Nejlepší dárky Harry Potter

Hledáte dárek pro fandu Harryho Pottera? Bradavice, Zapovězený les, Hagridova chýše, cesta do Prasinek na máslový ležák, Ten jehož jméno se nesmí vyslovit: Pojmy, které znají skalní fanoušci chlapce, který přežil. Inspirujte se tipy na dárky pro děti s tématikou Harry Pottera. Ale nejen dnešní děti, je spousta dospělých, kteří v době uvedení Potterovské ságy měli kolem 10 let a takový hrníček nebo pokladnička ve tvaru zlatonky jim připomene jejich dětství, VHSky nebo knížka o Harrym Potterovi v ruce. 

Dárků s tématikou kouzelníka Pottera je nespočet. Vybrat si můžete ponožky, odznak, klíčenku, samolepky, magnetky, sběratelské figurky, kouzelnickou hůlku, plakáty, lego Harry Potter, sladkosti nebo psací sada s brkem a inkoustem a nyní také adventní kalendáře s Harrym Potterem.

Za Harrym přímo do Londýna

výlet do ateliéru harry potter

Darujte fandovi Pottera zájezd do filmových ateliéru Warner Bros. Zážitek, na který se nezapomene. Proleťte se na Nimbusu 2000, oblékněte se do hábitu své oblíbené koleje či ochutnejte pravý máslový ležák. 

Prohlédnout

Pokojíček vyzdobený se zarámovaným plakátem všech kouzelníku i mudlů bude pro fandu Pottera oltář, na který pokaždé zavadí očima. Na plakátu najde Albuse, skřítka Dobbyho, profesory z Bradavic, Potterovy spolužáky, ty oblíbené i méně jako Malfoye a jeho tlupu, Weasleyho rodinu, Hagrida i sněžnou sovu Hedvigu. Další plakáty nebo obrazy s jednotlivými postavami, erby kolejí Bradavic, strana novin Denního Věštce, kouzla a čáry, hlášky včetně té od Brumbála, která by se někdy skvěle hodila i do dnešní doby a sice: “Happiness can be found in the darkest of times.” 

plakát s harrym potterem

Encyklopedie Harry Potter a filmová kouzla

harry-potter-filmova-kouzla

Milovníky příběhů Harryho Pottera zavede kniha Harry Potter Filmová kouzla do zákulisí natáčení. Autoři knihy (herci i filmový štáb) přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících hvězd. Nádherná kniha pro děti pod stromeček nebo na narozeniny. Starší děti potěší i kniha Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech.

Prohlédnout knihu

Harry Potter filmové předměty a repliky

hulka harry potter

Děti, které zbožňují příběh o Harry Potterovi potěšíte čímkoliv. Dárků s touto tématikou je tolik, že je těžké si vybrat. Filmové repliky patří k oblíbeným dárkům.  Sehnat můžete sadu na Famfrpál, Deník Toma Raddla se zubem Baziliška, repliku psacího brku, s kterým psal Harry, může vlastnit peníze přímo z Gringottovy banky a kouzlit hůlkou Harryho Pottera, Hermiony nebo Voldemorta, kterou dostane v krabičce od Ollivandera. „Neplecha ukončena…“ rozumějte tajné heslo pro zneviditelnění Pobertova plánku.  Váš malý, ale i velký fanda Harryho Pottera může mít vystavený dokonce Pohár tří kouzelníků nebo Moudrý klobouk. 

prohlédněte si všechny předměty

Oblečení a doplňky z Harry Pottera

habit harry potter nebelvir

Děti se zblázní z oblečení, které nosili jejich oblíbení hrdinové. Stejný školní hábit jako nosil Harry Potter, Ron Weasley nebo Hermiona Grangerová z Nebelvíru z nich udělá nefalšované studenty Bradavic. Kulich, šálu a rukavice budou nosit i ty děti, které jinak čepky odmítají.

Prohlédnout oblečení a doplňky

Inspirujte se dárky pro fanoušky Harryho Pottera na jednom místě. Ve fantasy obchodě Imago najdete unikátní sběratelské předměty a dárky pro malé i velké fanoušky Harryho Pottera. 

Sladkosti a cukrovinky z Harryho Pottera

máslový ležák

Škola čar a kouzel a její studenti měli nejen super kouzla, ale taky úžasné sladkosti.  Bertíkovy fazolky a jejich příchutě. kdo si vybere fazolku s příchutí žížaly, mýdla nebo pepře. Skutečné příchutě jsou naštěstí (pro některé bohužel) pouze lahodné. Další must-have dobrot, na které chodili studenti Bradavic do Prasinek je máslový ležák. Lahodný horký nealkoholický nápoj. Tady se ovšem pije jako studený, i tak, fandové si ho můžou dát třeba u koukání na film. 

prohlédněte si všechny předměty

Interaktivní moudrý klobouk

mluvicí moudrý klobouk

Tak tady jdou všechny interaktivní hračky pro děti bez milosti stranou. Sebelepší mluvící, objímající, opakující slova plyšák nemůže konkurovat tomuto. Stačí si představit, že sedíte na židličce ve velké síni a na hlavu vám dají moudrý klobouk, který vám řekne, že patříte do Nebelvíru. 

Prohlédnout dalčí filmové repliky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.