Nápady na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy

tipy na dárky ke 40cátinám

Další z jubileí, které se slaví ve větším kruhu přátel i rodiny je oslava 40tin. Pokud nejste zvyklí slavit  každoročně narozeniny a nyní jste pozvání na velkou oslavu 40. narozenin, pak se inspirujte tipy na nejlepší dárky, které jsme seřadili do několika kategorií.

Dárek se symbolikou – dárek na míru

https://www.bewooden.cz/blog/inspirace/gravirovani-jedinecny-darek-s-pribehem-A/
Koupit zde
Luxusní kožené kšandy s gravírováním
Koupit zde

Pro ženy je krásným dárkem ke čtyřicátinám zrcátko. Není to jen tak obyčejné zrcátko. Je to nádherně zpracované dřevěné zrcátko, zabalené v krásném koženém obalu. Nechte si na něj vygravírovat vzkaz. Jak sami Bewooden.cz uvádí: „Nejkrásnějším gravírovaným textem, který jsme gravírovali bylo: Abys viděla krásu, kterou vidím denně já.“

Necháte se inspirovat, nebo zapojíte svou fantazii? Takovýto dárek ženu vždy potěší. Je to osobní, je to od srdce a je vyrobené přímo pro ni.

Kožené kšandy s dřevěnými detaily spolu s kvalitní košilí, budou originálním a zároveň praktickým dárkem ke kulatým narozeninám.  Na kožené kšandy můžete nechat vygravírovat až 5 znaků, které budou na pravé dřevěné klipse.Dárek na míru pro muže, který mu vždy připomene vás.

Zážitek – nezapomenutelný dárek

Zážitek pro muže - povolání na zkoušku
Koupit zde
masáž - dárek k valentýnu
Koupit zde

Oblíbený zážitek u mužů je zkouška jiného povolání. Muži jsou nadšení ze zážitků spojených s adrenalinem např. “pilotem na zkoušku”.

Ženy preferují nejvíce odpočinkové, relaxační a wellness zážitky. Není divu, ženy v tomto věku jedou na plné obrátky a chvilka hýčkání pro ně je neocenitelná.

Pokud znáte koníčky obdarovaného, pak se koukněte na zážitky. Ty jsou na celý život a v dnešní době je z čeho vybírat. Inspirujte se tipy na nejoblíbenější zážitky pro muže a ženy.

TIP LAMUSE: Vytvořte zážitek pro oslavence ve vaší režii. Pokud hledáte dárek pro někoho blízkého, někoho, koho dobře znáte, ujměte se organizace párty pro oslavence. Na tématickou párty bude obdarovaný vzpomínat navždy. I takto může vypadat dárek ke 40. narozeninám. Zážitek, který vymyslíte vy. Vaše snaha a čas věnovaný přípravě překvapení je to, co dělá tento dárek výjimečným.

 

Další tipy na zážitky z internetového vyhledávače dárků LaMuse.cz:

Dárek s gravírováním

Darujte lahodné čokoládové bonbony v krásné dřevěné krabičce. Ve dvou šuplíčcích je ukryto 20 pralinek vyrobených podle tradičních receptur v manufakturách ve Švýcarsku, Belgii, Francii a Německu.  Dřevěná skříňka byla vyrobena z afrického dřeva Gaboon (okumé). Na krabičku nechte vygravírovat věnování. Dřevěný box se dvěma přihrádkami a věnováním zůstane obdarovanému na památku.
Darujte láhev, kterou nebude mít nikdo na světě. Super dárek na míru, který potěší každého chlapa čtyřicátníka. Na láhev vám vygravírují speciálním laserem na sklo věnování od vás.

Další tipy na dárky s gravírováním z internetového vyhledávače dárků LaMuse.cz:

Voucher – dárkový poukaz

dárek - předplatné alkoholu
Koupit zde
Koupit zde

Pokud si nejste jisti, co obdarovaného přesně potěší, pak se nabízí varianta dárkového poukazu. S poukazem nešlápnete vedle. K 40. narozeninám ženy bychom darovali poukaz na nákup z Bonami, kde najde stovky doplňků na zkrášlení domácnosti, ale i šperky, kabelky, kosmetiku a různé praktické vychytávky. Mužům vyberte poukaz ve formě předplatného degustačních balíčků kvalitních rumů nebo whisky.

