16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Hledání perfektních narozeninových dárků je vždy ošemetná věc, ale je ještě obtížnější, když musíte najít dárek k životnímu jubileu, jako je oslava půl století, tedy 50. narozenin. Podívejte se na naše tipy, se kterými můžete oslavence příjemně překvapit. Tipy na nejzajímavější dárky, které můžete k padesátým narozeninám darovat. 

Další úžasné tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem internetovém vyhledávačí dárků LaMuse

nejlepší dárek k 50. narozeninám
personalizovaný dárek ➡️ nejprodávanější dárek ➡️ Zábavný dárek ➡️ Zážitky ➡️

Jaký personalizovaný dárek darovat k 50. narozeninám?

Chcete darovat k padesátinám dárek, který nebude mít nikdo jiný? Tak určitě sáhněte po personalizovaném dárku. Taková malá personalizace udělá z obyčejného a obvyklého dárku krásný osobní poklad. 

Prarodiče s vnoučaty a dětmi

Jestliže je váš padesátník babička nebo dědeček, radost mu uděláte touto stylovou dekorací na zeď, která pojme tolik členů rodiny, oblíbených motivů a krásně se na dárku vyjme i vaše přání k narozeninám. Místo některých fotek můžete vložit citát, motto nebo přání a originální dárek od srdce je na světě. 

Do obchodu
Dřevěný rodostrom na zeď s fotorámečky
dárek vlastní hvězda -pojmenujte si hvězdu

Darujte vlastní hvězdu na obloze

 Originální netradiční dárek k 50. narozeninám může být vlastní hvězda na obloze. Hvězdný box obsahuje jedinečný kód hvězdy, kterou si zaregistruje přes internet nebo poštou. Jméno zaregistruje Britská knihovna, která poté název zveřejní. Do 20 dnů po registraci obdarovanému přijde certifikát s jeho jménem a jménem jeho hvězdy, které ponese navždy🌠.

do obchodu

Vlastnoručně malovaný obraz

Darujte jubilantovi jeho vlastnoručně namalovaný portrét, krajinu, domácího mazlíka…Že si na to netroufáte? Nepodceňujte se! S malováním podle čísel je to opravdu jednoduché a navíc zábavné. Varianta číslo 2. spočívá v darování plátna, které si obdarovaný vybarví sám. Je to úžasně relaxační a s výsledkem bude ohromen. Darujete zábavu a hmotný dárek v 1.

do obchodu
malování podle vlastní fotky
explodující krabička s fotkama

Překvapení v DIY balení na dárek

Chcete k 50. narozeninám darovat šperk, poukázku nebo peníze? Darování můžete povýšit na vyšší level vlastnoručním balením, u kterého bude muset obdarovaný vyvinout trošku úsilí, zato na dárek od vás nezapomene. Samotné otevírání bude mít pořádný wau efekt.  Vyzkoušejte třeba jednoduchý sádrový odlitek, ve kterém bude váš dárek. Varianta 2 je neobyčejný dárek, který „vybouchne“ po otevření. Dárková krabička, kterou sami vyzdobíte fotkami, nápisy, texty, můžete schovat peníze, poukázku, šperk. 

do obchodu
dárek k 50 narozeninám - nůž s vyrytým vlastním textem

Nůž s gravírováním

Správný muž nosí nůž, ale nejen tak ledajaký. K oslavě jeho významného jubilea si zaslouží kvalitní nůž Deejo, který můžete ozvláštnit vlastním textem. Nechte do čepele vyrýt jeho oblíbené motto, jména jeho dětí nebo datum narození. Takový dárek se jen tak neokouká.

do obchodu
inspirujte se dalšími tipy dárky k 50. narozeninám v dárkovém vyhledávači lamuse

Krabička na vzpomínky

Vytvořte jubilantovi vzpomínkovou krabičku. Zahrajte si na detektiva a zapátrejte u jeho rodičů, sourozenců, kamarádů a dětí a sesbírejte věci z jeho minulosti. Případně kupte takové, které mu budou mládí mile připomínat. Oblíbená kniha, vaše společná fotka z mládí, školní vysvědčení či diplom, oblíbená hračka, významná data, první náušnice, … to vše a mnohem více může obsahovat vaše krabička. Stačí už jen koupit stylovou dřevěnou krabičku, třeba jako jsme našli my.

do obchodu
vzpomínková krabička
Bonboniéra v dřevěné krabičce s gravírováním

Pralinky v dřevěné krabičce s personalizovaným textem

I když nejsme zastánci darování bonboniér, tato bonboniéra je něčím originální a zajímavá. Nejen, že jsou pralinky uloženy v krásné dřevěné krabičce, kterou pak obdarovaný využije na své “poklady”, můžete na ni nechat vyrýt vlastní text. Tím z bonboniéry v krásném a praktickém obalu uděláte skvělý personalizovaný dárek. A nemusíte si lámat hlavu s kupováním přáníčka.

do obchodu

Jaké jsou nejprodávanější dárky k 50. narozeninám?

Vyhledejte si nejprodávanější dárky. Můžou vám usnadnit výběr nejdokonalejšího dárků. Nechte se inspirovat tím, co ostatní kupují pro své blízké k tomuto životnímu jubileu. My jsme našli tyto nejprodávanější dárky k padesátinám.

Šampaňské nebo investiční láhev

Oslava 50. narozenin vždy vyžaduje dobrou láhev. To vysvětluje náš první bestseller a to Moët & Chandon Impérial v dárkovém balení. Ikonické šampaňské bylo vytvořeno v roce 1869 a ztělesňuje jedinečný styl. Nejspíš díky těmto vlastnostem se stala nejprodávanějším šampaňským. V tak významný den by si oslavenec nemohl zasloužit lepší přípitek!
Investiční láhev
je další výjimečný tip na dárek k padesátce. Symbolicky luxusní produkt prezentuje styl a zralost. Například Kirk and Sweeney jehož výjimečnost je umocněna majestátním balením – křišťálová karafa, dárkový box tónovaný do mahagonového stylu s mapou hlavní trasy kultovní lodě na vnitřní straně víka a dozdobený stužkou se souřadnicemi, na kterých byl tento legendární škuner zajat, dotváří toto mistrovské dílo.

do obchodu
dárkové balení moet
kniha můj rok 1973 - dárek k 50

Kniha – Můj rok 1973

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám je tato kniha, plná zajímavostí, které se staly v roce narození oslavence. Rok 1973 si mnozí pamatují jako období Husákovy normalizace. Veřejný život byl možný hlavně v organizacích komunistické Národní fronty, takže se lidé věnovali spíše rodině a chatě. Jezdilo se ve škodovkách a trabantech, kdo měl víc peněz, počkal si na sovětského žigulíka. Davy pobláznily hity jako Noc na Karlštejně nebo Popelka. Karel Gott se stal Zlatým slavíkem podesáté v řadě.

do obchodu

Zážitek

Darovat zážitek je čím dál tím populárnější, proto nás nepřekvapilo, že jedním z nejprodávanějších dárků k 50. narozeninám jsou zážitky. Co nás ale překvapilo, že nejčastějším zážitkem darovaným k tomuto jubileu je pilotování dopravního letadla. V padesáti má oslavenec svůj profesní život daný. Originální zážitek k padesátinám je změna povolání. Tkz. povolání na zkoušku, kdy je nejlepší koupit absolutní kontra k současné práci. Byznysmena tak příjemně zaskočí stát se bagristou, včelařem nebo automechanikem.🐝

Dovolená dárek k 50. narozeninám

Dovolená

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám jsou také dovolené zejména do exotických destinací, ale také poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské zájezdy.

do obchodu

TIP LAMUSE:  Pokud si netroufáte koupit dovolenou, kupte dárkový poukaz nebo dejte peníze do obálky a obdarovanému řekněte, že to je příspěvek na exotickou dovolenou. Do obálky můžete přibalit i prospekty a tipy na úžasná místa, která byste doporučili. Tak obdarovaný uvidí, že jste si na jeho dárku ke kulatinám dali záležet.

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozeninám pro muže?

Dárek k padesátinám pro muže, může být pěkně tvrdý oříšek. Abyste si na něm nevylámali zuby, máme pro vás 3 tipy na ty nejlepší.

Dárkový bedna s překvapením

Boxy, bedny, krabice, truhly, betonové cihly. Je jedno, který obal na dárky vyberete, podstatné u tohoto dárku je, že si oslavence parádně užije už samotné dobývání se do dárku. Oblíbené bedny s páčidlem pro muže jsou zárukou zábavy. obsah můžete vybrat ze široké nabídky podle toho, co má rád. A oslavenec určitě na svůj dárek k 50. narozeninám od vás nezapomene. Fajn je, že si můžete koupit i prázdnou bednu a naplnit ji sami. 

do obchodu

Láhev kvalitního rumu

Plantation 20th Anniversary  je bez přehánění opravdový rumový klenot. V současnosti vážně neexistuje moc lahví, které by se těšily větší oblibě. A není se čemu divit. Mix těch nejkvalitnějších 2–12ti letých rumů z Barbadosu a následné stárnutí v dubových sudech po bezchybném koňaku Pierre Ferrand  XO Grande Champagne, dává vzniknout neuvěřitelně plné, zároveň však jemné chuti se stopou vanilky, kokosu a čokolády. Proto si myslíme, že tato láhev je nejlepším dárkem k 50. narozeninám pro muže.

do obchodu
Rum - dárek k padesátinám
hodinky - dárek k 50. narozeninám pro muže

Značkové hodinky

Hodinky jsou velice oblíbeným dárkem k různým životním příležitostem. Připomínají totiž obdarovanému jeho významný den. Proto neváhejte a darujte k oslavě půl století krásné a kvalitní hodinky třeba v luxusním provedení s kvalitním koženým řemínkem. 

do obchodu

Venkovní ohniště

Designové ohniště patří k luxusním dárkům k jubileu.  Pánové si mohou udělat svou chvilku u ohně sami, můžou ho mít na zahradě, ale i na terase nebo balkónu. Vytvořit romantickou atmosféru pro svou partnerku, opékat buřty s vnoučaty nebo pálit účty. Je to taková univerzální věcička, která najde uplatnění v každé domácnosti. Ohniště má nepřeberné množství stylu a designu.  

prohlédnout
designové zrezivělé ohniště
dřevěné světelné obrazy

Luxusní dekorace

V 50. letech už většinou víme, co chceme. Padesátníci ocení určitě kvalitu. Designová dekorace v podobě světelného obrazu je absolutní top v dárcích k významným jubileím. Můžete darovat velký obraz, ale také malou stolní lampičku s oblíbeným dekorem mapy světa, znamení, stromu života nebo vymyslete oslavenci vlastní návrh jeho dárku. Příjemná atmosféra, kterou vytvoří světelný obraz je nepopsatelná. 

prohlédnout

Další tipy na dárky k 50. pro muže z katalogu LaMuse:

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozenin pro ženu?

Mezi dárky pro ženy jsou stálice jako parfém a kosmetika, kterými nic nezkazíte, ale padesátiny stojí za originálnější a luxusnější dárky. Podívejte se na naše tipy na ty nejlepší dárky k padesátinám pro ženu.

Kreativní dárek pro ženu

V 50 už víme, co nás baví a naplňuje. Kurzy a workskhopy nejsou jen o vzdělávání. Své místo mají i různé kreativní kurzy. Pokud víte, co ji baví (ráda maluje, šije, zdobí, tvoří…?) Kurzy, které pobaví a rozšíří její obzory jsou in. Hlavně ženy, které baví něco vytvářet se do tohoto dárku zamilují. Malování akrylem, akvarelem i olejem, kreslení pravou hemisférou, ušití kožené kabelky, výroba přírodní kosmetiky, zdobení perníčků, drátované šperky, výroba papírové krajky a jiné ruční práce.   Překvapte ji tím, že víte, co ji baví. Darujte poukázku na kurz nebo ji překvapte konkrétním online kurzem.

