Nejlepší dárek pro tátu

Ať už hledáte zajímavý dárek pro čerstvého tátu, pro takového, který má už nějaký rok tatínkování za sebou, nebo pro dědečka vašich dětí, všichni jsou to tátové! A jako ti nejlepší tatínci na světě si zaslouží být ocenění za svou péči a lásku.  Inspirujte se originálními dárky pro otce, s kterými snadno vyjádříte, jak je pro vás důležitý. I maličký dárek potěší, protože už jen to gesto, že na tátu myslíte, je důležité.

S těmito dárky uděláte radost i manželovi nebo partnerovi, který je táta vašich dětí. Spoustu dárků můžete dělat v kooperaci s vašimi ratolestmi a takový prezent bude opravdový originál. ten pravý dárek pro taťku najdete snadněji, pokud se zaměříte na jeho koníčky a záliby. My vám výběr toho správného překvapení pro může vašeho života usnadníme. Inspirujte se tipy, které jsme pro vás našli. 

Čokoláda pro tátu

Je váš táta na sladké? Radost mu uděláte dobrou čokoládou. Vyberte si pralinky s potiskem, čokoládu v podobě nápisu, čokoládový telegramu nebo třeba čokoládovou sadu pro kutily, sportovce aj.

Koupit
dárek pro tátu - čokoláda s nápisem
dárek pro tátu personalizovaný

Správný vzkaz

Vyberte si typ dárku. Takový, který využije. Je táta kafař? Jděte do hrnku. A ten si můžete přizpůsobit. Kombinujte barvy, tvar hrnku, materiál a zvelebte ho super nápisem. Pro vtipálky, kutily, pro šéfy, pro čerstvé táty. Jakýkoliv je váš táta, tento dárek bude jedinečný svého druhu. Stačí znát jeho zálibu, a tu vy víte přeci nejlíp.

Koupit
dárek s vlastním nápisem pro tátu

Vyznání tátovi

Vyjádřit lásku a vděk slovy je někdy opravdu obtížné. Napište své city a vděk tátovi hezky na papír. Posláním této knihy je vyjádření díků za to, co vám předal do života. Kniha „Nejlepšímu tátovi“ je ideální dárek pro všechny, kteří neumějí vyjádřit city svým milovaným tak, jak by chtěli. 

Koupit
originální personalizovaný dárek pro tátu
dřevěný emblém tátovi

Káva pro tátu

Zrnková káva Indian coffee s dřevěným emblémem na míru bude jen táty. Emblémem můžete ozdobit cokoliv. 

Koupit

Multitool s gravírováním

Multitool s gravírováním je skvělý nástroj pro skvělého muže. Táta ho využije všude tam, kde se může něco porouchat: na kole, na motorce, v kempu či na chatě, v domácnosti, při turistice nebo třeba na rybách. Nechte na něj vyrýt iniciály, vzkaz nebo třeba motto.

koupit
nůž -multinástroj s gravírováním

 

Stojan na mobil s fotkou

Stojánek na mobil s fotkou, mottem, poděkováním nebo citátem je krásný dárek pro naše tatínky. Plní funkci praktickou i dekorační. Především čerství tátové zjihnout pohledem na roztomilost vaší ratolesti. Na stojan mu můžete samozřejmě dát cokoliv. Takže směle do toho. 

koupit

 

Autorský půllitr pro tátu

Pokud hledáte dárek pro tátu malých dětí, udělejte mu radost a vytvořte dárek společně s dětmi. Pomocí fotek, napsáním krátkého vzkazu nebo malůvkou, nejlépe vyjádříte to co máte vy a vaše děti na tátovi nejraději. Roztomilý obrázek vašeho syna nebo dcery ozdobí půllitr, sklenici na kávu nebo whiskovku. Takový dárek je opravdu jedinečný, nemyslíte? Začněte navrhovat. 

koupit
půllitr s vlastním designem
Dárek pro tátu s gravírováním

Svinovací metr, který neztratí

Určitě i váš taťka potřebuje občas něco změřit, přeměřit nebo zaměřit. Jen jednou za rok, nebo denně? Tak či tak, svinovací metr s vlastním motivem je originální a vtipný dárek zároveň. Koukněte i na další tipy na dárky pro táty, kterým můžete vtisknout osobní charakter. 

koupit
pivo s vlastní etiketou

Pivní dárek pro tátu

Má váš tatínek rád pivo? Darujte mu karton s půl tuctem lahví (6) vybraného českého ležáku s personalizovanou etiketou. Tentokrát to bude výjimečný pivní dárek. Pivo s vlastním potiskem nedostane totiž jen tak někdo. Skvělý tip na dárek pro tatínka na Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost.

koupit

Malování podle čísel

Udělejte tatínkovi radost tím, že mu namalujete jeho vlastní portrét nebo dokonce portrét celé rodiny. Že to nedokážete? S obrazy Vymaluj si sám určitě ano. Fotku vám rozdělí a různé barevné části očíslují. Díky tomu bude malování hračka a zvládne to i táta.

Koupit
Originální Fernet Barrique 0,5 l

Kvalitní alkohol z Česka

Kombinace 13 bylin, několikaměsíční zrání, tradice a poctivá česká práce dělá z Fernet Barrique vybroušený diamant mezi fernety. Kvůli dlouhému procesu dozrávání jej likérka nevyrábí ve velkém množství a proto je to ideální dárek pro opravdové znalce a nadšené sběratele. Je váš táta požitkář, který si rád vychutná kvalitní alkohol? Pak ho tímto dárkem zaručeně potěšíte.

koupit

Našli jste dárek pro tátu? Inspirovat se můžete také nejoblíbenějšími personalizovanými dárky pro muže, kde najdete tipy na dárky ke Dni otců, k narozeninám, svátku i jen tak, jako pozornost. 
 Pokud máte další nápad na originální dárek pro tatínky, určitě se s námi o něj podělte v komentářích. 

Uvažujete o koupi zážitku? Nejlepší tipy na zážitky pro muže najdete v našem článku zde. Další skvělé tipy na dárky pro muže najdete i v našem vyhledávači dárků LaMuse.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.