Květina, která vydrží💐Recenze dřevěné kytice

Dekorace to je moje. Ale mám jich strašně moc.  A proto, když jsem dostala nabídku otestování dřevěné vonící kytice, tak jsem nejdříve váhala. Vyhrála zvědavost. LaMuse je místo s tipy na dárky a tato dřevěná vonící kytice od Manboxeo je originální dárek. Zajímavý nápad na alternativu vázáných  Navíc květina se mi podle obrázku líbila a tak jsem byla zvědavá, jak bude vypadat ve skutečnosti. 

Luxusní balení dárku s dřevěnou kytici

Balíček kurýrem přišel precizně zabalený. Klasická krabice a uvnitř byla schovaná další čistě bílá krabice ovázaná velkou mašlí. Což je moc fajn, jelikož balíček jen vyndáte a můžete darovat. Navíc to vypadá luxusně. Jako z filmu, kdy najdete na posteli krabici s velkou mašlí. Po rozvázání stužky je dřevěná květina zabalena v balícím papíru a v dalším dárkovém s logem. Což vůbec nevadí. Čím delší rozbalování, tím napnutější očekávání, co tam asi bude. 

dřevěná květina v krabici dárek s mašlí
dřevěná kytice dárek

Rozbalování dřevěné vonící květiny

Při rozbalování dárku na mě dýchla zajímavá vůně. Ještě jsem nevěděla, jak kytice vypadá, ale cítila to. Obdarovaný nebude vědět, co se v krabici ukrývá. Otevírání dárků bude zahalenou rouškou tajemství.  A rozbalování dárků patří k neodmyslitelné součástí tohoto některými zbožňovaného a druhými nenáviděného procesu. Proto krásně zabalené dárky, které na vás navíc vybalí jemnou tajemnou vůni už mají plusové body. O hodně lepší, než dárek vložený do koupené dárkové tašky, nemyslíte? Kartička uvnitř dárků s návodem na „použití“ na přírodním papíru působí luxusně. 

Luxusní kartička k použití dřevěné kytice
dřevená kytice

Jaká je dřevěná kytice?

Dřevěná kytice voní. To je první znak, který zaujal při rozbalování. Neprovoní velké prostory, ale pokaždé, když kolem projdu, ucítím její vůni. Věřím, že menší místnost provoní bez problému. Je provoněná 100% přírodními silicemi růže, orchideje a mimózy. Je to jedinečný dárek. Každý kus je originál. Vyrábí se ručně v Česku. Varianta vázaných kytic, která nikdy nezvadne. 

dřevěná květina

Dřevěná kytice je mixem několika druhů květin. Poznat tak můžete růže, mák, kopretiny nebo narcisy. Ve středu některých květin najdete usušené květní lůžka a pestíky skutečných květin. Květina vypadá v růžovo bílé barvě moc hezky. 

Detail zpracování květů s pestíky sušených květin.

Vybírat můžete z několika barevných variant. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi jemnější barvy, například recenzovaná je jemně růžová s bílou. Další jsou už v sytějších barvách. 

dřevěná voňavá květina
Líbí se květina? Nyní koupít se slevou 300 Kč.

K jakým příležitostem darovat dřevěnou kytici?

Květiny jsou neodmyslitelnou součástí významných životních milníku. Kytici dostanete k promoci, ke svatbě, k jubileu a výročí, k narození miminka, na narozeniny a k svátku A je to obvykle jakási doplňková věc k dárku nebo k darování peněz. 

Dřevěná kytice může být dárek sám o sobě. Květiny má ráda hodně žen bez rozdílu věku. Spousta žen má navíc koníček zvelebovat svůj domov. A tato kytice je originální dekorace, která může zdobit interiér celoročně. S dřevěnou kytici uděláte radost ženě snad pokaždé. Inspirujte se, kdy ji můžete květinou překvapit.

💐Výročí – květina k výročí vaší svatby a pokud slavíte 5. výročí svatby, není lepší dárek pro ženu. 5. výročí svatby je totiž dřevěné. Dřevěná kytice bude originální symbolický dárek a vaše žena žasne, že jste si vyhledal co se daruje k výročí svatby.

💐MDŽ – darujte květinu své mamince, babičce, manželce, přítelkyni. Mezinárodní den žen patří všem ženám, na kterých nám záleží. 

💐Pro mámu ke Dni matek

💐Dárek do nového bydlení – jdete na kolaudaci a chcete  zajímavý interiérový doplněk? Dřevěná kytice hostitele potěší.

💐kytice k narozeninám i svátku

💐dárek babičce nebo mamce k jubileu

💐ideální dárek jako poděkování

💐dárek pro učitelé – pokud se děti skládají na dárek pro svého oblíbeného učitele ke Dni učitelů nebo na vysvědčení, bude dřevěná květina originální a milá změna

Jak darovat kytici?

Květinu můžete rozbalit z krabice a darovat ji klasicky jako alternativu živé vázané květiny. Blahopřání k promoci nebo narozeninám s umělou květinou by nebylo zrovna pravé ořechové. S dřevěnou květinou je to jiná. Není to umělý nebo „mrtvý“ materiál. Je to voňavé dřevo. Druhá možnost je kytici darovat v balíčku jako dekoraci. Tehdy se stává dokonalou alternativou umělých nebo sušených květin. 

Jestliže hledáte alternativu živých vázaných květin, tak vás dřevěná voňavá kytice určitě zaujme. Zpracování je opravdu kvalitní – nic z květiny neupadlo ani se nezlomilo.  V kombinaci bílo růžové je to decentní dekorace. Zajímavá vůně podtrhuje celkový luxusní dojem z dárku při rozbalování.

Za LaMuse Silvie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.