Dárkové sady pro muže

Dárkové sady jsou oblíbený dárek pro muže, pokud chcete mít vše zvládnuté jedním vrzem. Obsah podle toho, co má rád a co ho zajímá a navrch krásné balení. A vybírat pánské dárkové sady můžete opravdu téměř v jakékoliv kategorii, od degustačních dárkových balíčků naplněných lahodnou kávou, čajem nebo něčím tvrdším, přes exkluzivní kosmetické balíčky až po krabičky podle zájmu, třeba pro kutily. Oblíbené jsou také DIY dárkové krabice nebo boxy s překvapením na míru. Prázdný dárkový dřevěný box nebo krabičku si vylepšíte fotkou a vlastním textem a náplň si poskládáte podle sebe.

Dárková kazeta kosmetiky

Když muži darujete kosmetiku, určitě to má důvod. Některým stačí sprcháč na ruce, tělo i vlasy. Ti druzí, kterým darujete kosmetickou dárkovou sadu, ocení kvalitu a luxus. A chlapy, kteří dostávají kosmetický balíček z obchoďáku, ty neřešíme. Vy hledáte pro muže něco extra. Pokud je váš chlap vousáč, nešlápnete vedle pěstící sadou o jeho vousy. Sady na vousy známých značek najdete na stránkách s luxusním holením. Pokud už nějakou používá, koukněte na značku a darujte mu rozšířenou sadu nebo třeba vyšší řadu péče. A další super kosmetický dárek pro muže je z řady Angrybeards „Péče o koule – Aby kule byly v klidu“. Tato kosmetika se specializuje pouze na pány.

dárková sada na vousy
dárková sada angrybeards na koule

Dárkové sady alkoholu

Výběr je široký. Nejdříve si ujasněte, co váš muž pije nejraději. Je to whisky nebo rum? Dárkové sety alkoholu se ale neomezují jen na 2 nejoblíbenější alkoholy. Radost uděláte i dárkovou sadou pálenek, ginu nebo vodky. Oblíbené jsou taky  miniatury alkoholu v dárkovém balení nebo degustační dárkové sady. Inspirujte se dárkovými kazetami s alkoholem, které v obchodě nenajdete. Vybírat můžete sety alkoholu se sklem nebo bez. A vánoční dárkové balíčky pro muže? Pokud má váš muž narozeniny kdykoliv od 25.12. až do 1.12.dalšího roku, darujte mu adventní alkoholový kalendář. Ten patří mezi nejoblíbenější alkoholové sady pro muže.

Dárkové pivní boxy

Oblíbený dárek pro pivaře je dárkové balení speciálu. Degustační krabice plná zajímavých piv a speciálů udělá radost každému pivnímu znalci. Díky vám vyzkouší zahraniční pivní speciály ze všech koutů světa. K tomu dostane degustační deník a své dojmy z pivní cesty si může napsat černé na bílém. Další pivní dárkové boxy jsou namixované jako Belgické, České nebo Německé pivní speciály. Najdete zde i speciální dárkový box pro rockery, nebo oblíbený set na přípravu vlastního piva nebo cideru. Pivař tak může zkusit, jaké by to bylo být sládkem. 

Dárková sada na grilování

Máte doma nadšeného amatérského grilmajstra? Všichni, kdo rádi rozpalují gril, potřebují kvalitní příbory. Takové, které jsou hodny šťavnatému hovězímu steaku. Sada steakového příboru Weber, vypadá nejen luxusně, je kvalitní a hodně bytelná.

dárková sada příboru weber
dárková sada weber příborů

Set mlýnku na sůl a pepř

Ke grilování nesmí chybět mlýnek. Ale žádný plasťák nebo chladná ocel. Není nad masivní dřevo. Pokud je muž i v kuchyni jako doma, není lepší dárek na vaření a grilování. Dárkové balení mlýnku koupíte v sadě s pepřem, ale i samostatně. 

Dárková sada per

Jaký je vkusný, stylový doplněk pro byznysmeny, který jim nesmí chybět a vždy ho využijí? Vrcholoví manažeři, šéfové atd. Prezentují se před obchodními partnery a i taková psací potřeba může být kouskem jejich identity. Je rozdíl, jestli podepíše smlouvu s kuličkovým perem za 20 Kč nebo kvalitním perem s monogramem. Je to o pocitu.   Muž, který si potrpí na kvalitu, ocení kvalitní pisadlo a takovou mu můžete nechat vyrobit na míru nebo objednat. Luxusní psací potřeby značky Parker, Watermann je sázkou na jistotu. Pokud těchto pisadel má už dost, věnujte mu ručně dělané dřevěné pero. Oblíbené jsou jak kuličkové tak plnicí pera.

Set karafy a skleniček na alkohol

Každý, kdo si vychutnává dobrý alkohol, musí mít i kvalitní karafu. Není nad to, když si dobrou whisky nalejete z křišťálové karafy. Koukněte na whisky sety z křišťálového skla české výroby. Pokud hledáte něco jiného než tradiční karafy na alkohol, bude se vám líbit set karafy ve tvaru lebky, glóbusu nebo diamantový dekantér.

Dárková sada s jídlem, kávou… čím chcete

Najezený chlap rovná se spokojený chlap. Je to tak. Dárková bedna plná masa nebo namixovaných gurmánských dobrot rozněžní každého masožravce. Dárkovou dřevěnou bednu otevře páčidlem, které je součástí dárku. Motiv, který bude na dárkovém boxu, můžete navíc navrhnout sama. Nabídka gurmánských boxu, beden, krabic a dokonce obálek je nepočítaně. Vyberte si připravenou nebo si box s páčidlem nebo krabičku navrhněte sama.

 

Dárková balení čokolád

Krásné jsou čokoládové bonbóny ukryté v krabičce s fotkou a luxusně působí i pralinky v dřevěné krabičce s gravírováním. Ti, co mají rádi sladké a hlavně čokoládu, potěší především kvalita. Fotočokoláda a personalizace je třešinka na dortu. Krásné čokoládové dárky dělá i čokoládovna Janek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.