20+ tipů na dárky pro muže k Vánocům 2022, které doopravdy chce

Teď s námi musíte souhlasit. Rok, co rok řešíme výzdobu, řešíme cukroví, řešíme kdy, koho navštívit a hlavně, usilovně hledáme to nejlepší k Vánocům pro svého chlapa. Dárek pro muže, může být jednoduchý anebo promyšlený, může si ho i koneckonců sám koupit a už rovnou nosit, nebo s ním vrtat v garáži. Ale to nás nemůže přece uspokojit. Chceme vánoční dárek, který rozbalí naši péči a lásku, aniž by se muselo příliš mluvit. Jenomže máme toho tolik, komu se chce přemýšlet? Udělaly jsme tu práci za vás a stačí si jen vybrat. Zážitkové dárky, užitečné dárky, romantické dárky nebo chytré dárky pro muže pro rok 2021 jsou tu. Pojďme se mrknout společně.

 

Vánoční dárek pro gurmány

Mikuláš anebo Štědrý den?

Od malých ručiček a jazýčků toužící po pěně a důležitosti pití piva až po mužné touhy a žízně. Pivo je základem spokojeného, uvolněného života. Dobře, někdo raději víno, ale pivo je “tekutý chléb”, jak se říká. Vánoční dárek pro muže, po kterém uslyšíte to spokojené “ach” je pivo s vlastní etiketou. Vánoční přání natisknou přímo na láhev. 6 lahví je 6 příležitostí, jak napsat třeba vánoční přání. Necháte tak něco ze sladkého já na něčem tak hořkém. A ještě jeden typ. Čert u vás donese hořkou čokoládu nebo hořké pivo?

pivo s vlastní etiketou
kampotský pepř

„Pravda života je zrnko pepře.“

Citát od Jean-Marie Adiaffi. Co pro muže na Vánoce? A co s tím má společného tento citát? Pokud máte to štěstí, že Váš muž je domácí kuchař, ať v kuchyni nebo u grilu, važte si toho. Podpořte ho. Vidět chlapa u plotny v zástěře (jen v zástěře?), jak kouzlí pochutiny je snem mnoha žen. Dárková krabice s luxusním mlýnkem a Kampotským pepřem nesmí na stole chybět. Objevte i další druhy pepřů a další sety, kterými ukážete, jak ho obdivujete.

Vánoce každý měsíc

Proč dávat dárek jen jednou, nebo dvakrát ročně? Buďme jiní. Příteli na Vánoce dejte dárek, který bude chodit každý měsíc. Takže vlastně dáváte dvanáct dárků a uznejte, že to netrumfne. Má rád chuť zralého rumu nebo silné whisky a vy chcete dát něco extra pod stromeček. Tak tady to máte: Roční rumové předplatné. Každý měsíc má ochutnávku na stole a sledujte co mu chutná a co ne, čichněte si, lízněte. Prožívejte chutě spolu.

předplatné rumů

Dárek pro chlapa se stylem

Dejte mu čas

Vánoční dárky pro může je velmi obecný název, že? Váš muž ale nepatří mezi “ty ostatní”. Je to chlap, který má rád styl, stará se o sebe a životní prostředí. Svůj drahocenný čas tráví rád s vámi a vy mu ten čas chcete vrátit? Hodinky s dřevěnými akcenty jsou tím pravým dárkem na Vánoce. Pod stromeček dáte stylovou krabičku, v ní dřevěné hodinky a sledujte, jak váš muž zjihne láskou k vám. Tak dobře ho znáte.

hodinky s dřevěnými akcenty
holící dárkový set

Krakonoš byl stylový

Všimli jste si? V dnešní době je pravý muž s knírkem, vousy nebo strništěm. Říkáme si, jestli se nám to líbí, nebo ne? ale když ten chlap už bez vousů vypadá vlastně zvláštně. Vousy jsou jejich chloubou a jak my se staráme o vlasy, oni se starají o vousy. A o vlasy. A o auto. A o své gadgety. Jednoduše mu kupte takové malé kadeřnictví, wellness pro jeho vousy. Morgans Gentlemans Beard Grooming Gift Set je netradiční dárek, který ho pohladí po tváři, ale venku bude stylovým drsňákem.

Štěstí přeje odvážným. S brýlemi.

Že dáte netradiční dárek na Vánoce je proč právě teď čtete naše slova. Chcete být jiné. Chcete dát najevo příteli, že vánoční dárek pro muže, nemusí být ponožky a voňavka. Víte, že má rád styl, kvalitu a je to chlap – originál. Bodejť by ne, když má Vás. Na Vánoce pro přítele jedině dřevěné sluneční brýle. Sluší všem. Jsou unisex. Jsou ekologické a jsou stylové. Přesně proto je musí mít. A koneckonců, i Vy.

pánské brýle s dřevěnými akcenty

Co pro muže “hračičky” na Vánoce

pikatec

Miluje mě a miluje ji

Neděste se. Chlap miluje svou ženu, ale také své auto, motorku nebo loď. Jistě by byl skvělý nápad koupit muži na Vánoce něco pro vás, ale to by neocenil tak, jako vy. Ale koupit mu celý set pomůcek pro pečování o svého miláčka je chytré. Potěšíte ho tím, že chápete jeho slabost, ale zároveň bude mít všechno po ruce co potřebuje. Nebudete poslouchat: “Miláčku, kde mám hadru? Kde mám kartáč? Kde je kýbl?”. Uslyšíte jen spokojené šudlání z garáže.

Vánoční James Bond 007

Není čas zemřít, jen si zahrát na slavného Jamese Bonda. Bondovky jsou velkolepými příběhy, které chytly za srdce snad každého muže. Na Vánoce 2021 si přeje zážitek, protože zážitkové dárky se nestrčí do šuplíku, ale mluví se o nich, city a pocity zůstanou v srdci a ostatní závidí. Zážitková střelba pro muže (nebo pro ostřílené ženy) má několik možností, ze kterých si můžete vybrat, aby byl zážitek šitý přesně na míru vašemu muži. Jako sako na agenta 007.

dárek pro muže zážitková střelba
Golf do kanceláře

Relax v kanceláři

Otevře dveře, dívá se na Vás, ale je stále myšlenkami v práci? Tráví v práci mnoho času a nezbývá mu čas na sebe? Přijde domů a neví čemu se věnovat dřív, protože si sám ještě neodpočinul? Ano. A tak nás napadlo, co pro přepracované muže na Vánoce? Potřebují vypnout, uklidnit se, otevřít mysl, nebo se zasmát s kolegou. Golf do kanceláře je hra na úrovni. Kravata vašeho muže se ani nepohne a hra se úhledně sklidí do krabičky.

Drobné Vánoční dárky pro vašeho chlapa

Malé ale milé

Také máte dárky k Vánocům rozdělené tak, že máte jeden hlavní dárek, několik malých a potom ještě něco praktického? Hlavní dárek už asi máte a teď hledáte co koupit muži k Vánocům, ale malého. Jak skloubit praktičnost, luxus a krásu do jednoho dárku vám právě teď prozradíme. Virbl…Co takhle malá Dokladovka s překladem. Všechny doklady se krásně vlezou, vyrábí ji dle Vašich přání, takže můžete dodat i datum, nebo monogram. Jak se vám líbí tahle třešinka na dortu?

kožená peněženka fixed

Styl dřevorubec

Žijete ve městě, váš muž je na pěkné pozici ve firmě, nosí jen ty nejlepší košile a čisté boty…. a má styl “dřevorubec”. Klid. Je to moderní styl, mužnější. Pro městského dřevorubce je skvělý chlapský dárek sada na vousy a knír. Bude mít svou chloubu vždy upravenou a nebude strašit hřebínek v zadní kapse. Pamatujete si někoho, kdo nosil hřebínek v kapse?

Sada na vousy a knír Hans Kniebes

Vánoční dárky pro dědečka a tatínka

luxusní karafa na alkohol

Ze seriálu Dallas

Tatínci a dědečci ví, co je luxus. Milují chuť whisky a vždycky si přáli pít whisky tak, jako se pije v amerických filmech. Jen si vzpomeňte na doby, kdy se sledovaly filmy nebo seriály, kde milionáři přišli domů a popíjeli whisky z broušeného skla. Tyto Vánoce budou jedinečné tím, že dáte dědečkovi dárek pod stromeček, který vždycky obdivoval a tajně si přál. Luxusní set na whisky a pokud chcete na Vánoce pro tatínka dárek se vším všudy, přidejte i ledové kostky, které se neztratí.

