Nápady na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy

tipy na dárky ke 40cátinám

Další z jubileí, které se slaví ve větším kruhu přátel i rodiny je oslava 40tin. Pokud nejste zvyklí slavit  každoročně narozeniny a nyní jste pozvání na velkou oslavu 40. narozenin, pak se inspirujte tipy na nejlepší dárky, které jsme seřadili do několika kategorií.

Dárek se symbolikou

https://www.bewooden.cz/blog/inspirace/gravirovani-jedinecny-darek-s-pribehem-A/

Pro ženy je krásným dárkem ke čtyřicátinám zrcátko. Není to jen tak obyčejné zrcátko. Je to nádherně zpracované dřevěné zrcátko, zabalené v krásném koženém obalu. Nechte si na něj vygravírovat vzkaz. Jak sami Bewooden.cz uvádí: „Nejkrásnějším gravírovaným textem, který jsme gravírovali bylo: Abys viděla krásu, kterou vidím denně já.“

Necháte se inspirovat, nebo zapojíte svou fantazii? Takovýto dárek ženu vždy potěší. Je to osobní, je to od srdce a je vyrobené přímo pro ni.

Zážitek

Pokud znáte koníčky obdarovaného, pak se koukněte na zážitky. Ty jsou na celý život a v dnešní době je z čeho vybírat. Inspirujte se tipy na nejlepší zážitky pro muže a ženy.

Tip LaMuse: Vytvořte zážitek pro oslavence ve vaší režii. Pokud hledáte dárek pro někoho blízkého, někoho, koho dobře znáte, ujměte se organizace párty pro oslavence. Na tématickou párty bude obdarovaný vzpomínat navždy. I takto může vypadat dárek ke 40. narozeninám. Zážitek, který vymyslíte vy. Vaše snaha a čas věnovaný přípravě překvapení je to, co dělá tento dárek výjimečným.

 

Vygravírujte osobní vzkaz

Datujte lahodné čokoládové bonbony v krásné dřevěné krabičce. Ve dvou šuplíčcích je ukryto 20 pralinek vyrobených podle tradičních receptur v manufakturách ve Švýcarsku, Belgii, Francii a Německu.  Dřevěná skříňka byla vyrobena z afrického dřeva Gaboon (okumé). Na krabičku nechte vygravírovat věnování. Dřevěný box se dvěma přihrádkami a věnováním zůstane obdarovanému na památku.

Darujte láhev, kterou nebude mít nikdo na světě. Super dárek na míru, který potěší každého chlapa čtyřicátníka. Na láhev vám vygravírují speciálním laserem na sklo věnování od vás.

Voucher

dárek - předplatné alkoholu

Pokud si nejste jisti, co obdarovaného přesně potěší, pak se nabízí varianta dárkového poukazu. S poukazem nešlápnete vedle. K 40. narozeninám ženy bychom darovali poukaz na nákup z Bonami, kde najde stovky doplňků na zkrášlení domácnosti, ale i šperky, kabelky, kosmetiku a různé praktické vychytávky. Mužům vyberte poukaz ve formě předplatného degustačních balíčků kvalitních rumů nebo whisky.

Designové dárky

Pokud se řekne grilování, většině se vybaví muž v roli kuchaře. Muži grilování jednoduše milují. Tento luxusní grilovací rošt je nejen praktickým, ale stejně tak úžasným designovým doplňkem na zahradu i terasu. Designové ohniště slouží perfektně jako dekorace navozující atmosféru s plápolajícím ohněm.

Každá žena si ráda užije svou chvíli pohody. Krémové závěsné křeslo je vyrobeno z bavlny. Makramé (třásňový) vzhled křesla navodí pohodovou atmosféru. Houpačka bude vypadat skvěle v obývacím pokoji, na terase nebo pod stromem na zahradě.

Dárkový koš

dárkový koš pro ženy

Krásně zabalené, tematicky vybrané produkty v dárkovém koši ke 40. narozeninám. Pro ženy je to luxusní dárkový balíček se svíčkou, šumivým italským vínem a belgickou čokoládou zabaleno v krásné lesklé krabici s atlasovou stuhou.

Muže potěší dárkový košík s pivními speciály z celého světa doplněné chutnými klobáskami.

K oběma variantám dárkových košů můžete přidat osobní vzkaz.

 

Vinotéka

Ženy i muže preferujíci víno potěší stylová vinotéka. Pokud se na dárek skládáte ve více lidech, naplňte vinotéku kvalitními víny, ať má obdarovaný dobrý začátek. Najděte si vína podle odrůdy, druhu, země původu, ceny i přívlastku.

Víno s vlastní etiketou

víno s vlastní etiketou

Darujte oslavenci víno. Možná si teď řeknete, tak to je opravdu nudný tip na dárek ke 40. narozeninám. Není. Darujte originální láhev vína s vlastní etiketou. Vyberte si odrůdu vína zde a etiketu, kterou chcete mít na láhvi pro oslavence.

Tip LaMuse: Využijte etikety, které jsme vytvořili pro vás. Vy si ji jen stáhněte a vložte do objednávky vybraného vína jako přílohu. Rozměr pro etiketu vína 9×14 cm. Etiketu si stáhnete na konci článku.

Je toto promyšlený dárek? Pochlubte se v komentářích, jaky měl  váš #promyslenydarek úspěch.

Vtipné dárky ke čtyřicátinám

Sbírka vtipných citátů a bonmotů pro čtyřicátníky, aneb: “Mládí pryč, do důchodu daleko.” Do knihy nezapomeňte vložit své věnování s podpisem

Překvapení v knize pro čtyřicátníka – Jsem ještě mladá dřevo. Originální dárek se vtipem, který potěší především chlapy se čtyřicítkou na krku. Kniha obsahuje tříletou 45% slivovici z Vizovic. 

tričko pro 40. narozeniny

Trička se symbolikou čtyřiceti let můžete i personalizovat. Vyberte si barvu a motiv z předpřipravených motivů ke 40. narozeninám.

TIP LAMUSE: Dodejte svému dárku větší punc originality a tričko pro oslavence navrhněte sami. 

Další vtipné dárky ke 40. narozeninám

vtipné dárky ke 40. narozeninám

Inspirujte se dalšími tipy na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy, kde najdete například tematické dárky se symbolikou čísla 40 nebo třeba oblíbenou knihu “Můj rok 1979”  Každý prožil rok 1979 jinak.

Vybrali byste si z našeho seznamu dárku pro čtyřicátníky? Věříme, že ano! Jaký dárek jste dostali ke 40. narozeninám vy, nebo co jste naopak darovali?

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *