27 tipů na nezapomenutelný dárek pro muže

Vymyslet dárek pro naše manžely, partnery nebo kamarády, není vždy snadné. Pro muže, který neocení kosmetiku, knihy nebo oblečení, je ideální darovat něco, na co jen tak nezapomene. A co tedy darujete svému muži se zážitkem? Přece to nejvíc co jde darovat.  Vzpomínky, na které bude rád vzpomínat celý život. Mezi muži jsou oblíbené adrenalinové zážitky. Jízda ve supersportu, zážitková střelba, létání i sportovní zážitky vedou na plné čáře. Ale ani muži, kteří netouží po zvednutí adrenalinu v krvi, si přijdou na své. Gurmánské a relaxační zážitky jdou hned za adrenalinovými.  Podívejte se níže na naše tipy.

Nezapomenutelný dárek pro milovníka aut

Pokud váš muž, partner, kamarád nebo tchán miluje auta, darujte mu projížďku v luxusním sporťáku nebo rovnou ve formuli či terenním voze, záleží na tom, co je mu bližší. Všechny automobilové nadšence určitě potěší dárek v podobě školy smyku.

Adrenalin ve vzduchu

Darování tandemového seskoku nebo vyhlídkového letu není nic neobvyklého. Dejte proto svému muži nebo kamarádovi možnost stát se pilotem vrtulníku nebo ho posaďte do profesionálního pilotního trenažeru. Na takový zážitek zcela jistě nezapomene! Miluje váš partner nebo tatínek stíhačky? Věnujte mu možnost pilotovat stíhačku v leteckém simulátoru nebo mu rovnou darujte let stíhačkou L-29.

Jednodenní aktivní výlety

Společný zážitek v podobě jízdy na čtyřkolce vás bude bavit. Stačí řidičák B a netradiční výlet může začít. Ze sedla uvidíte asfaltové, polní i lesní cesty, rybníky a krásné louky.

Miluje váš manžel, kamarád nebo táta fotbal? V tom případě ho překvapte a kupte mu zájezd na fotbalové utkání.

A co takhle den na jachtě? Který muž tajně netouží stát se námořníkem. Nejen, že si odpočine, ale bude si moci vyzkoušet i plachtění.

Neláká obdarovaného kolo ani voda? Darujte mu jednodenní kurz lezení po skalách nebo výpravu do středu země.

Povolání na zkoušku

Jakéhokoliv muže příjemně překvapíte, když mu darujete možnost vyzkoušet si jeho oblíbené povolání nebo to tajně vysněné. Bude překvapen, kolik toho o něm víte.

Pokud má rád zvířata, umožněte mu stát se ošetřovatelem v ZOO. Dopřejte mu vyzkoušet si profese jako kovář, sklář nebo sládek. Pokud je rád středem pozornosti, darujte mu možnost stát se reportérem a moderátorem nebo vysílat v rádiu.

Zážitky pro gurmány

Muži milují jídlo a věřte, že dárky spojené s jídlem dostávají nejraději. Proto jim zcela jistě uděláte radost darováním degustačního menu v jejich oblíbené restauraci. Čím je však mile překvapíte je i ochutnávka koňaků, whisky nebo rumů doplněná o odborný výklad.

Opravdoví gurmáni ocení i kurz přípravy masa a steaků nebo kurz Sushi přímo u nich doma.

Darovali jste už někdy zážitek nebo jste jej už někdy dostali? Podělte se s námi o vaši zkušenost. Naší zkušenost s darováním zážitku jsme vám napsali do článku >> Proč to (ne)byl nejlepší dárek k 30. narozeninám pro mého muže?

Ať už darujete rádi hmotné dárky nebo zážitky, nezapomínejte při tom na obdarovaného. Může se totiž stát, že se dárek líbí více nám než jemu a nakonec váš vysněný výlet lodí bude pro obdarovaného nemilá žaludeční nevolnost. Nezapomeňte se vždy do obdarovaného vcítit, anebo pro něj vyberte dárek spolu. Sice se vytratí moment překvapení, ale možná o to bude mít z dárku větší radost.

Další tipy na dárky pro muže najdete v našem katalogu dárků LaMuse. Použijte filtr a vyfiltrujte si je podle druhu, obdarovaného, pohlaví nebo věku.

Vaše LaMuse

O tomto diskutuje “27 tipů na nezapomenutelný dárek pro muže

  1. Zpětný odkaz: Nejlepší tipy na dárky pro muže pro rok 2018 - LAMUSE

  2. Zpětný odkaz: 13 nejhorších dárků k Vánocům - dárky, které byste nikdy neměli darovat - LaMuse

  3. Zpětný odkaz: Tipy na dárek pro manžela i přítele - LaMuse

  4. Zpětný odkaz: Nápady na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy - LaMuse

  5. Zpětný odkaz: Proč to (ne)byl nejlepší dárek k 30. narozeninám pro mého muže? | Recenze - LaMuse

  6. Zpětný odkaz: Jak nejlépe vybrat dárek k Vánocům nebo narozeninám? | LaMuse - LaMuse

  7. Zpětný odkaz: Tipy na nejoblíbenější personalizované dárky pro muže - LaMuse

  8. Zpětný odkaz: Nejlepší dárek pro tátu - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.