16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Hledání perfektních narozeninových dárků je vždy ošemetná věc, ale je ještě obtížnější, když musíte najít dárek k životnímu jubileu, jako je oslava půl století, tedy 50. narozenin. Podívejte se na naše tipy, se kterými můžete oslavence příjemně překvapit. Tipy na nejzajímavější dárky, které můžete k padesátým narozeninám darovat. 

Další úžasné tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem internetovém vyhledávačí dárků LaMuse

nejlepší dárek k 50. narozeninám
personalizovaný dárek ➡️ nejprodávanější dárek ➡️ Zábavný dárek ➡️ originální Zážitky ➡️ Ručně vyráběné dárky ➡️ luxusní a designové dárky ➡️

Jaký personalizovaný dárek darovat k 50. narozeninám?

Chcete darovat k padesátinám dárek, který nebude mít nikdo jiný? Tak určitě sáhněte po personalizovaném dárku. Taková malá personalizace udělá z obyčejného a obvyklého dárku krásný osobní poklad. 

Světelný obraz "Mapa světa"

Dřevěný světelný obraz s přáním

Luxusní a zároveň osobní dárek k 50. narozeninám je tento obraz. Můžete darovat sběratelské dílo a taky můžete darovat obraz, který je zároveň lampou, vytvářející nádherně útulné prostředí a ještě obdarovaný může vidět přání od Vás, které bude vyryto na obraze. Vyberte obdarovanému motiv vyřezaný na obraze, tvar a přidejte jeho oblíbené motto nebo citát. Jako dárek se moc líbí a je to hodně vkusná dekorace, která zútulní domov.

prohlédnout
světelný obraz text

Velmi osobní dárek

Nádherný osobní dárek pro vašeho blízkého. Kniha na vyplnění je jako přání a dárek v jednom. Tolik vzpomínek kolik můžete do knihy vložit, vnuci můžou nakreslit obrázek, text..Je to krásný dárek, ke kterému se obdarovaný bude často vracet 📖♥️. 

Prohlédnout
kniha na vyplnění k narozeninám
Narozeninové noviny rok 1973

Noviny z roku narození

Originální a vtipná dárek k 50. narozeninám, který nestojí majlant? Narozeninové noviny jsou fajn varianta narozeninového přáníčka. Noviny mají nejen sekci toho nejdůležitějšího , co se stalo před 50 lety, ale speciální místo s narozeninovou zprávou jen a jen o něm 🥳 

prohlédnout

Prarodiče s vnoučaty a dětmi

Jestliže je váš padesátník babička nebo dědeček, radost mu uděláte touto stylovou dekorací na zeď, která pojme tolik členů rodiny, oblíbených motivů a krásně se na dárku vyjme i vaše přání k narozeninám. Místo některých fotek můžete vložit citát, motto nebo přání a originální dárek od srdce je na světě. 

prohlédnout
Dřevěný rodostrom na zeď s fotorámečky
dárek vlastní hvězda -pojmenujte si hvězdu

Darujte vlastní hvězdu na obloze

 Originální netradiční dárek k 50. narozeninám může být vlastní hvězda na obloze. Hvězdný box obsahuje jedinečný kód hvězdy, kterou si zaregistruje přes internet nebo poštou. Jméno zaregistruje Britská knihovna, která poté název zveřejní. Do 20 dnů po registraci obdarovanému přijde certifikát s jeho jménem a jménem jeho hvězdy, které ponese navždy🌠.

prohlédnout

Vlastnoručně malovaný obraz

Darujte jubilantovi jeho vlastnoručně namalovaný portrét, krajinu, domácího mazlíka…Že si na to netroufáte? Nepodceňujte se! S malováním podle čísel je to opravdu jednoduché a navíc zábavné. Varianta číslo 2. spočívá v darování plátna, které si obdarovaný vybarví sám. Je to úžasně relaxační a s výsledkem bude ohromen. Darujete zábavu a hmotný dárek v 1.

prohlédnout
malování podle vlastní fotky
explodující krabička s fotkama

Překvapení v DIY balení na dárek

Chcete k 50. narozeninám darovat šperk, poukázku nebo peníze? Darování můžete povýšit na vyšší level vlastnoručním balením, u kterého bude muset obdarovaný vyvinout trošku úsilí, zato na dárek od vás nezapomene. Samotné otevírání bude mít pořádný wau efekt.  Vyzkoušejte třeba jednoduchý sádrový odlitek, ve kterém bude váš dárek. Varianta 2 je neobyčejný dárek, který „vybouchne“ po otevření. Dárková krabička, kterou sami vyzdobíte fotkami, nápisy, texty, můžete schovat peníze, poukázku, šperk. 

