Tipy na dárky pro dnešní teenagery

Už dávno jsou pryč časy, kdy děti nadopované cukrem tančí na oslavě svých desátých narozenin do rytmu písniček, které si broukáte i dávno po oslavě. Už se nevrátí doba, kdy se psaly dopisy Ježíškovi a vy jste měli večer na stole menu dárečků. Stojíte před dospívajícím, kdo jako první ví, co je nového ve světě. Nebo máte to štěstí a dostanete se tak daleko, že vám sendne svůj wish nebo další slova pocházející z kmene náctiletých. Že přesto nevíte, co koupit vašemu puberťákovi k narozeninám? Klid. My jim rozumíme. Máme pro vás překlad jejich přání do řeči rodičů.

„Holka nikdy nemá příliš mnoho šperků nebo příliš mnoho zbraní.“

Citát od spisovatelky Laurell K. Hamilton je přesný. Ohromit dceru můžete šperkem. Každá dívka miluje třpyt a krásu. Každá přijme šperk se zatajeným dechem a s úsměvem na tváři. Dejte ji náhrdelník, nebo rovnou set náhrdelníku a náušnic. A že neznáte její styl vůbec nevadí. Srdíčkem, andílkem nebo jednoduchým tvarem nic nepokazíte. A tip na oblíbený šperk? Jednoduchá placka s textem nebo symbolem. 

prohlédnout
šperk personalizovaný s textem
skleněná plaketa dárek

Doplněk do pokojíčku puberťáka

Vyrobte vaší dceři nebo synovi designovou skleněnou plaketu s písničkou ze Spotify jejich oblíbeného zpěváka. Nebo jim nechte zvěčnit jejich oblíbené životní motto a přidejte fotku s nejlepší kámoškou nebo kamarádem. V studentském pokoji bude skleněná plaketa vypadat absolutně cool. V aplikaci eshopu si vše intuitivně navrhnete. 

prohlédnout

Na profesionální selfie

Nevidíte ho, ale je nedílnou součástí nás všech. Mluvíme o online světě, kde my stojíme jednou nohou, ale naše děti, v něm žijí. Co se děje v onom online světě ufonů, puberťáků? Filmují krátká videa, fotí, stávají se grafiky, celebrity apod. Všechny tyto činnosti tvoří jejich budoucnost. Podpořte je, aniž by tušili, že jim vlastně pomáháte. Selfie kruhové světlo je posadí na zadek.

prohlédnout
led svetlo na selfie
dárek pro sportovce závěsný systém na posilování

Well-being je trend, jak být šťastný a cítit se dobře ve všech aspektech. A tady patří mimo jiné cítit se dobře ve svém těle. A mladí se rádi líbí. Patří váš syn nebo dcera mezi fitness nadšence, běhají nebo rýsují tělo v posilce? Mladé sportovce potěší vše, co se týká sportu. Vaši běžkyni překvapíte padnoucími reflexními doplňky, syna bude bavit posilovací lavice a pokud na to není místo, závěsný posilovací systém přinese podobný efekt. Další tipy na dárky pro sportovce najdete podle oblíbeného sportu.

prohlédnout

Jak fotit mobilem jako profík

Ano, jsou rozdíly mezi dnešními dětmi a dětmi minulého století. Ne vše, co dělají dnes je “špatné”. Více fotí a více filmují, chtějí být více vidět a slyšet, a to je v pořádku. A když přijdou narozeniny a vy nevíte, jak překvapit, nebojte se je podpořit v tom, co mají rádi. Kupte jim kurz fotografování mobilem v Ostravě, Praze, Brně nebo Hradci Králové. Dozví se, jak ze svého mobilu vykřesat fotky jako profík. To bude radosti až bude svůj IG feed plnit bezva fotkami. Sledujte, jak se zdokonalují díky vám.

prohlédnout
kurz úpravy fotek a videí

Protože jazyky mu svět otevírají

Jazyková znalost dnešních mladých je jiná. Znají veškeré pojmy z her, někteří sledují seriály na Netflixu v originále. Každopádně „Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“ není od věci. A přinejmenším angličtina je základ. Takže Do you speak English? A už nebude kroutit hlavou. A pokud vaše dítě jazyky baví a věnují se mu aktivně, je skvělé ho dále podporovat. Bude mít velkou výhodu do budoucna. 

