16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Hledání perfektních narozeninových dárků je vždy ošemetná věc, ale je ještě obtížnější, když musíte najít dárek k životnímu jubileu, jako je oslava půl století, tedy 50. narozenin. Podívejte se na naše tipy, se kterými můžete oslavence příjemně překvapit.

Další úžasné tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem internetovém vyhledávačí dárků LaMuse

nejlepší dárek k 50. narozeninám

Jaký personalizovaný dárek darovat k 50. narozeninám?

Chcete darovat k padesátinám dárek, který nebude mít nikdo jiný? Tak určitě sáhněte po personalizovaném dárku. Taková malá personalizace udělá z obyčejného a obvyklého dárku krásný osobní poklad.

Prarodiče s vnoučaty a dětmi

Jestliže je váš padesátník babička nebo dědeček, radost mu uděláte touto stylovou dekorací na zeď, která pojme tolik členů rodiny, oblíbených motivů a krásně se na dárku vyjme i vaše přání k narozeninám. Vyberte si počet hexagonů, zvolte jemu nejbližší téma a originální dárek od srdce je na světě. Nejen téma rodiny, ale  i koníčky a zážitky jubilanta, nebo třeba motivující životní pravdy a citáty.

Do obchodu
fotky na dřevě dekorace okamih
originální balení - vajíčko s překvapením

Překvapení v zlatém vajíčku

Vybrat dárek k 50. narozeninám může být s tímto tajemným zlatým vejcem zážitek, na který oslavenec nezapomene. Chcete k 50. narozeninám darovat šperk, poukázku nebo peníze? Zabalte je do tohoto luxusního vajíčka a samotné otevírání bude mít pořádný wau efekt. Přidejte vlastní personalizovaný vzkaz nebo si jej nechte vyrobit. A máte dárek, u kterého obdarovaný zaručeně nezapomene, kdo mu jej dal.

do obchodu

Vlastnoručně malovaný obraz

Darujte jubilantovi jeho vlastnoručně namalovaný portrét. Že si na to netroufáte? Nepodceňujte se! S malováním podle čísel je to opravdu jednoduché a navíc zábavné. 

Nebo mu darujte obraz, který si může vybarvit sám. Je to úžasně relaxační a výsledek vždy ohromující.

do obchodu
Malování podle čísel - obraz
dárek k 50 narozeninám - nůž s vyrytým vlastním textem

Nůž s gravírováním

Správný muž nosí nůž, ale nejen tak ledajaký. K oslavě jeho významného jubilea si zaslouží kvalitní nůž Deejo, který můžete ozvláštnit vlastním textem. Nechte do čepele vyrýt jeho oblíbené motto, jména jeho dětí nebo datum narození. Takový dárek se jen tak neokouká.

do obchodu
inspirujte se dalšími tipy dárky k 50. narozeninám v dárkovém vyhledávači lamuse

Krabička na vzpomínky

Vytvořte jubilantovi vzpomínkovou krabičku. Zahrajte si na detektiva a zapátrejte u jeho rodičů, sourozenců, kamarádů a dětí a sesbírejte věci z jeho minulosti. Případně kupte takové, které mu budou mládí mile připomínat. Oblíbená kniha, vaše společná fotka z mládí, školní vysvědčení či diplom, oblíbená hračka, významná data, první náušnice, … to vše a mnohem více může obsahovat vaše krabička. Stačí už jen koupit stylovou dřevěnou krabičku, třeba jako jsme našli my.

do obchodu
vzpomínková krabička
Bonboniéra v dřevěné krabičce s gravírováním

Pralinky v dřevěné krabičce s personalizovaným textem

I když nejsme zastánci darování bonboniér, tato bonboniéra je něčím originální a zajímavá. Nejen, že jsou pralinky uloženy v krásné dřevěné krabičce, kterou pak obdarovaný využije na své “poklady”, můžete na ni nechat vyrýt vlastní text. Tím z bonboniéry v krásném a praktickém obalu uděláte skvělý personalizovaný dárek. A nemusíte si lámat hlavu s kupováním přáníčka.

do obchodu

Jaké jsou nejprodávanější dárky k 50. narozeninám?

