25 tipů na nezapomenutelný dárek pro ženy

Zážitkové dárky většinou dostávají muži. To je škoda, nemyslíte? I žena si zaslouží dostat nezapomenutelný dárek v podobě zážitku. Zkuste jí překvapit a tentokrát nekupte její oblíbený parfém nebo kosmetiku a darujte něco, na co jen tak nezapomene. Níže jsme pro vás sepsali tipy na zážitkové dárky pro ženy.

Zasloužený relax

To, že mnohé ženy neumí relaxovat a pořád něco musí dělat, je fakt. Pokud takovou znáte a je to právě vaše maminka, kamarádka, manželka nebo přítelkyně, darujte jí pořádný relax v podobě masáže. Miluje čokoládu? Dopřejte jí čokoládovou masáž. Je-li příznivkyní zdravého životního stylu překvapte ji masáží konopným olejem, medem nebo kokosovým olejem. Potěšit můžete taky netradičními masážemi v podobě drbání nebo masáží golfovými míčky. V nabídce jsou i poporodní a prenatální masáže. Výběr je opravdu pestrý, tak neváhejte a překvapte ji nezapomenutelnou relaxací v podobě originální masáže.

Kurzy, které udělají ženu ještě dokonalejší

Ženy na sobě rády pracují a zdokonalují se. Bohužel k tomu ne vždy mají příležitost. Darujte manželce nebo partnerce kurz fotografování dětí.

Bojíte se o svou přítelkyni, kamarádku nebo dceru, protože často chodí sama ponurými uličkami? Darujte jí kurz sebeobrany. Tím jí naznačíte, jak moc vám na ní záleží!

Darovat můžete také kurz Latte art nebo školení bezpečné jízdy rodiny.

Romantika jen pro vás dva

Asi nepotěšíte svou přítelkyni, ženu či milenku ničím víc než společně strávenou chvílí. I tato chvíle může být nezapomenutelná, pokud jí třeba ozvláštníte koncertem u vás doma. Určitě své ženě tímto romantickým krokem vyrazíte dech. Nebo co takhle ji překvapit a pozvat na rande v jeskyni nebo v kině, kde budete jen vy sami dva?

Užijte si společné rande jízdou na koních nebo na společné masáži.

Zážitky pro kreativní duši

Ženy jsou známé tím, že mají smysl a cit pro umění. Pokud takovou máte ve svém okolí, podpořte její umění a skryté zájmy a darujte jí kurz kaligrafické malby, olejomalby nebo možnost namalovat slavný obraz. Nebo jí domluvte schůzku s bytovým designerem, ženy přímo milují zútulňovat svá bydlení.

Aby se žena cítila ženou

Každá žena aspoň jednou za život touží po radikální změně svého účesu. Umožněte jí splnit si tento sen a darujte jí proměnu účesu.

Skvělým dárkem pro kamarádku, přítelkyni nebo milenku je focení u profesionálního fotografa. Nezapomenutelným zážitkem se může stát i focení pod hladinou.

Ženu chodící do společnosti, zcela jistě potěšíte kurzem etikety u stolu.

Inspirovali jsme vás nějakým zážitkem, který by se mohl líbit vaší mamince, tchyni, přítelkyni či manželce? Nebo raději jdete na jistotu a darujete hmotný dárek?

Pokud stále tápáte, podívejte se do našeho katalogu dárků LaMuse, kde můžete jednotlivé dárky dále filtrovat podle různých kritérií.

Vaše LaMuse

O tomto diskutuje “25 tipů na nezapomenutelný dárek pro ženy

  1. Zpětný odkaz: Tipy na dárek pro ženu - milovnici módy -

  2. Zpětný odkaz: Jak nejlépe vybrat dárek k Vánocům nebo narozeninám? | LaMuse - LaMuse

  3. Zpětný odkaz: 13 nejhorších dárků k Vánocům - dárky, které byste nikdy neměli darovat - LaMuse

  4. Zpětný odkaz: Nápady na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy - LaMuse

  5. Zpětný odkaz: Tipy na dárek pro manželku i přítelkyni - LaMuse

  6. Zpětný odkaz: Tipy na dárek pro ženu - manželku i přítelkyni - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.