prohlédnout

Adrenalin zůstane v krvi

Jaké je to být fotomodelkou asi úplně nezajímá vašeho syna, ale co určitě ano, tak jsou zážitky. Překvapení pro náctiletého je jednoznačně poukázka na zážitek, kde bude hrát roli adrenalin i technologie. Větrný tunel s virtuální realitou, flyboarding nebo úniková hra s kamarády. Pro puberťačku s hlasem třeba poukázku na nahrání vlastního CD nebo fotomodelkou na zkoušku. Pro gurmány poukázku na výrobu vlastní sushi. Na takovéto vzpomínky se nezapomíná.

prohlédnout
zážitek-pro-teenagera
hooverboard dárek pro teenagera

Jít pěšky? Ani náhodou

Když už vyrazí pro deset rohlíků a salám, po dlouhém namáhavém přemlouvání, trvá mu sto let, než s nákupem přijde domů. Váš junior? Ne, přátelé, tohle je pravý dospívající člověk. Potřebuje urychlit. Auto ne, to si přidáte ještě vrásky, ale třeba koupit hoverboard, gyroboard nebo elektrickou koloběžku. Jednoduchý, malý dopravní prostředek pro krátké trasy.

prohlédnout

Jeho online prostor vzdělání i zábavy

Nač se přesouvat někam mimo svůj pokoj – království, doupě, salón krásy, nazývejme to, jak chceme, podstatné je, že dnešní náctiletí žijí online. A proto online zábavné a vzdělávací kurzy a workshopy jsou totálně cool. Vše zkoukne doma, kdy bude chtít a mít náladu.  Vaše dcera neustále něco fotí a potom má hlavu v mobilu? Tvoří si svůj IG feed. Potěšíte ji fotografickým kurzem, jak si své fotky ještě více vytunit. Váš klučina neustále ťuká do klávesnice? Možná nahlíží do tajů programování. Někteří teenageři rádi malují a tvoří a potom své dílo samozřejmě vystaví online světu. A co má rádo vaše dítě?

prohlédnout
stranger things dárkové balení

Jeho oblíbené seriály, všude kam se podívá

Stranger things, Rick a Morty, Squid Game, říkají vám něco tyto seriálové trháky? Pokud ne, nevadí. Vaše děti je znají. A co je opravdu cool pro teenagera? Vyjádřit se oblečením a doplňky. Takže zjistěte, který seroš z Netflixu je to tentokrát a darujte mu tričko, sešit, hrnek, klíčenku, podložku na myš anebo všechno. Podívejte se, jaké merch dárky můžete najít. A jestli se v tom obrovském množství tipů na dárku pro teenagera neotientujete, darujte mu poukaz v největším obchodě s fantasy a sci-fi dárků.

 

prohlédnout

Přenosná herní konzole – dvě mouchy jednou ranou

Pořád sedí u počítače. To slýchává dennodenně. Vyrazte svému dospívajícímu dech tím, že ho nečekaně překvapíte přenosnou herní konzolí. Díky tomu, že je přenosná herní konzole lehká a tenká, nebude zavřený ve svém pokoji, ale na zahradě s vámi. Bude na vzduchu, ale při tom zvyšovat důležité skóre ve hře. Nintendo je špička v přenosných konzolích a má nepřeberné množství her, Minecraft aj. Kouzelného Harryho Pottera si ale zahrají na Playstation.  A teď jste cool rodičové, co mají swag :).

prohlédnout
přenosná herní konzole tip na dárek
powerbanka se zrcátkem

Nabitá krásou – Zrcátko a powerbanka 2v1

Jak ohromit dospívající dceru na narozeniny? Pojďme si říct, jaké řeší problémy. Je připojená pupeční šňůrou k sociálním sítím, rtěnka musí být zářivá a oční linka jako když střelí, ne-li přestřelí. Vyřešeno. Kompaktní zrcátko s powerbankou. Stylový doplněk, který nabije telefon, tablet nebo přehrávač. A pro vás to znamená, že neřekne: “Vybil se mi mobil”.