do obchodu
kreativni kurzy pro zeny
zážitek pro ženu výroba parfému

Výroba vlastního parfému

Během tří hodin se stanete alchymistkou a poznáte tajemství míchání vůní. Domů si z workshopu odnesete vlastnoručně vyrobený parfém z přírodních ingrediencí. Dárek pro všechny ženy, které mají rády tvoření, kreativu a hlavně vůně.

prohlédnout

Šperk s písmenkem

K oslavě půl století si každá dáma zaslouží krásný a luxusní šperk. Těch totiž není nikdy dost! Sázkou na jistotu jak ve vzhledu, tak i kvalitě, je přívěsek s ve tvaru medailonku nebo počátečního písmenka, který má v sobě zakomponován briliant. Tento dárek ocení každý typ ženy, ať už elegantní nebo sportovní dáma.

prohlédnout
personalizovaný šperk
dárek - zážitek pro ženy

Hýčkání ve wellness

Dopřejte oslavenkyni hýčkání ve wellness. Její oslavy budou zcela určitě náročné a vyhlídka netradičního wellness pobytu jí nabije spoustou energie. Dopřejte jubilantce péči nejen o tělo, ale i duši, a hlavně vytoužený čas jen sama pro sebe.

prohlédnout

Masážní přístroj na doma

Mít domácí wellness je sen. Darujte ženě oblíbenou pomůcku k uvolnění. Jestli ji vyberete přístroj na uvolnění nohou, pro unavenou šíji nebo kompletní masážní křeslo je na vás. S tímto dárkem určitě zabodujete. 

prohlédnout
masážní přístroj na unavené nohy

Další tipy na dárky k 50. pro ženy z katalogu LaMuse:

Jaký je nejzábavnější dárek k 50. narozeninám?

Nenechte z oslavy 50. narozenin udělat usedlý večírek? Tak jí pořádně okořeňte zábavným dárkem, který oslavence zvedne ze židle. Nezapomínejte vybírat podle preferencí obdarovaného, mezi zábavou a nepříjemnou až trapnou situací je tenká hranice. Dejte si pozor, abyste nešlápli vedle.

Peníze v originálním balení

Nejčastěji dostávají padesátníci ke svému jubileu obálky s penězi. Buďte originální a předejte peníze netradičně. Vložte je do této kasičky. Obdarovaný si bude muset dárek doslova vyluštit. Věřte, že ocení vaši originalitu a na dárek jen tak nezapomene.

prohlédnout
labyrint na peníze - dárek k 50 narozeninám
placatka s gravírováním

Placatka s věnováním

Žádná placatka koupená za pět dvanáct na rohu v obchodě. Promyšlený vtipný dárek. S touto placatkou si můžete přiťuknout.  na přání vám vygravírují váš motiv. A vybrat si můžete koženou nebo dřevěnou. 

prohlédnout

Manuál k padesátinám

Výše jsme vám předali originální tip, jak darovat peníze a zde najdete originální tip, jak darovat alkohol, protože ten se k padesátinám daruje ne méně často. Alkohol je důmyslně ukrytý v knize z názvem Jak přežít padesátku. Sledujte reakci obdarovaného, až si přečte znění titulu knihy a jeho úlevnou reakci při otevření jejího obsahu.

prohlédnout
dárek k 50 narozeninám alkohol v knize
Koloběžka dárek k 50 narozeninám

Elektronická koloběžka

Elektronická koloběžka je úžasným dárkem k oslavě půl století pro muže i ženy, pro sportovce i ty, kteří sportu moc nefandí. Co si budeme nalhávat, s věkem ubývají síly, ale chuť do skvělých akcí plných dobrodružství stále přetrvává. Pořiďte jubilantovi elektronickou koloběžku, která ho rychle přepraví kamkoli bude chtít, ať už za kulturou nebo sportem, na kafé nebo do fitka. Zaručeně ji využije naplno!

prohlédnout

Další tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem vyhledávači dárků LaMuse.cz

Pokud máte tip na originální dárky k tomuto životnímu jubileu, určitě se o ně s námi podělte v komentáři.

O tomto diskutuje “16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.