do obchodu
dárek k 50 narozeninám - nůž s vyrytým vlastním textem

Nůž s gravírováním

Správný muž nosí nůž, ale nejen tak ledajaký. K oslavě jeho významného jubilea si zaslouží kvalitní nůž Deejo, který můžete ozvláštnit vlastním textem. Nechte do čepele vyrýt jeho oblíbené motto, jména jeho dětí nebo datum narození. Takový dárek se jen tak neokouká.

do obchodu
inspirujte se dalšími tipy dárky k 50. narozeninám v dárkovém vyhledávači lamuse

Krabička na vzpomínky

Vytvořte jubilantovi vzpomínkovou krabičku. Zahrajte si na detektiva a zapátrejte u jeho rodičů, sourozenců, kamarádů a dětí a sesbírejte věci z jeho minulosti. Případně kupte takové, které mu budou mládí mile připomínat. Oblíbená kniha, vaše společná fotka z mládí, školní vysvědčení či diplom, oblíbená hračka, významná data, první náušnice, … to vše a mnohem více může obsahovat vaše krabička. Stačí už jen koupit stylovou dřevěnou krabičku, třeba jako jsme našli my.

do obchodu
vzpomínková krabička
Bonboniéra v dřevěné krabičce s gravírováním

Pralinky v dřevěné krabičce s personalizovaným textem

I když nejsme zastánci darování bonboniér, tato bonboniéra je něčím originální a zajímavá. Nejen, že jsou pralinky uloženy v krásné dřevěné krabičce, kterou pak obdarovaný využije na své “poklady”, můžete na ni nechat vyrýt vlastní text. Tím z bonboniéry v krásném a praktickém obalu uděláte skvělý personalizovaný dárek. A nemusíte si lámat hlavu s kupováním přáníčka.

do obchodu

Jaké jsou nejprodávanější dárky k 50. narozeninám?

Vyhledejte si nejprodávanější dárky. Můžou vám usnadnit výběr nejdokonalejšího dárků. Nechte se inspirovat tím, co ostatní kupují pro své blízké k tomuto životnímu jubileu. My jsme našli tyto nejprodávanější dárky k padesátinám.

Šampaňské nebo investiční láhev

Oslava 50. narozenin vždy vyžaduje dobrou láhev. To vysvětluje náš první bestseller a to Moët & Chandon Impérial v dárkovém balení. Ikonické šampaňské bylo vytvořeno v roce 1869 a ztělesňuje jedinečný styl. Nejspíš díky těmto vlastnostem se stala nejprodávanějším šampaňským. V tak významný den by si oslavenec nemohl zasloužit lepší přípitek!
Investiční láhev
je další výjimečný tip na dárek k padesátce. Symbolicky luxusní produkt prezentuje styl a zralost. Například Kirk and Sweeney jehož výjimečnost je umocněna majestátním balením – křišťálová karafa, dárkový box tónovaný do mahagonového stylu s mapou hlavní trasy kultovní lodě na vnitřní straně víka a dozdobený stužkou se souřadnicemi, na kterých byl tento legendární škuner zajat, dotváří toto mistrovské dílo.

do obchodu
dárkové balení moet
kniha můj rok 1973 - dárek k 50

Kniha – Můj rok 1973

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám je tato kniha, plná zajímavostí, které se staly v roce narození oslavence. Rok 1973 si mnozí pamatují jako období Husákovy normalizace. Veřejný život byl možný hlavně v organizacích komunistické Národní fronty, takže se lidé věnovali spíše rodině a chatě. Jezdilo se ve škodovkách a trabantech, kdo měl víc peněz, počkal si na sovětského žigulíka. Davy pobláznily hity jako Noc na Karlštejně nebo Popelka. Karel Gott se stal Zlatým slavíkem podesáté v řadě.

do obchodu

Zážitek

Darovat zážitek je čím dál tím populárnější, proto nás nepřekvapilo, že jedním z nejprodávanějších dárků k 50. narozeninám jsou zážitky. Co nás ale překvapilo, že nejčastějším zážitkem darovaným k tomuto jubileu je pilotování dopravního letadla. V padesáti má oslavenec svůj profesní život daný. Originální zážitek k padesátinám je změna povolání.
➡️Tkz. povolání na zkoušku, kdy je nejlepší koupit absolutní kontra k současné práci. Byznysmena tak příjemně zaskočí stát se bagristou, včelařem nebo automechanikem.🐝
➡️Další oblíbený nevšední a luxusní zážitek je degustace. Ale ta, kterou si oslavence užije v oblacích ☁️🌤️.
➡️Pobyt patří ke stálicím, které se darují k jubileu. Darujte pobyt, na který nezapomenou. Ať to není „pouhý hotel“, ale něco navíc. Takové luxusní kempování v kopulích Glamping.

