Nejlepší dárek pro tátu

Ať už hledáte dárek pro čerstvého tátu, pro takového, který má už nějaký rok tatínkování za sebou, nebo pro dědečka vašich dětí, všichni jsou to tátové! A jako ti nejlepší tátové na světě si zaslouží být ocenění za svou péči a lásku. Teď je příhodná doba pro všechny tyto tatínky. Den otců se letos slaví 21. června.  Inspirujte se originálními dárky pro otce, s kterými snadno vyjádříte, jak je pro vás důležitý. I maličký dárek potěší, protože už jen to gesto, že na tátu myslíte, je důležité.

Vyznání tátovi

Vyjádřit lásku a vděk slovy je někdy opravdu obtížné. Napište své city a vděk tátovi hezky na papír. Posláním této knihy je vyjádření díků za to, co vám předal do života. Kniha „Nejlepšímu tátovi“ je ideální dárek pro všechny, kteří neumějí vyjádřit city svým milovaným tak, jak by chtěli. 

Koupit
originální personalizovaný dárek pro tátu
dárek pro tátu - čokoláda s nápisem

Čokoláda pro tátu

Je váš táta na sladké? Radost mu uděláte dobrou čokoládou. Vyberte si pralinky s potiskem, čokoládu v podobě nápisu, čokoládový telegramu nebo třeba čokoládovou sadu pro kutily, sportovce aj.

Koupit

Multitool s gravírováním

Multitool s gravírováním je skvělý nástroj pro skvělého muže. Táta ho využije všude tam, kde se může něco porouchat: na kole, na motorce, v kempu či na chatě, v domácnosti, při turistice nebo třeba na rybách. Nechte na něj vyrýt iniciály, vzkaz nebo třeba motto.

koupit
nůž -multinástroj s gravírováním

 

Stojan na mobil s fotkou

Stojánek na mobil s fotkou, mottem, poděkováním nebo citátem je krásný dárek pro naše tatínky. Plní funkci praktickou i dekorační. 

koupit

 

Autorský půllitr pro tátu

Pokud hledáte dárek pro tátu malých dětí, udělejte mu radost a vytvořte dárek společně s dětmi, třeba pomocí fotek, napsáním dopisu, vzkazu co máte na tátovi nejraději nebo malůvkou určenou přímo pro něj, která bude zdobit třeba půllitr, sklenici na kávu nebo whiskovku. 

koupit
půllitr s vlastním designem
Dárek pro tátu s gravírováním

Svinovací metr, který neztratí

Určitě i váš taťka potřebuje občas něco změřit, přeměřit nebo zaměřit. Jen jednou za rok, nebo denně? Tak či tak, svinovací metr s vlastním motivem je originální a vtipný dárek zároveň. Koukněte i na další tipy na dárky pro táty, kterým můžete vtisknout osobní charakter. 

koupit

Záložka do knihy

Dárek za hubičku, který udělá velkou parádu, se bude líbit hlavně tátům, kteří rádi čtou. Přibalte mu k dárku knihu v jeho oblíbeném žánru a vymyslete vzkaz, který bude zdobit záložku. 

Koupit
Záložka do knihy s gravírováním

Našli jste dárek pro tátu? Inspirovat se můžete také nejoblíbenějšími personalizovanými dárky pro muže, kde najdete tipy na dárky ke Dni otců, k narozeninám, svátku i jen tak, jako pozornost. 
 Pokud máte další nápad na originální dárek pro tatínky, určitě se s námi o něj podělte v komentářích. 

Uvažujete o koupi zážitku? Nejlepší tipy na zážitky pro muže najdete v našem článku zde. Další skvělé tipy na dárky pro muže najdete i v našem vyhledávači dárků LaMuse.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *