUSE: Napište na krabičku váš vzkaz nebo přání ke Dni matek a dejte tím své mamince vědět jak moc jí máte rádi.

Kosmetické dárky

Čím své mamince uděláte velikou radost je kosmetika. Vybírejte mezi opravu kvalitní kosmetikou a nebojte se experimentovat. Třeba si váš dárek maminka natolik oblíbí, že si ho bude kupovat stále dokola a stane se její must have.

Kupte mamince přírodní kosmetiku. Spousta žen se ji bojí vyzkoušet a teď k tomu bude mít jedinečnou příležitost.

Více tipů na dárky ke Dni matek do 300,- Kč najdete v našem vyhledávači dárků nebo v článku 20 tipů na dárky ke Dni matek.

Jaké dárky dáváte své mamince ke Dni matek drobnosti, hodnotnější dárky nebo cenu neřešíte a koupíte co vám zrovna „cvrnkne do nosu“? Podělte se s námi o vaše tipy.

Vaše LaMuse

O tomto diskutuje “Dárek ke Dni matek do 300,- Kč

  1. Zpětný odkaz: 20 tipů na dárky ke dni matek - LAMUSE

  2. Zpětný odkaz: Jaký dárek koupit mámě? Vsaďte na originalitu a ručně dělané dárky. - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.