Dovolená

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám jsou také dovolené zejména do exotických destinací, ale také poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské zájezdy

Dovolená dárek k 50. narozeninám
dárkový poukaz na dovolenou

TIP LAMUSE:  Pokud si netroufáte koupit dovolenou, kupte dárkový poukaz nebo dejte peníze do obálky a obdarovanému řekněte, že to je příspěvek na exotickou dovolenou. Do obálky můžete přibalit i prospekty a tipy na úžasná místa, která byste doporučili. Tak obdarovaný uvidí, že jste si na jeho dárku ke kulatinám dali záležet. Inspirujte se dalšími nápady jak darovat peníze originálně.

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozeninám pro muže?

Dárek k padesátinám pro muže, může být pěkně tvrdý oříšek. Abyste si na něm nevylámali zuby, máme pro vás 3 tipy na ty nejlepší.

Dárek pro muže k 50. narozeninám by měl být originální, nápaditý, zároveň vkusný a praktický. Tato karafa na alkohol splňuje vše zmíněné. Díky dekantéru se v něm naplno rozvine svěží chuť i omamná vůně, které neodolají ani ty největší znalci. Dekantér ve tvaru globusu 🌍 se skleněnou lodí uvnitř je vskutku zajímavá karafa na alkohol a zdatně mu k tomu sekundují dvě sklenice s mapou světa.

do obchodu
karafa na alkohol
Dárková Bedna pro muže s páčidlem - dárek pro kafaře

Dárkový bedna s překvapením

Boxy, bedny, krabice, truhly, betonové cihly. Je jedno, který obal na dárky vyberete, podstatné u tohoto dárku je, že si oslavence parádně užije už samotné dobývání se do dárku. Oblíbené bedny s páčidlem pro muže jsou zárukou zábavy. Obsah můžete vybrat ze široké nabídky podle toho, co má rád. Nejoblíbenější jsou dárky pro kafaře a pro gurmány. A oslavenec určitě na svůj dárek k 50. narozeninám od vás nezapomene. Fajn je, že si můžete koupit i prázdnou bednu a naplnit ji sami. 

do obchodu

Láhev kvalitního alkoholu 

Tady stačí znát, co má rád a koupit mu limitovanou edici nebo vyšší řadu jeho oblíbeného alkoholu nebo degustační set. Váš dárek můžete vyšperkovat ➡️gravírováním přímo na sklo láhve nebo ➡️vlastní etiketou 🍾 na které se můžete zcela vyřádit. Etiketa může mít foto, text, vtipné hlášky. Takže rum, whisky, koňak nebo nějaká pálenka?  A pokud má rád kvalitní alkohol, darujte mu originální karafu. A takto si ho vychutná se vší parádou. 

 

do obchodu
Rum - dárek k padesátinám
dárek k 50 hodinky

Kvalitní hodinky s věnováním

Hodinky jsou velice oblíbeným dárkem k různým životním příležitostem. Připomínají totiž obdarovanému jeho významný den. Proto neváhejte a darujte k oslavě půl století krásné a kvalitní hodinky. Vyberte mu třeba v luxusním provedení s kvalitním koženým řemínkem, s milánským řemínkem. A vsaďte na švýcarské výrobce ✔️.

do obchodu

Venkovní ohniště

Designové ohniště patří k luxusním dárkům k jubileu.  Pánové si mohou udělat svou chvilku u ohně sami, můžou ho mít na zahradě, ale i na terase nebo balkónu. Vytvořit romantickou atmosféru pro svou partnerku, opékat buřty s vnoučaty nebo pálit účty. Je to taková univerzální věcička, která najde uplatnění v každé domácnosti. Ohniště má nepřeberné množství stylu a designu.  

prohlédnout
designové zrezivělé ohniště
dřevěné světelné obrazy

Luxusní dekorace

V 50. letech už většinou víme, co chceme. Padesátníci ocení určitě kvalitu. Designová dekorace v podobě světelného obrazu je absolutní top v dárcích k významným jubileím. Můžete darovat velký obraz, ale také malou stolní lampičku s oblíbeným dekorem mapy světa, znamení, stromu života nebo vymyslete oslavenci vlastní návrh jeho dárku. Příjemná atmosféra, kterou vytvoří světelný obraz je nepopsatelná 💫.  

prohlédnout

Další tipy na dárky k 50. pro muže z katalogu LaMuse:

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozenin pro ženu?