Vyhledejte si nejprodávanější dárky. Můžou vám usnadnit výběr nejdokonalejšího dárků. Nechte se inspirovat tím, co ostatní kupují pro své blízké k tomuto životnímu jubileu. My jsme našli tyto nejprodávanější dárky k padesátinám:

Šampaňské

Oslava 50. narozenin vždy vyžaduje dobrou láhev. To vysvětluje náš první bestseller a to Moët & Chandon Impérial v dárkovém balení. Impérial je vyvážená směs tří odrůd vína, která odhaluje posloupnost elegantních a harmonických dojmů, svěží zralosti, jemných a vytříbených linií. Nejspíš díky těmto vlastnostem se stala nejprodávanějším šampaňským. V tak významný den by si oslavenec nemohl zasloužit lepší přípitek!

do obchodu
Moet - dárek k 50. narozeninám

Kniha – Můj rok 1972

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám je tato úžasná kniha, plná zajímavostí, které se staly v roce narození oslavence. 

Je to rok tvrdého nástupu normalizace, rok vyhazovů z práce i čistek ve straně. Ale žije tady s námi víc než 150 000 těch, pro které tento rok vůbec nebyl špatný. V tomto roce se totiž narodili a měli celý život před sebou.

do obchodu

Zážitek

Darovat zážitek je čím dál tím populárnější, proto nás nepřekvapilo, že jedním z nejprodávanějších dárků k 50. narozeninám jsou zážitky. Co nás ale překvapilo, že nejčastějším zážitkem darovaným k tomuto jubileu je pilotování dopravního letadla. A co nás překvapilo ještě více, že tento zážitek je nejprodávanějším zážitkem k padesátinám nejen mužům, ale i ženám!

do obchodu
Dovolená dárek k 50. narozeninám

Dovolená

Nejprodávanějšími dárkem k 50. narozeninám jsou také dovolené zejména do exotických destinací, ale také poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské zájezdy.

do obchodu

TIP LAMUSE:  Pokud si netroufáte koupit dovolenou, kupte dárkový poukaz nebo dejte peníze do obálky a obdarovanému řekněte, že to je příspěvek na exotickou dovolenou. Do obálky můžete přibalit i prospekty a tipy na úžasná místa, která byste doporučili. Tak obdarovaný uvidí, že jste si na jeho dárku ke kulatinám dali záležet.

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozeninám pro muže?

Dárek k padesátinám pro muže, může být pěkně tvrdý oříšek. Abyste si na něm nevylámali zuby, máme pro vás 3 tipy na ty nejlepší.

Láhev kvalitního rumu

Plantation 20th Anniversary  je bez přehánění opravdový rumový klenot. V současnosti vážně neexistuje moc lahví, které by se těšily větší oblibě. A není se čemu divit. Mix těch nejkvalitnějších 2–12ti letých rumů z Barbadosu a následné stárnutí v dubových sudech po bezchybném koňaku Pierre Ferrand  XO Grande Champagne, dává vzniknout neuvěřitelně plné, zároveň však jemné chuti se stopou vanilky, kokosu a čokolády. Proto si myslíme, že tato láhev je nejlepším dárkem k 50. narozeninám pro muže.

do obchodu
Rum - dárek k padesátinám
hodinky - dárek k 50. narozeninám pro muže

Značkové hodinky

Hodinky jsou velice oblíbeným dárkem k různým životním příležitostem. Připomínají totiž obdarovanému jeho významný den. Proto neváhejte a darujte k oslavě půl století krásné a kvalitní hodinky třeba v luxusním provedení s kvalitním koženým řemínkem. 

do obchodu

Venkovní ohniště

Designové ohniště patří k luxusním dárkům k jubileu.  Pánové si mohou udělat svou chvilku u ohně sami, můžou ho mít na zahradě, ale i na terase nebo balkónu. Vytvořit romantickou atmosféru pro svou partnerku, opékat buřty s vnoučaty nebo pálit účty. Je to taková univerzální věcička, která najde uplatnění.v každé domácnosti. Ohniště má nepřeberné množství stylu a designu.  

designové zrezivělé ohniště
dřevěné světelné obrazy

Luxusní dekorace

V 50. letech už většinou víme, co chceme. Padesátníci ocení určitě kvalitu. Designová dekorace v podobě světelného obrazu je absolutní top v dárcích k významným jubileím. Můžete darovat velký obraz, ale také malou stolní lampičku s oblíbeným dekorem mapy světa, znamení, stromu života nebo vymyslete oslavenci vlastní návrh jeho dárku. Příjemná atmosféra, kterou vytvoří světelný obraz je nepopsatelná. 

do obchodu

Další tipy na dárky k 50. pro muže z katalogu LaMuse:

Jaký je nejlepší dárek k 50. narozenin pro ženu?