prohlédnout

Darujte svobodu a nadhled

Sedíte u vyhledávače a říkáte si, že dárky pro teenagera, který má vše, nebo v jeho očích vlastně nic, je rok, co rok složitější vybrat. Jak vykouzlit úsměv? Jak puberťáka překvapit? Dronem! Při tanečních kreacích, parkour nebo při sportu tento gadget nafilmuje vše co se kolem něj děje. Sledujte jak se synovi, dceři rozzáří oči, když jim darujete svobodu létat.

prohlédnout
dárek pro teenagera dron
dárek pro puberťáka nejlepší tipy

Nechte ho vybouřit se s RC modelem

To vaše zlato miluje technologické vychytávky a teď, co z toho nepřeberného množství gadgetů pro děti koupit? V dnešní době mu můžete darovat pocit. Pocit být pilotem, řidičem sportovního auta, stavebního auta nebo kapitánem. V bezpečnosti, s nohama pevně na zemi, může řídit svůj stroj, závodit a zkoušet co umí. Kupte RC model a k tomu pocit výhry nad tátou zdarma.

prohlédnout

Červenou ne, hnědou ne, zlatou ne… tak značkovou kabelku.

Že má dost kabelek? Žena, teenager nemá nikdy dost kabelek a bot. Co nutně potřebuje je značková kabelka, mladistvé barvy a stylovka zvaná crossbody. Malá kabelka, která schová to nejnutnější. Mobil, zrcátko s powerbankou, pro kreativní i třeba deníček, rtěnku a klíče.

prohlédnout
dárek pro dceru teenagera

Osobní dárek pro dospívající slečnu, není technologie…

…ale zápisník, který zachytí veškeré její myšlenky, doodles, komiksy, návrhy nebo designy. S láskou se na tento holčičí dárek bude dívat a listovat jím. Že nevíte, jaký zápisník? Nehažte propisku do žita, jsme tu, abychom tu práci hledání udělali za vás. Darujte dceři netradiční dárek – deníček, který bude chloubou každé dívky.  Dárek, který se dotkne srdce. 

prohlédnout

“Mrtě krutý” dárek pro dospívajícího

Máte pocit, že váš puberťák má vše? Má IPhone, super bezdrátová sluchátka, bezdrátové reproduktory a chytré hodinky. Jenomže, všechny vychytávky potřebují, a teď pozor, nabíječku. A víte co? Bezdrátovou. Koupit bezdrátovou nabíječku je jednoduché. Nebude se krčit na jednom místě s mobilem v ruce při nabíjení, jak přidrátovaný. I když vlastně je, že.

prohlédnout
dárek pro teenagera - technologie
kosmetická taštička a kufřík dárek pro dceru

To máte rtěnku, pudr, voňavku, řasenku, lesk…

Vzpomínáte si na pana Lorence, ve filmu Na Samotě u Lesa, který sáhodlouze vyjmenovával, co všechno je potřeba na stavbu? Tak si představte, jak vaše dcera vysvětluje, proč potřebuje 5 malých tašek na kosmetiku. Tak ji to zjednodušte a místo několika tašek ji věnujte kosmetický kufřík nebo kosmetickou taštičku. Kámoška bude závidět.

prohlédnout

Odkryjte krásu

Vy víte, že je vaše dítě krásné, jedinečné a úžasné. Dospívající někdy ten pocit úplně nemá, a tak kupuje různé krémy a jiné zázraky za pár kaček a čeká, že mu pomohou. Než přijdete vy a darujete mu obličejový wellness. Bez dennodenního nanášení chemie a bez dlouhé čekačky. Darujte čistící sonický přístroj, který je kompaktní a pomáhá. Dvě mouchy jednou ranou. Placák.

 
prohlédnout
dárek pro dceru teenagera
moderní cestovní taška pro teenagera

Taška dělá člověka

Věděli jste, že nejdražší kabelka světa stojí neuvěřitelných 76 milionů korun? Ale ano, kabelky jsou nedílnou součástí každé ženy. A každá žena potřebuje velkou kabelu. Na co? Sportuje? Tak kam si dává všechno oblečení a boty? Jezdí do práce? Ke kamarádkám? K příteli? Cestuje do školy? A najednou vidíte, že koupit velkou tašku je tím nejlepším dárkem pro slečnu.

