Jak nejlépe vybrat dárek k Vánocům nebo narozeninám? | LaMuse

Nekažte si předvánoční čas nákupem dárků na poslední chvíli. Udělejte si čas, uvařte si čaj nebo kávu a dárky si naplánujte. Sestavili jsme pro vás seznam, který vás krok za krokem navede k tomu nejlepšímu dárku pro vaše blízké.

Můžete darovat obálku s penězi nebo poukázku jako každý rok. My si ale myslíme, že obdarovaný bude mít daleko větší radost z dárku, který pečlivě vyberete. Naučme se darovat srdcem a dělat tím obdarovaným radost. Nechtějme ať je darování rutina, kterou odbudeme kyticí a bonboniérou ze supermarketu.

U výběru dárků je nejdůležitější trefit se do vkusu obdarovaného. Sepište si na papír nebo do našeho seznamu, který si můžete zdarma stáhnout na konci tohoto článku, co ho baví a zajímá, jakou má velikost oblečení a jaká je jeho oblíbená barva. S takovými informacemi se vám dárek bude vybírat hned jednodušeji.

Nápady na dárky - seznam

Pokud jste si vše zapsali, tak se vrhněte na výběr toho nejvhodnějšího dárku. Začněte s výběrem podle jeho koníčku. Podívejte se do našeho katalogu, kde najdete tipy na dárky seřezané podle různých zájmů. Je to rybář? Má rád relax nebo pracovní odpočinek na zahrádce? Miluje pivoPodívejte se do jednotlivých kategorií a každičký váš nápad si zapište do našeho seznamu.

Takto vybrané tipy na dárky se pravidelně pročítejte. Vždy, když budete s obdarovaným, všimněte si o čem mluví a jestli už vámi vybraný dárek doma nemá. Nebo mu můžete nenápadně klást různé otázky, které vás k jeho vysněnému dárku navedou. Tak si budete jistí, že vyberete přesně ten pravý dárek. Váš dárek bude opravdovým překvapením.

Nemá obdarovaný vyhraněný koníček? Pátrejte v jeho knihovně. Má vůbec nějakou? Má tam romány nebo naučné knihy? Preferuje jednoho autora nebo nějaký žánr? Knihovničku si nejlépe vyfoťte a doma ji bedlivě prozkoumejte.

 

Nebo koukněte na poličku v koupelně. Převládá tam přírodní  kosmetika nebo  konvenční. Jedna značka nebo různé druhy značek? Je tam nějaký produkt, který je téměř vypotřebovaný?

Všímejte si co rád nosí, kde chodí ve volných chvílích a všechny malé nápady si zaznamenávejte do seznamu dárků. Čím víc jich bude tím lépe vyberete ten pravý. Nezapomínejte, že skvělými dárky jsou i zážitky. Ty nejlepší zážitkové dárky jsme pro vás sepsali v článcích  25 tipů na nezapomenutelný dárek pro ženy a  27 tipů na nezapomenutelný dárek pro muže.

Důležitým kritériem u výběru dárků je i jeho cena. I luxusní dárek může stát 200,- Kč. Podívejte se třeba na přírodní mýdla, nebo kvalitní ponožky. K Vánocům, ale i narozeninám se krásně hodí  personalizované dárky. Můžete darovat různé dárkové předměty s podobiznou nebo jen decentním monogramem, který může zdobit snad cokoliv. Mezi kamarády jsou velice oblíbené   vtipné a zábavné vánoční dárky, ale potěší je i  praktický dárek.

Nezapomínejte na dárky s přidanou hodnotou, jako například  dobročinné dárky nebo udržitelné výrobky. Můžete vybírat i z dárků české a slovenské výroby nebo ty ručně vyrobené.

Pokud si nejste jistí a chcete poradit nebo váš výběr zkonzultovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s výběrem toho pravého dárku pomůžeme.

Jaké dárky nejraději darujete vy? Podělte se s námi o vaši zkušenost a inspirujte tím ostatní.

Vaše LaMuse

Váš seznam na plánování dárků ZDARMA KE STAŽENÍ ZDE:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.