Mezi dárky pro ženy jsou stálice jako parfém a kosmetika, kterými nic nezkazíte, ale padesátiny stojí za originálnější a luxusnější dárky. Podívejte se na naše tipy na ty nejlepší dárky k padesátinám pro ženu.

dřevěná květina

To je ta, když chcete ženě k 50. narozeninám darovat kytici. Ale i ta nejkrásnější vydrží pouhých pár dní. Darujte ji kytici, kterou od nikoho jiného nedostane a vydří ji napořád. Z dřevěných kytic v různých barvách ji vyberete. Navíc je to krásná dekorace od jara do zimy. Koukněte na recenzi dřevěné kytice 💐 s obrázky. Krásné balení se stuhou, uvnitř hedvábný papír a překvapení obdarované, když ucítí vůni při otevírání krabice ale ještě neví, z čeho se vůně vlastně line. 

Kreativní dárek pro ženu

V 50 už víme, co nás baví a naplňuje. Kurzy a workskhopy nejsou jen o vzdělávání. Své místo mají i různé kreativní kurzy. Pokud víte, co ji baví (ráda maluje, šije, zdobí, tvoří…?) Kurzy, které pobaví a rozšíří její obzory jsou in. Hlavně ženy, které baví něco vytvářet se do tohoto dárku zamilují. Malování akrylem, akvarelem i olejem, kreslení pravou hemisférou, ušití kožené kabelky, výroba přírodní kosmetiky, zdobení perníčků, drátované šperky, výroba papírové krajky a jiné ruční práce.   Překvapte ji tím, že víte, co ji baví. Darujte poukázku na kurz nebo ji překvapte konkrétním online kurzem.

do obchodu
kreativni kurzy pro zeny
zážitek pro ženu výroba parfému

Výroba vlastního parfému

Během tří hodin se stanete alchymistkou a poznáte tajemství míchání vůní. Domů si z workshopu odnesete vlastnoručně vyrobený parfém z přírodních ingrediencí. Dárek pro všechny ženy, které mají rády tvoření, kreativu a hlavně vůně.

prohlédnout

Šperk s písmenkem

K oslavě půl století si každá dáma zaslouží krásný a luxusní šperk. Těch totiž není nikdy dost! Sázkou na jistotu jak ve vzhledu, tak i kvalitě, je přívěsek s ve tvaru medailonku nebo počátečního písmenka, který má v sobě zakomponován briliant. Tento dárek ocení každý typ ženy, ať už elegantní nebo sportovní dáma.

prohlédnout
personalizovaný šperk
dárek - zážitek pro ženy

Hýčkání ve wellness

Dopřejte oslavenkyni hýčkání ve wellness. Její oslavy budou zcela určitě náročné a vyhlídka netradičního wellness pobytu jí nabije spoustou energie. Dopřejte jubilantce péči nejen o tělo, ale i duši, a hlavně vytoužený čas jen sama pro sebe.

prohlédnout

Masážní přístroj na doma

Mít domácí wellness je sen. Darujte ženě oblíbenou pomůcku k uvolnění. Jestli ji vyberete přístroj na uvolnění nohou, pro unavenou šíji nebo kompletní masážní křeslo je na vás. S tímto dárkem určitě zabodujete. 

prohlédnout
masážní přístroj na unavené nohy

Další tipy na dárky k 50. pro ženy z katalogu LaMuse:

Jaký je nejzábavnější dárek k 50. narozeninám?

Nenechte z oslavy 50. narozenin udělat usedlý večírek? Tak jí pořádně okořeňte zábavným dárkem, který oslavence zvedne ze židle. Nezapomínejte vybírat podle preferencí obdarovaného, mezi zábavou a nepříjemnou až trapnou situací je tenká hranice. Dejte si pozor, abyste nešlápli vedle.

Darujte oslavenci plyšáka – nebo teda panáka s jeho nebo jejím ksichtíkem 😇A může být dokonale ztvárněn jako kopie oslavence. Třeba jak zívá, jak špulí rty, jak se mračí atd. Dále si vyberete v jaké podobě bude ztvárněn. Jako gangster, hodný táta nebo jako holka od vedle. Koukněte na panáky, třeba se vám tip na dárek zalíbí.

prohlédnout
Vtipný dárek pro muže - klon
vtipný dárek k 50

Karikatura na míru podle fotky

Jaký vtipný dárek k 50. narozeninám? Dárek, který nedostane od nikoho jiného a bude ho ukazovat v jeho nebo její nejlepší formě u toho co jí nebo jeho baví. Oslavenec rád chodí na tůry, posiluje, pije pivo, hrabe se v zahrádce nebo třeba sedí na záchodě s mobilem v ruce? Karikatura bude jedinečný dárek k jubileu. Zaručeně. 

prohlédnout

Peníze v originálním balení

Nejčastěji dostávají padesátníci ke svému jubileu obálky s penězi. Buďte originální a předejte peníze netradičně. Vložte je do této kasičky. Obdarovaný si bude muset dárek doslova vyluštit. Věřte, že ocení vaši originalitu a na dárek jen tak nezapomene.

prohlédnout
labyrint na peníze - dárek k 50 narozeninám

Příjemný zasloužený relax

50. narozeniny můžete oslavit dárkem, který je pro někoho kouzelná brána do minulosti, pro někoho prostředek pro relax. Tak či tak, houpání je moc příjemné a po práci se bude těšit na zasloužený odpočinek třeba s knihou v ruce a vínem v druhé ruce 🙂 nemusíte kupovat velkou zahradní houpačku. Vše, na čem se může klimbat a oddávat se snění a odpočinku se počítá. Možná se bude více líbit hamaka, u které nemusíte mít dva statné stromy nebo závěsné křeslo, které může mít nejen na zahradě, ale i doma.

Pokud se na dárek pro oslavence skládáte, koukněte na královskou houpačku. Sice to možná bude vypadat, že jste koupili malý zahradní domek, ale zdání klame. Je to pohodlná houpačka s baldachýnem pro to největší soukromí. 

houpačka velka
placatka s gravírováním

Kožená nebo dřevěná placatka s věnováním

Žádná placatka koupená za pět dvanáct na rohu v obchodě. Promyšlený vtipný dárek. S touto placatkou si můžete přiťuknout.  na přání vám vygravírují váš motiv. A vybrat si můžete koženou nebo dřevěnou. 

prohlédnout

Manuál k padesátinám

Výše jsme vám předali originální tip, jak darovat peníze a zde najdete originální tip, jak darovat alkohol, protože ten se k padesátinám daruje ne méně často. Alkohol je důmyslně ukrytý v knize z názvem Jak přežít padesátku. Sledujte reakci obdarovaného, až si přečte znění titulu knihy a jeho úlevnou reakci při otevření jejího obsahu.

prohlédnout
dárek k 50 narozeninám alkohol v knize
Koloběžka dárek k 50 narozeninám

Elektronická koloběžka

Elektronická koloběžka je úžasným dárkem k oslavě půl století pro muže i ženy, pro sportovce i ty, kteří sportu moc nefandí. Co si budeme nalhávat, s věkem ubývají síly, ale chuť do skvělých akcí plných dobrodružství stále přetrvává. Pořiďte jubilantovi elektronickou koloběžku, která ho rychle přepraví kamkoli bude chtít, ať už za kulturou nebo sportem, na kafé nebo do fitka. Zaručeně ji využije naplno!

prohlédnout

Designový dárek k 50. od CZ/SK tvůrců

K 50. narozeninám, ať pro ženu nebo muže, jste se rozhodli najít něco designového, luxusního a vyrobeno v Česku? Inspirujte se tipy na dárky od CZ/SK tvůrců, které najdete v dárkovém vyhledávači LaMuse.  Na Instagramu LaMuse potom najdete velkou porci designových kousků od tvůrců.  

 

Luxusní a designové dárky k 50. narozeninám

Hledáte luxusní, originální dárek k 50. narozeninám? K takovým dárkům patří nejen ty podle ceny. (samozřejmě najdete tady dražší dárky) ale obecně jsou to vesměs designové jedinečné dárky. tady opět můžete vybírat podle zájmu nebo povolání oslavence. Byznysmen ocení luxusní psací sadu s iniciály, kdo rád čte a užívá si relax, tomu se určitě bude líbit lampa ve formě dřevěných obrazů. Pro toho, kdo rád cestuje může být originální dárek dřevěná nástěnná mapa. 

Další tipy na dárky k 50. narozeninám najdete ve vyhledávači dárků LaMuse.cz

Pokud máte tip na originální dárky k tomuto životnímu jubileu, určitě se o ně s námi podělte v komentářích. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 

O tomto diskutuje “16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.