Mezi dárky pro ženy jsou stálice jako parfém a kosmetika, kterými nic nezkazíte, ale padesátiny stojí za originálnější a luxusnější dárky. Podívejte se na naše tipy na ty nejlepší dárky k padesátinám pro ženu.

Kreativní workshop pro ženy výroba parfému

Výroba vlastního parfému

Během tří hodin se stanete alchymistkou a poznáte tajemství míchání vůní. Domů si z workshopu odnesete vlastnoručně vyrobený parfém z přírodních ingrediencí. Dárek pro všechny ženy, které mají rády tvoření, kreativu a hlavně vůně.

do obchodu

Šperk s písmenkem

K oslavě půl století si každá dáma zaslouží krásný a luxusní šperk. Těch totiž není nikdy dost! Sázkou na jistotu jak ve vzhledu, tak i kvalitě, je přívěsek s ve tvaru medailonku nebo počátečního písmenka. Tento dárek ocení každý typ ženy, ať už elegantní nebo sportovní dáma.

do obchodu
personalizovaný šperk
dárek - zážitek pro ženy

Hýčkání ve wellness

Dopřejte oslavenkyni hýčkání ve wellness. Její oslavy budou zcela určitě náročné a vyhlídka netradičního wellness pobytu jí nabije spoustou energie. Dopřejte jubilantce péči nejen o tělo, ale i duši, a hlavně vytoužený čas jen sama pro sebe.

do obchodu

Masážní přístroj na doma

Mít domácí wellness je sen. Darujte ženě oblíbenou pomůcku k uvolnění. Jestli ji vyberete přístroj na uvolnění nohou, pro unavenou šíji nebo kompletní masážní křeslo je na vás. S tímto dárkem určitě zabodujete. 

do obchodu
masážní přístroj na unavené nohy

Další tipy na dárky k 50. pro ženy z katalogu LaMuse:

Jaký je nejzábavnější dárek k 50. narozeninám?

Nenechte z oslavy 50. narozenin udělat usedlý večírek? Tak jí pořádně okořeňte zábavným dárkem, který oslavence zvedne ze židle. Nezapomínejte vybírat podle preferencí obdarovaného, mezi zábavou a nepříjemnou až trapnou situací je tenká hranice. Dejte si pozor, abyste nešlápli vedle.

Peníze v originálním balení

Nejčastěji dostávají padesátníci ke svému jubileu obálky s penězi. Buďte originální a předejte peníze netradičně. Vložte je do této kasičky. Obdarovaný si bude muset dárek doslova vyluštit. Věřte, že ocení vaši originalitu a na dárek jen tak nezapomene.

do obchodu
labyrint na peníze - dárek k 50 narozeninám
placatka s gravírováním

Placatka s věnováním

Žádná placatka koupená za pět dvanáct na rohu v obchodě. Promyšlený vtipný dárek. S touto placatkou si můžete přiťuknout.  na přání vám vygravírují váš motiv. A vybrat si můžete koženou nebo dřevěnou. 

do obchodu

Manuál k padesátinám

Výše jsme vám předali originální tip, jak darovat peníze a zde najdete originální tip, jak darovat alkohol, protože ten se k padesátinám daruje ne méně často. Alkohol je důmyslně ukrytý v knize z názvem Jak přežít padesátku. Sledujte reakci obdarovaného, až si přečte znění titulu knihy a jeho úlevnou reakci při otevření jejího obsahu.

do obchodu
dárek k 50 narozeninám alkohol v knize
Koloběžka dárek k 50 narozeninám

Elektronická koloběžka

Elektronická koloběžka je úžasným dárkem k oslavě půl století pro muže i ženy, pro sportovce i ty, kteří sportu moc nefandí. Co si budeme nalhávat, s věkem ubývají síly, ale chuť do skvělých akcí plných dobrodružství stále přetrvává. Pořiďte jubilantovi elektronickou koloběžku, která ho rychle přepraví kamkoli bude chtít, ať už za kulturou nebo sportem, na kafé nebo do fitka. Zaručeně ji využije naplno!

doobchodu

Další tipy na dárky k 50. narozeninám najdete v našem vyhledávači dárků LaMuse.cz

Pokud máte tip na originální dárky k tomuto životnímu jubileu, určitě se o ně s námi podělte v komentáři.

2 thoughts on “16 tipů na nejlepší dárky k 50. narozeninám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.