Designové dárky

Pokud se řekne grilování, většině se vybaví muž v roli kuchaře. Muži grilování jednoduše milují. Tento luxusní grilovací rošt je nejen praktickým, ale stejně tak úžasným designovým doplňkem na zahradu i terasu. Designové ohniště slouží perfektně jako dekorace navozující atmosféru s plápolajícím ohněm.
Každá žena si ráda užije svou chvíli pohody. Krémové závěsné křeslo je vyrobeno z bavlny. Makramé (třásňový) vzhled křesla navodí pohodovou atmosféru. Houpačka bude vypadat skvěle v obývacím pokoji, na terase nebo pod stromem na zahradě.

Další tipy na designové dárky z internetového vyhledávače dárků LaMuse.cz:

Dárkové koše a balíčky

Luxusní dárkový koš pro ženy
Dárkový koš pro pány

Krásně zabalené, tematicky vybrané produkty v dárkovém koši ke 40. narozeninám. Dárkové balíčky a koše jsou sladěny jak chuťově, tak barevně. Další krásné dárkové sady pro ženy si prohlédněte zde.
Muže potěší dárkový košík s pivními speciály z celého světa doplněné chutnými klobáskami. K oběma variantám dárkových košů můžete přidat osobní vzkaz.

Další tipy na dárkové koše z internetového vyhledávače dárků LaMuse.cz:

Vinotéka a víno s vlastní etiketou

vinotéka dárek ke 40. narozeninám
Koupit zde
víno s vlastní etiketou
Etikety ke stažení na konci článku

Ženy i muže preferujíci víno potěší stylová vinotéka. Pokud se na dárek skládáte ve více lidech, naplňte vinotéku kvalitními víny, ať má obdarovaný dobrý začátek. Najděte si vína podle odrůdy, druhu, země původu, ceny i přívlastku.
Darujte oslavenci víno s personalizovanou etiektou. Možná si teď řeknete, tak to je opravdu nudný tip na dárek ke 40. narozeninám. Není. Darujte originální láhev vína s vlastní etiketou. Vyberte si odrůdu vína zde a etiketu, kterou chcete mít na láhvi pro oslavence.

TIP LAMUSE: Využijte etikety, které jsme vytvořili pro vás. Vy si ji jen stáhněte a vložte do objednávky vybraného vína jako přílohu. Rozměr pro etiketu vína 9×14 cm. Etiketu si stáhnete na konci článku.

Je toto promyšlený dárek? Pochlubte se v komentářích, jaky měl  váš #promyslenydarek úspěch.

Vtipné dárky ke čtyřicátinám

Kniha Sejf - originální dárek pro muže
Koupit zde
Koupit zde

Vtipný dárek ke 40. narozeninám je sejf v knize. Do této šikovné krabičky v podobě knihy můžete schovat peníze, poukaz na zážitek, přání aj.
TIP LAMUSE: Do sejfu vložte velké množství falešných bankovek a jednu nebo více pravých. 

Překvapení v knize pro čtyřicátníka – Jsem ještě mladá dřevo. Originální dárek se vtipem, který potěší především chlapy se čtyřicítkou na krku. Kniha obsahuje tříletou 45% slivovici z Vizovic. 

Další tipy na vtipné dárky z internetového vyhledávače dárků LaMuse.cz:

Dárek k 40. narozeninám – rok 1979 

tričko pro 40. narozeniny
Koupit zde
koupit zde

TIP LAMUSE: Dodejte svému dárku větší punc originality a tričko pro oslavence a motiv navrhněte sami. Trička se symbolikou čtyřiceti let můžete i personalizovat. Vyberte si barvu a motiv z předpřipravených motivů ke 40. narozeninám.


oyeb7281-1557239809.gif

Další vtipné dárky ke 40. narozeninám s čtyřicítkou v názvu

vtipné dárky ke 40. narozeninám

Inspirujte se dalšími tipy na dárky ke 40. narozeninám pro muže i ženy, kde najdete například tematické dárky se symbolikou čísla 40 nebo třeba oblíbenou knihu “Můj rok 1979”  Každý prožil rok 1979 jinak.

Vybrali byste si z našeho seznamu dárku pro čtyřicátníky? Věříme, že ano! Jaký dárek jste dostali ke 40. narozeninám vy, nebo co jste naopak darovali?

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *