Fotodárky – tipy na oblíbené dárky s fotkou

Dárek s fotkou patří mezi nejoblíbenější osobní dárky. A není divu. Fotkou na dárku darujete společné vzpomínky. A pro koho se hodí tento personalizovaný dárek? Pro každého. A parádu s ním uděláte i na významná výročí a životní milníky. Stačí vybrat tu správnou fotku a třeba dárek vylepšit osobním vzkazem. 

Fotodárku s potiskem je hodně. Fotku může mít plyšák na bříšku, rádi popíjíme čaj nebo kávu z hrníčku s fotkou, darujeme dřevěný obraz s vygravírovaným motivem a mezi nejoblíbenější dárky pro rodinu jsou fotoobrazy z vlastních fotografií na plátně a fotoknihy.

mini album na klíče

Mini album ala klíčenka je roztomilost sama. V několika barvách – takže najdete i modrou a hnědou pro muže a uvnitř mu vložte vzpomínky formou mini obrázků. Personalizovaný přívěsek na klíče je originální dárek pro všechny, kteří chtějí mít fota svých milovaných stále při sobě připravená kdykoliv k nahlédnutí. 

prohlédnout

Netradiční fotka na dřevěné desce

Máte rádi dřevo jako dekoraci? Fotky už nejsou součástí jen rámečků. Skvělé budou vzpomínky vypadat na teplé dřevěné desce. Když dodáte váš vlastní text, vzpomínku, něco, co se váže k dané fotce nebo fotkám, bude dárek dokonalý ❤️. Vybrat si můžete z klasické fotky na dřevu, fotokoláže vašich oblíbených fotek s textem nebo formou clipartu. 

prohlédnout
fotoklíčenka

Přívěsek na klíče s fotkou

Klíčenka s fotkou splňuje kritéria malého, levného dárku, který je ale zároveň tak univerzální, že s ním potěšíte kdekoho. Protože klíče máme všichni. A kromě lokátorů na klíčích je oblíbená klíčenka ta s fotkou. Dárek pro babičky a dědečky, kterým na ně zvěčníte vnoučata.  Nebo pro manžela, který vás bude mít stále při sobě. 

prohlédnout

Magnetky z fotek

Fotomagnetka je malý dáreček a patří k nejlevnějším foto dárkům. Především babičky s nimi rádi zdobí své lednice. A co je na na nich? Hlavně vnoučata a pravnoučata. Modernější magnetky jsou ty ve stylu magnetických polaroidek nebo fotostripů. Oblíbený dárek pro přítele nebo pro kamarádku. Na nich vypadají skvělé právě společné momentky vás a obdarovaného.

prohlédnout
Magnetické polaroidky
fotka na dřevu

Dřevěný fotoobraz

Následovník klasických obrazů na plátně.  Fotka je vyrytá laserem. A parádní oživení obrazu vám umožní vyrytí vlastního textu.  Rodinné motto, heslo, šifra. datum…cokoliv vás napadne právě k vaší fotce. A obraz je vyrytý do 6 mm tlusté bukové překližky, tudíž nikdy nevybledne. 

prohlédnout

Deka s fotkami

Deka s potiskem z vlastních fotografi zahřeje především babičky a dědečky u srdce.  A to doslova.  na fotodeku můžete dárt vnoučata,  všechny děti, pejsky a kočičky. Ale také můžete fotodeku udělat decentnější třeba s jedním obrazem vás a partnera. Deka s fotkou se hodí k narozeninám i na Vánoce i k významnému jubileu. Deka poslouží i jako originální balení dárku.  Nejoblíbenější fotodeka je rozměru 140x200cm, originální fotodeku uděláte i s beránkovou nebo teplou prošívanou dekou.

prohlédnout
foto hrnek

Hrnek s fotkou

Hrnek s fotkou by mohl dostat medaili za nejkupovanější fotodárek vůbec. Tento malý dárkový předmět patřil vedle fotokalendářů vůbec k prvním fotodárkům. A s hrníčky se můžete trefit do vkusu každému. Klasické hrníčky jsou samozřejmost. Ale skvělé jsou třeba malé šálky na espresso❤️ Milovníci kávy pochopí. Dále si můžete vybrat pivní korbel, černý, magický hrnek… Staňte se na chvíli designerem a vytvořte nejoriginálnější dárek. Hotovo máte za chvíli.

prohlédnout

Puzzle s vlastní fotkou

Vytvořte si vlastní puzzle ze svých fotek. Vyberte si třeba instagramové fotky vás a kamarádky, dodejte hastag a máte opravdu originální dárek pro vaši Best Friend. Puzzle ze snímků je nejen dárkem pro dospělé, ale potěšit můžete své malé raubíře, kteří rádi skládají puzzle. To bude udivený pohled, až společně puzzle postavíte. Jakože jak je to možné, že jsem na puzzle, které se kupuje v obchodě?! Waaaau. 

prohlédnout
puzzle s vlastní fotkou
puzzle s vlastní fotkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.