prohlédnout

To je šepot? Ne, to hraje písnička z mobilu

Je škoda, že ji neslyší pořádně. Radia už nefrčí. Vaše dítě potřebuje bezdrátové reproduktory, aby si užívalo hudby co nejlépe. Koupit bezdrátové reproduktory je hračka. Téměř všechny bezdrátové reproduktory jsou snadno přenosné, jen pozor, ne všechny jsou na ven. A taková malá rada, vybírejte bluetooth reproduktor, páruje se s mobilem a nepotřebuje internet.

prohlédnout
dárek pro teenagera bezdrátové reproduktory
komponenty k herní konzole herní kupóny

Vaše dítě chce “něco k herní konzoli”

Ať se jedná o Xbox, Playstation nebo Nintendo, jsou to herní konzole. I my jsme si s nimi hráli, i když vypadali podstatně jinak. V dnešní době nerozpoznáte někdy realitu od hry. Jenomže když jim nerozumíte a nevíte, co už má, co ne je těžké se rozhodnout. O to víc, když chce: “Něco na playstation”. Dárek pro hrajícího teenagera je hrací kupón. Klid, nejedná se o los, ale o kredit na hraní her.

prohlédnout

Váš teenager je zarputilý student

Nechodí mezi přátele, nesportuje a nemluví. Nebojte se, je to normální dospívající tvor. Jen má jiné zájmy. O to hůř se pro něj vybírají dárky? Vůbec ne. Studuje, to znamená, že cestuje do školy. S batohem. Musí být velký, jednoduchý a mít místo na laptop, na sluchátka, na nabíječku, powerbanku a přenosný reproduktor. Vyberte mu nový batoh, ať se mu hezky cestuje.

prohlédnout
kvalitní batoh pro teenagera
bezdrátová sluchátka dárek pro teenagera

Že není hluchý, ale že má v uších sluchátka už jsme zjistili

Našli jsme to pravé pro ty, kteří jedou věčně na nějaké vlně. Se sluchátky. Stačí se zaměřit na to, k čemu sluchátka používá. Pokud k mobilu, potřebuje sluchátka do uší, tzv. špunty, pecky. Pokud k PC, potřebuje sluchátka přes hlavu a podobně. Po vašem vyšetřování k čemu je má, kupte sluchátka, ať má radost. Kluk ušatá.

prohlédnout

I princezna Maruška se houpala v síti

Dospívající slečna velmi choulostivá na své soukromí, na své místo. Ráda v něm tráví čas sama. To je přece normální. Jaký koupit dárek holce teenagerce? Houpačku. No jasně, zútulníte ji pokojík, může si na něm číst, volat kámošce, nebo se jen tak zasnít. Houpačka je přece symbolem klidu a pohody. Kupte houpací křeslo a uklidněte rozbouřené moře puberty.

prohlédnout
závěsné křeslo - dárek pro ženu
projekční plátno dárek pro puberťáka

Film, popcorn, pohodička, ale doma…

Projektor filmů je jedna věc, ale sledovali jste někdy film na zdi? Nejlépe na nerovné zdi starého domu? To jsou potom obrazce jak od Picassa. Ohromte syna a zkuste koupit projekční plátno . Je několik typů pláten. Kde tráví váš puberťák čas sledováním? Venku? Doma? To jsou totiž hlavní kritéria. Zahrajte si na detektiva a vyrazte mu dech.

prohlédnout

Kdy tak rychle vyrostla? Čím potěšit dceru k narozeninám?

Toaletní stolek je to, co potěší dospívající krásku. Byl vždy symbolem přitažlivosti a jeho historie sahá do 18. století. Představte si to trauma, kdy potřebuje namalovat rovnou oční linku v prostředí připomínající 2. světovou válku. U toaletního stolku, má vše. Světla, zrcadlo a šuplíky. Tak, koupit toaletní stolek a vaše dcera bude jako princezna na zámku.

prohlédnout
Kosmetický stolek překvapení pro dceru
Polštářek s vlastím potiskem

Obrázek má hodnotu tisíce slov

V online světě dospívajících teenagerů je IN fotit. Sebe s přáteli, nebo selfies, jídlo, zvláštnosti Alienů (to jsme prý my, přátelé) a podobně. Tyto fotografie jsou zlatem našich dětí. Milují fotografie a mají je na zdi, pokojové nebo facebookové. Překvapte puberťáka hrnkem s jeho podobiznou, polštářem s fotografií jejich lásky nebo další cool dárky.

prohlédnout
dárky na míru - inspirace
chytré hodinky dárek pro teenagera

“Když volám já, tak to hned zvedni”

Chytré hodinky, nejsou jen náhradou hodinek. Například Apple Watch má v sobě navigaci. Jiné sledují srdeční tep, teplotu, mají krokoměr a kompas. Když nemá volné ruce, může se podívat kdo volá a hned odpovědět. Je stále ve spojení se svým online světem a tato jejich pupeční šňůra je nejdůležitější! Tak ještě pořád nechápete nutnost mít chytré hodinky?

prohlédnout

Postavit puberťáka nohama na zem

Dnešní generace dětí přijímá nespočet informací. Jenomže, protože mají informace všude kolem sebe, může se stát, že začnou být zahlcení nebo ve stresu. Dárek pro dospívající dítě, který ho vrátí nohama na zem, je k nezaplacení. A jelikož papírová kniha může vzbudit reakci, že jsme doopravdy Aliens, je možnost koupit knihu Mít Vše Hotovo i jako e-knihu.

prohlédnout
kniha pro teenagera mít vše hotovo
tip na cool dárek pro teenagera

“Hustost” – vlastní mini lednice

Otevírá lednici, zavírá lednici. Přivádí vás to k šílenství? Dárek pro teenagera vyřešen. Kupte mini lednici. Kompaktní a úsporný, takový, který inspiruje také vzhledem takže při rozbalení dárku mu vyrazíte dech nejen jak cool lednička vypadá, ale také tím, že ukážete jak ohleduplní a přející rodiče jste. A hlavně, lednice v kuchyni má chvíli klid.

prohlédnout

V době puberty se z malého postrachu ulice stává polo-muž. Roste a mění se. A jako každý teenager, tráví čas u počítače, hraje hry, sleduje videa nebo filmy, je na sociálních sítích a chatuje s kamarády. S tím nic neuděláme, ale můžeme mu to posedávání a kroucení se na židli zpříjemnit a udělat něco pro jeho vývoj a růst. Dejte synovi herní židli. Jeho trůn.

 
prohlédnout
Herní židle
aastratex poukaz na nákup

Hezké spodní prádlo není jen na příležitosti

U dospívajících dívek je spodní prádlo součástí módy, ale také zdraví. Dívky potřebují hezké prádlo pro dobrý pocit měnícího se těla. Už tak si prochází těžkým obdobím změn. Že nevíte jaké? Jakou barvu? Velikost? Styl? Ale vždyť to vůbec nemusíte vědět. Darujte ji poukaz, ať si koupí prádlo, nebo plavky sama.

prohlédnout
fotomodelkou na zkoušku

Středobod vesmíru

Jaké to asi je, být fotomodelkou? Hezky se obléci, namalovat a nechat kouzelníka fotografa, dělat to, co umí nejlépe. Každá dívka si tohle alespoň na chvíli pomyslela. Teď buďte kouzelníkem vy a okouzlete svou dospívající dceru dárkem, na který nikdy nezapomene. Věnujte ji poukaz “fotomodelkou na zkoušku”. Ať se blýskne.

prohlédnout

Není jednoduché jít ruku v ruce s technologií, s trendem, s tím, co je in a co je out. Aby vedle vašeho anglicko-českého slovníku, byl ještě slovník puberťáků. Dětí dnešní doby milují drony, RC modely, věci malé, nebo naopak veliké, vychytávky a jejich novodobé celebrity. Víme, co potěší slečny, co potřebují a jak jim zjednodušit složitý čas dospívání. My sledujeme jejich zájmy a vybrali jsme seznam těch nejlepších tipů na dárek nejen podle toho, co chtějí a co je baví, ale zároveň co je přiměřené věku a peněžence. A “swag” znamená styl :).

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.