Chytněte ho za ucho

Ale také za srdce. Vánoční dárek pro chlapa je jedna věc, kterou můžete hledat. Ale vánoční dárek pro tatínka nebo vánoční dárek pro dědečka, to už je specifické a hlavně, v těchto dárcích chcete dát notnou dávku, cca 500ml, lásky a respektu. Dejte dědečkovi personalizovaný pivní půllitr k Vánocům, nebo tatínkovi pod stromeček, půllitr s vlastní, personalizovanou zprávou. Že není pivař? Nevadí. Darujte jinou sklenici s Vaším textem.

Personalizovaný půllitr
Luxusní placatka v koženém obalu ST. Moris - Philippi

Mrazík

Na Vánoce patří Mrazík, ale i doopravdy mráz. Dědeček hříbeček byl nejhezčí postavou v lese a stejně tak je ve vaší rodině děda taková pohádková postava. Tráví čas v lese, sbírá hříbečky a mráz zahání švestkovou medicínkou. Dárek dědečkovi, který takto tráví čas je jedinečná luxusní placatka v koženém obalu. Padne akorát do dlaně, takže děda může dál držet košík a nožík.

Vánoční dárkové koše pro muže

Šťastné a ostré

Když se řeknou Vánoce, slyším vánoční cukroví, dárky, vaječný koňak, světélka a pohádky. Jenomže mezi námi jsou chlapy. Ti slyší něco jiného a bohužel i vidí. Nejraději by měli na stole místo cukroví sušenou šunku, místo slazení, by solili a místo vaječného koňaku by pili jen koňak, nebo něco ještě tvrdšího. Jeho představu pojmenujeme Ostrý štědrý den – sada chilli omáček.

bedna s páčidlem prázdná

 Nic

Co pro muže k Vánocům je “nic”. Vtip. Ono to zpočátku je “nic”, než do prázdného boxu vložíte obsah přesně podle chutí obdarovaného muže. Bedna gastro zážitků pro milovníka masa, sladkého, milovníka rumů nebo pivaře. A pokud máte doma milovníka gumových medvídku, není nic mužnějšího než se páčidlem dostávat do dřevěné bedny plné gumových medvídků. Bednu nechte ozdobit obrázky nebo fotografiemi a dílo je dokonáno. Dokonalý dárek pro chlapa, který má (teď už) všechno.

Vánoční dárkový koš

Když už nevíme, co dát dědečkovi k Vánocům, nebo strýcovi k Vánocům, nebo ještě řešíme dárek do počtu tatínkovi, poradíme Vám. Stačí si vybavit co má onen muž rád a přesně to mu dát pod stromeček. Má rád víno, oříšky, nebo pivo? Dárkový balíček na Vánoce je jistota. A i když si říkáte, proč dávat jídlo a pití na Vánoce, když jsou to svátky jídla a pití, nemusí spořádat obsah ihned. Za měsíc je dárek ještě jednou dárkem a jak rád se do něj “pustí”

Dárková krabička SABLIO - Pro tatínka pivaře

Darujte vzpomínku ze zážitku

jízda v lamborgini

Hloubka dárku v srdci zůstane

„Zážitky se nedají sčítat, zážitek nemá délku a šířku. Má – anebo nemá – jen hloubku.“ Miroslav Horníček. Vzpomínky tvoří krásné příběhy. Příběhy se odedávna krásně poslouchají od dětství až po čas, kdy se opíráme o hůlku a vzpomínáme na začátek příběhu. Název tohoto příběhu je jízda v Lamborghini Gallardo! a vánoční dárek pro přítele je na světě.

 Natočeno ve vesmíru

Rusko předběhlo Toma Cruise a začalo natáčet film o vesmíru, ale pozor, ve vesmíru. Obyčejní herci prošli 3měsíčním výcvikem a hurá do vesmíru. Teď si říkáte, že o tom jste už slyšeli, ale co to má společného s dárkem na Vánoce pro chlapa? Ukažte mi na toho, kdo by nechtěl být v tomto výcviku, byť jen pár minut. Váš muž do toho jde s větrným tunelem VR.

zázitek pro muze vetrny tunel

  Vánoční dárek pro muže není vlastně nic složitého. Většinou složitosti vymýšlíme my, ženy. A to, abychom udělaly radost, překvapily, nebo dokázaly, jak důležitou součástí života pro nás náš chlap je. Dárek na Vánoce pro chlapa je naším vymyšleným příběhem a věnujeme mu mnoho času a energie. My Vás chápeme, a proto jsme Vám vyšli vstříc se seznamem top dárku pro rok 2021.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.