16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

nejlepší dárek k 50. narozeninám

Hledání perfektních narozeninových dárků je vždy ošemetná věc, ale je ještě obtížnější, když musíte najít dárek k životnímu jubileu, jako je oslava půl století, tedy 50. narozenin. Podívejte se na naše tipy, se kterými můžete oslavence příjemně překvapit.

Další úžasné tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem internetovém vyhledávačí dárků LaMuse.

Jaký personalizovaný dárek darovat k 50. narozeninám?

Chcete darovat k padesátinám dárek, který nebude mít nikdo jiný? Tak určitě sáhněte po personalizovaném dárku. Taková malá personalizace udělá z obyčejného a obvyklého dárku krásný osobní poklad.

Pralinky v dřevěné krabičce s personalizovaným textem

I když nejsme zastánci darování bonboniér, tato bonboniéra je něčím originální a zajímavá. Nejen, že jsou pralinky uloženy v krásné dřevěné krabičce, kterou pak obdarovaný využije na své “poklady”, můžete na ní nechat vyrýt vlastní text. Tím z bonboniéry v krásném a praktickém obalu uděláte skvělý personalizovaný dárek. A nemusíte si lámat hlavu s kupováním přáníčka.

 KOUPIT >> 

Nejlepší pepř na světě

Kampotský pepř - SADA ZKUMAVEK S MLÝNKEM v dárkové krabičce s gravírováním

Darujte oslavenci něco opravdu originálního. Třeba nejlepší pepř na světě v sadě s mlýnkem a navíc vše zabalené v krásné dřevěné krabičce, na kterou můžete zdarma nechat vyrýt oslavenci přání nebo cokoli vás napadne. No nenzní to jako dokonalý dárek?

 KOUPIT >> 

Nůž s gravírováním

Správný muž nosí nůž, ale ne jen tak ledajaký. K oslavě jeho významného jubilea si zaslouží kvalitní nůž Deejo, který můžete ozvláštnit vlastním textem. Nechte do čepele vyrýt jeho oblíbené motto, jméne jeho dětí nebo datum narození. Takový dárek se jen tak neokouká.

 KOUPIT >> 

dárek k 50 narozeninám - nůž s vyrytým vlastním textem

Krabička na vzpomínky

Krabička na vzpomínky - dárek k 50. narozeninám

Vytvořte jubilantovi vzpomínkovou krabičku. Zahrajte si na detektiva a zapátrejte u jeho rodičů, sourozenců, kamarádů a dětí a sesbírejte věci z jeho minulosti. Případně kupte takové, které mu budou mládí mile připomínat. Oblíbená kniha, vaše společná fotka z mládí, školní vysvědčení či diplom, oblíbená hračka, významná data, první náušnice, … to vše a mnohem více může obsahovat vaše krabička. Stačí už jen koupit stylovou dózu, třeba s příznačným názvem “užívej si maličkosti” jako jsme našli my.

 KOUPIT >> 

Jaké jsou nejprodávanější dárky k 50. narozeninám?

Vyhledejte si nejprodávanější dárky. Můžou vám usnadnit výběr nejdokonalejšího dárků. Nechte se inspirovat tím, co ostatní kupují pro své blízké k tomuto životnímu jubileu. My jsme našli tyto nejprodávanější dárky k padesátinám:

Šampaňské

Oslava 50. narozenin vždy vyžaduje dobrou láhev. To vysvětluje náš první bestseller a to Moët & Chandon Impérial v dárkovém balení. Impérial je vyvážená směs tří odrůd vína, která odhaluje posloupnost elegantních a harmonických dojmů, svěží zralosti, jemných a vytříbených linií. Nejspíš díky těmto vlastnostem se stala nejprodávanějším šampaňským. V tak významný den by si oslavenec nemohl zasloužit lepší přípitek!

KOUPIT >> 

Moet - dárek k 50. narozeninám

Kniha – Můj rok 1969

Dárek k 50. narozeninám - Kniha Můj rok 1969

 KOUPIT >>

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám je tato úžasná kniha, plná zajímavostí, které se staly v roce narození oslavence. 

Je to zvláštní rok. Nikdo neví, co má čekat. Lidé jsou rozpačití a opatrní. Upálení Jana Palacha na chvíli probere národ z letargie, ale opravdu jenom na chvíli. V dubnu střídá Alexandra Dubčeka na postu prvního tajemníka KSČ Gustáv Husák a začíná období normalizace.

Nejzásadnější událost tohoto roku, ale bylo narození jubilanta, tak to nezapomeňte pořádně oslavit.

Zážitek

Darovat zážitek je čím dál tím populárnější, proto nás nepřekvapilo, že jedním z nejprodávanějších dárků k 50. narozeninám jsou zážitky. Co nás ale překvapilo, že nejčastějším zážitkem darovaným k tomuto jubileu je pilotování dopravního letadlaA co nás překvapilo ještě více, že tento zážitek je nejprodávanějším zážitkem k padesátinám nejen mužům, ale i ženám!

 KOUPIT >> 

Dovolená

Dovolená dárek k 50. narozeninám

 KOUPIT >>

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám jsou také dovolené zejména do exotických destinací, ale také poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské zájezdy.

TIP LAMUSE:  Pokud si netroufáte koupit dovolenou, kupte dárkový poukaz nebo dejte peníze do obálky a obdarovanému řekněte, že to je příspěvek na exotickou dovolenou. Do obálky můžete přibalit i prospekty a tipy na úžasná místa, která byste doporučili. Tak obdarovaný uvidí, že jste si na jeho dárku ke kulatinám dali záležet.

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozeninám pro muže?

Dárek k padesátinám pro muže, může být pěkně tvrdý oříšek. Abyste si na něm nevylámali zuby, máme pro vás 3 tipy na ty nejlepší.

Láhev kvalitního rumu

Plantation 20th Anniversary  je bez přehánění opravdový rumový klenot. V současnosti vážně neexistuje moc lahví, které by se těšily větší oblibě. A není se čemu divit. Mix těch nejkvalitnějších 2–12ti letých rumů z Barbadosu a následné stárnutí v dubových sudech po bezchybném koňaku Pierre Ferrand  XO Grande Champagne, dává vzniknout neuvěřitelně plné, zároveň však jemné chuti se stopou vanilky, kokosu a čokolády. Proto si myslíme, že tato láhev je nejlepším dárkem k 50. narozeninám pro muže.

KOUPIT >> 

Rum - dárek k padesátinám

Značkové hodinky

hodinky - dárek k 50. narozeninám pro muže

Hodinky jsou velice oblíbeným dárkem k různým životním příležitostem. Připomínají totiž obdarovanému jeho významný den. Proto neváhejte a darujte k oslavě půl století krásné a kvalitní hodinky značky Festina v luxusním provedení s kvalitním koženým řemínkem.

 KOUPIT >> 

Elektronická hračka

Muži milují různé elektronické vychytávky a hračky. A věřte nám, že je milují všichni muži nehledě na jejich věk a koníčky. Překvapte ho a darujte mu k jeho významným narozeninám DronS touto “hračkou” si zcela jistě užije a možná i pořídí nějaké krásné záběry.

KOUPIT >> 

dron - elektronická hračka pro muže

Další tipy na dárky k 50. pro muže z katalogu LaMuse:

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozenin pro ženu?

Mezi dárky pro ženy jsou stálice jako parfém a kosmetika, kterými nic nezkazíte, ale padesátiny stojí za originálnější a luxusnější dárky. Podívejte se na naše tipy na ty nejlepší dárky k padesátinám pro ženu.

Víno v dárkovém koši

Není velké překvapení, že víno je řazeno k nejoblíbenějším dárkům 50. narozenin u žen. Většina žen by ráda nalezla v množství obdržených dárků právě exkluzivní víno. Bude se totiž těšit na to, až si ho vychutná, kdy bude chtít a s kým bude chtít a zavzpomíná u toho na svou významnou oslavu. Pořiďte jí víno v dárkovém koši, kde najde i ostatní drobnosti, které jí zpříjemní její chvilku u sklenice tohoto skvělého nápoje. Tato dárková krabice je skvělým dárkem k 50. narozeninám pro kolegyni, kamarádku i maminku.

KOUPIT >> 

Dárkový koš pro ženu Růžové pokušení

Hýčkání ve wellnes

wellnes pobyt - dárek k 50. narozeninám

Dopřejte oslavenkyni hýčkání ve wellness. Její oslavy budou zcela určitě náročné a vyhlídka wellnes pobytu jí nabije spoustou energie. Dopřejte jubilantce péči nejen o tělo, ale i duši a hlavně vytoužený čas jen sama pro sebe.

KOUPIT >> 

Šperk

K oslavě půl století si každá dáma zaslouží krásný a luxusní šperk. Těch totiž není nikdy dost! Sázkou na jistotu jak ve vzhledu, tak i kvalitě, je souprava značky Swarowski. Tento dárek ocení každý typ ženy, ať už elegantní nebo sportovní dáma.

 KOUPIT >> 

Náhrdelník swarovsky, dárek k 50. narozeninám

Další tipy na dárky k 50. pro ženy z katalogu LaMuse:

Jaký je nejzábavnější dárek k 50. narozeninám?

Nenechte z oslavy 50. narozenin udělat usedlý večírek? Tak jí pořádně okořeňte zábavným dárkem, který oslavence zvedne ze židle. Nezapomínejte vybírat podle preferencí obdarovaného, mezi zábavou a nepříjemnou až trapnou situací je tenká hranice. Dejte si pozor, abyste nešlápli vedle.

Peníze v originálním balení

Nejčastěji dostávají padesátníci ke svému jubileu obálky s penězi. Buďte originální a předejte peníze netradiční formou. Dejte je do tohoto trezoru, kód nastavte třeba datum narození oslavence.Teď už jen vyčkejte, zda obdarovaný dokáže z trezoru dostat svůj poklad. Věřte, že ocení vaší originalitu a na dárek jen tak nezapomene.

 KOUPIT >> 

trezor - originální nápad jak darovat peníze

Placatka s důmyslným alkoholtestrem

Luxusní placatka MEN'S SOCIETY

Vtipný a zároveň luxusní dárek. Žádná placatka koupená za pět dvanáct na rohu v obchodě. Promyšlený dárek, který spojuje krásu designu, praktičnost i vtip díky nenápadné abecedě, která poslouží jako alkohol tester. Skvěle padne do každé kabelky i náprsní kapsy.

KOUPIT >> 

Léčivá kniha

Výše jsme vám předali originální tip jak darovat peníze a zde najdete originální tip jak darovat alkohol, protože ten se k padesátinám daruje ne méně často. Alkohol je důmyslně ukrytý v knize z názvem Jak na Revma. Sledujte reakci obdarovaného, až si přečte znění titulu knihy a jeho úlevnou reakci při otevření jejího obsahu.

 KOUPIT >> 

kniha s překvapením - dárek k 50. narozeninám

Elektronická koloběžka

Elektronická koloběžka - dárek k padesátinám

Elektronická koloběžka je úžasným dárkem k oslavě půl století pro muže i ženy, pro sportovce i ty, jež sportu moc nefandí. Co si budeme nalhávat, s věkem ubývají síly, ale chuť do skvělých akcí plných dobrodružství stále přetrvává. Pořiďte jubilantovi elektronickou koloběžku, která ho rychle přepraví kamkoli bude chtít, ať už za kulturou nebo sportem, na kafe nebo do fitka. Zaručeně ji využije naplno!

KOUPIT >> 

Nezapomeňte, že v našem katalogu dárků LaMuse můžete vybírat i dárky podle zájmu, kde můžete dárek pro oslavence ještě více personalizovat. Jsme si jisti, že najdete něco, co dokonale odpovídá osobnosti oslavence.

Nenadchly vás naše tipy a chtěli by jste další? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vymyslíme dárky na míru.

A teď už hurá do víru oslav tohoto skvělého životního jubilea.

Vaše LaMuse

2 komentáře k “16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *