Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2023

Adventní čas se blíží. Zkraťte dětem čekání na Ježíška a pořiďte jim adventní kalendář plný skvělých překvapení. Adventní kalendáře už dávno neskrývají jen čokoládky, ale jsou plné vánočních příběhů, hraček, dobrot a jiných skvělých překvapení. Podívejte se na ty nejlepší adventní kalendáře v roce 2022.

netradiční adventní kalendáře Knížkové adventní kalendáře Sladké adventní kalendáře Zdravé adventní kalendáře Adventní kalendáře pro malé děti DIY adventní kalendáře Adventní kalendáře pro holky Adventní kalendáře pro kluky Adventní kalendáře harry potter

Adventní kalendáře pro malé čtenáře

S pohádkovým adventním kalendářem prožijete kouzelný předvánoční čas společně s vašimi dětmi. Dvacet čtyři pohádek vás přenese do světa čar a kouzel a zpříjemní vám čekání na Ježíška. Najdou se mezi nimi klasické pohádky z tradičních lidových vyprávění a také příběhy od světově proslulých autorů jako H. Ch. Andersen nebo bratři Grimmové. V kalendáři objevíte i několik vánočních básní. Kde se schovávají? To je právě to překvapení! 

prohlédnout

Nejmenší děti se budou těšit na Ježíška s jejich oblíbenými hrdiny. Předvánočním časem je tak může provázet knížkový adventní kalendář s prasátkem Peppou, Psí patrolou nebo audio adventní pohádky pro děti. Poslechněte si i ukázku, kterou najdete na stránce. 

prohlédnout

Adventní kalendáře plné dobrot

Začít den s kostičkou slaďoučké čokolády, co může být lepší? Snad jen to, že jich je 24 a ta poslední je největší. Taky jste to milovali? Těšili jste se na to v jakém tvaru bude čokoládka a jaký obrázek se pod ní bude skrývat? Neochuďte vaše děti o tuto skvělou tradici a pořiďte jim sladký adventní kalendář s výbornou mléčnou čokoládou. Chcete dětem osladit předvánoční čas klasickým čokoládovým adventním kalendářem, ale odrazuje vás nekvalitní čokoláda uvnitř dětských kalendářů? Tak s těmito tipy na čokoládové kalendář máte jistotu, že uvnitř je opravdu kvalitní čokoláda.

adventní kalendář s kvalitní čokoládou
prohlédnout
luxusní čokoládový adventní kalendář

 

Malý černo-bílý adventní kalendář, který v okénkách ukrývá výjimečné čokoládové sladkosti. Ve 24 okéncích najdete lahodné neapolitánky z mléčné a hořké čokolády.  Tento kalendář lze pověsit na stěnu.

prohlédnout
prohlédnout

Výjimečný adventní kalendář v exkluzivní dřevěné škatulce z afrického dřeva obsahuje 24 mini krabiček s belgickými pralinkami uvnitř, které uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů. V zlatých i červených krabičkách na Vás čeká výborná belgická čokoláda se skvělou náplní bez kapky alkoholu.

prohlédnout
čokoládové kvalitní adventní kalendáře

Líbí se Vám adventní čokoládové kalendáře. Koukněte na další a možná vám nějaký padne vzhledem do oka. Jisté je, že v každém čokoládovém kalendáři najdete kvalitní čokoládu. 

prohlédnout

Netradiční adventní kalendáře

Zážitkový adventní kalendář to jsou hádanky, spojovačky, bludiště i složitější šifry a hádanky. Děti od 10 let a dospělí si užijí předvánoční napětí díky 24 šifrám ve vánočních obálkách. A za vyluštěnou hádanku bude odměna?

Adventní únikový kalendář nadchne starší děti, které mají rády záhady. 24 dnů, 24 hádanek, 24 zapečetěných stránek, 24 malých záhad, které jím zkrátí čekání na Štědrý den. Potřebujete jen tužku, nůžky a tuto knihu. Trochu netradiční adventní kalendář vás zavede do viktoriánské Anglie Sherlocka Holmese. 

originální adventní kalendář záhady
prohlédnout

Adventní kalendář v podobě kufříku, který využijete dál je vyrobený z FSC certifikovaného papíru má jednotlivé číslované přihrádky naplněné dřevěnými ozdobnými figurkami. Krásnými figurkami si ozdobíte třeba vánoční stromeček. 

prohlédnout

Takaro a Tuláčkův svět to je svět poznání a zábavy. Vše vytváří Hanka, která stála i za krásným projektem Darujeme české Vánoce. Kartičky jako vědomostní náplň do vašich adventních kalendářů je nejen netradiční ale hlavně zábavný pro malé šikuly. 

Zdravé adventní kalendáře

Zdravých adventních kalendářů není moc. Ale snadno si jej vyrobíte sami ze sušeného ovoce, lyofilizovaného ovoce a oříšků. Adventní kalendář se sušeným ovocem je skvělá volba pro malé děti i miminko, které už ochutnává první jídlo může žužlat ovocné plátky, které neobsahují nic víc, než ovoce.  No a mezi klasické adventní kalendáře plné zdravých dobrot patří určitě tento, který ukrývá dobroty od Grizzly a MamaDomisha. Od oříšků po ovoce. A překvapení máte rovnou 25.

Zdravý adventní kalendář

Zdravé dobroty v adventním kalendáři ukrývá Mixit adventní kalendář. Z každé krabičky si navíc budete moci sestavit betlém. Adventní kalendář potěší nejen děti. 

prohlédnout
Zdravý Adventní kalendář

Kalendář, který dostanete v krabičce a na vás bude poskládání domečků a naplnění připravenými dobrotami, které jsou součástí balíčků. Vybrat si můžete Vybrat si můžete ze dvou variant – sladkou nebo all in one variantu. Podrobný rozpis najdete na stránce obchodu.  Adventní kalendář DOMEČKY můžete koupit i samostatně a naplnit je podle vaši vánoční představy.

prohlédnout
Zdravý adventní kalendář mixit

Adventní kalendář Mixit je stálice ve zdravých adventních kalendářích. Ti, kteří je znají i ti, kteří je teprve vyzkoušejí budou nadšení dobrotami, které jsou zdravější variantou čokoládových adventních kalendářů. Navíc je okénko na Mikuláše a Štědrý den. Tam odkryjete hned 2 okénka. A nakonec si postavíte Betlém z krabiček.

Adventní kalendáře pro malé děti

adventní kalendář tlapková patrola

Na každý prosincový den, který do Vánoc zbývá, si  Tlapková patrola pro vaše děti připravila zábavné úkoly. Můžete vybarvovat, stírat obrázky, luštit hádanky nebo si s tlapkami zazpívat koledy. Kromě toho na vás každý týden čeká napínavý vánoční příběh na pokračování o dobrodružství statečných štěňat. 

prohlédnout

Pro děti, které milují zvířátka. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Děti mohou objevit zvířata z celého světa. Poslední den si mohou pohrát se všemi při cestě kolem světa.

prohlédnout

Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na Štědrý den. Balení obsahuje figurky a doplňky s tématikou vánočního pečení.  Stavebnice je kompletní po 24 dnech . 

prohlédnout
adventní kalendář vláčky

Hraje si váš syn rád s vláčky 🚂? Pokud ano, je toto ten nejlepší adventní kalendář pro malé kluky. V tomto kalendáři Brio najdete díly k dřevěným vláčkodráhám. Sklopte přední stranu kalendáře a odhalte zimní scénu plnou zábavy a dobrodružství. Scéna se postupně bude plnit kolejnicemi a dalšími doplňky Brio – a jako skvělé překvapení na děti dokonce čeká Santa Claus, jeho manželka i parní vlak.

prohlédnout

Tvořivé adventní kalendáře

Adventní kalendáře, které si dotvoříte sami. Nejsou to kalendáře, který tvoříte úplně kompletně, ale patří tady třeba polotovary, dřevěné, kartónové krabičky, domečky se šuplíky, látkové adventní kalendáře s nachystanými kapsičkami nebo sada na tvoření adventního kalendáře, ve které najdete papírové sáčky, čísla na adventní dárečky a potřeby k vytvoření vánočních postaviček. A DIY adventní kalendáře je super tvořit s dětmi. Budou mít o to větší radost, až v něm najdou první překvapení. Dřevěný adventní kalendář ve tvaru domečku s 24 šuplíčky je připraven 1.12. k naplnění tím, co máte rádi vy nebo děti. Zároveň je adventní domeček krásná dekorace. A  pokud máte vánoční dekoraci laděnou do jemných barev, pak tento kalendář u vás nesmí chybět. 

adventní kalendář DIY výroba krabiček

Set pro výrobu vlastního adventního kalendáře ve scandinávském stylu obsahuje 27 archů A4 s připravenými výseky k vytvoření originálního adventního kalendáře. Motivy lze z bloku snadno  vyloupnout, bez stříhání. S dětmi si složíte 24 papírových krabiček, které si společně ozdobíte.  

prohlédnout
adventní kalendář s příběhem
adventní kalendář pickle

S touto sadou na výrobu adventního kalendáře si užijete zábavu. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření a naplnění adventního kalendáře. Je koncipován formou příběhu, který dítě celých 24 dní provází. Všechny dárečky a kartičky můžete rozdělit do  papírových pytlíčků, které polepíte připravenými samolepkami. 

prohlédnout
adventní kalendář s pytlíčky levný

Jednoduchý adventní kalendář s posouvátkem bude netradičně a přitom jednoduše dětem ukazovat, kolik ještě dní zbývá do vytouženého Štědrého dne. Dřevěný kalendář je hezkou vánoční dekorací na polici či stole. Krásná vánoční dekorace za 99,- Kč. Dětem můžete každý den zpříjemnit hádankou, vánočním kvízem nebo indícii, pokud je má dovést k nějaké maličkosti pro daný den.

prohlédnout
Adventní kalendář dřevěný domeček se šuplíky

Adventní kalendář jako krásná vánoční dekorace v podobě domečku. Můžete si ho koupit již postavený, nebo si vybrat variantu, kdy si kalendář postavíte v rodinném kruhu a o to více se budete těšit na naplněné šuplíčky. Kalendář je vyroben v České republice s velkým citem a precizností, jsou staromódní, hladké a příjemné na dotek a v několika barvách. 

prohlédnout
adventní knížka pro ježíška
Oblíbené adventní kalendáře České televize ožívají v dárkové knížce! Interaktivní hry ve zpracování předních výtvarníků, které si menší i větší děti již několik let hrají na webu Déčka, si nyní vyzkouší ví knize. Jak? Vždyť do knih se čmárat nemá! Pomocí kouzelné fólie a fixy! Adventní knížka děti provede čtyřmi adventními týdny, tedy železnou, bronzovou, stříbrnou a zlatou nedělí, které představují čtyři svíčky na adventním věnci. Slovo advent všichni znají, hlavně z čokoládových kalendářů, ale jaká tajemství a dobrodružství skrývá?
prohlédnout
adventni-kalendar-pytlicky-k-dotvoreni

Sada na vyt vytvoření adventního kalendáře z pytlíčků udělá radost dětem i dospělým. Ozdobte si ho s dětmi společně nebo jim udělejte překvapení. Pytlíčky můžete taky pomalovat nebo jinak dozdobit. Sada vznikla v dílně Oskárek, kde najdete i další adventní sady např. Adventní dřevěný domeček k dotvoření nebo kalendář. 

prohlédnout
adventní kalendář se šuplíčky

Kouzelný adventní čas bude odrážet tento pohádkový domeček se šuplíčky, do kterých dětem ukryjete malou drobnost, sladkost nebo třeba úkol nebo hádanku. Dřevěný adventní kalendář s okýnky svítí teplou bílou barvou a dodá domovu tajemné kouzlo předvánočního času.

prouhlédnout
adventní dřevěný kalendář na doplnění

Nechce se vám tvořit adventní kalendář? Přesto byste chtěli dětem vložit překvapení podle vašich představ? Tento vánoční adventní dřevěný kalendář je nejen nádherný, ale bude sloužit klidně každé Vánoce. Doplňte tajemné šuplíčky tím, co vaše děti potěší a těšte se společně na Vánoce.

prohlédnout

Nesladkář farma je unikátní adventní kalendář, díky kterému si užijete nevšední očekávání Vánoc. V Nesladkáři poznáte život na statku i vánoční tradice jako zapalování adventních svíček, Mikuláš, trhání barborek, zdobení stromečku a další. Některé úkoly upevňují hodnoty jako sounáležitost, rodina, láska a vděčnost.

Všechny úkoly jsou koncipovány pro společný čas rodiče a dítěte. Splnění úkolu zabere cca 20 minut. Hodně záleží, jak moc budete svému malému pomáhat.

prohlédnout
Tvořivý adventní kalendáře

Kniha, se kterou si užijí vánoční těšení a atmosféru naplno! 24 dnů, 24 témat, spousta úkolů, omalovánek, tvoření a zajímavostí. Tipy, kam vyrazit na výlet, jak potěšit své nejbližší, tradiční i originální vánoční aktivity. To všechno najdou vaše děti na stránkách této knihy. Tato knížka se stane jejich věrným společníkem. Můžou do ní psát, kreslit, lepit, vymalovávat – jak je jen libo! Hlavně si užijí přípravy na vánoce plnými doušky…

prohlédnout
adventní kalendář se šuplíčky na malé dárky

Rádi byste dětem schovali malé dárečky do adventního kalendáře? Vytvořte jim překvapení, nebo kalendář připravte společně. Jednotlivé šuplíčky poté dětem naplníte jejích oblíbenými sladkostmi, vzkazy s úkoly nebo drobnými hračkami. Schovejte třeba ozdoby pro holčičky a malá autíčka pro kluky. Papírový adventní kalendář má šuplíčky o velikosti 7x5x11cm. Inspirujte se adventními kalendáři, které jednoduše vytvoříte sami nebo s vašimi dětmi. 

prohlédnout
Zavesny-adventni-kalendar-Sob-110-cm

Hravý a nápaditý adventní kalendář se 24 kapsami v roztomilé podobě Sobíka. Překvapte své děti a ukryjte jim každý den jinou drobnost a nebo sladkost. Kalendář snadno zavěsíte. Jeho výška je přes metr. To bude pořádná vánoční dekorace. 

prohlédnout

Adventní kalendáře Harry Potter

Harry Potter je tu už více jak 20 let. Já si živě pamatuji jak sedím v autě s půjčenou VHS kazetou s Harrym Potterem a Kámenem mudrců. A fanoušci Pottera jsou tu nadále. Teď to jsou naše děti. A pokud jste je zasvětili do tohoto magického světa, radost jim uděláte adventním kalendářem s Harrym Potterem. Najdete jak adventní kalendář, který obsahuje mix potterovských věcí např. ponožky, odznak, klíčenku, samolepky, magnetky anebo můžete koupit třeba lego adventní kalendář s Harrym a Bradavicemi nebo tetovací sadu s brkem a tu můžete rozdělit to jednotlivých dní. Koukněte na seznam těch nejlepších dárků s Harrym Potterem.

 

Adventní kalendáře pro holky

Nabídka adventních kalendářů pro holčičky je pestrá. Vaší dceři může dělat radost adventní kalendář Barbie, Lego Friends, kreativní kalendáře, kalendář ukrývající bižuterii jako prstýnky, ozdoby do vlasů a malé doplňky pro parádnice nebo malovátka – dětský make-up v princeznovském vzhledu. A pro malé holčičky je tu samozřejmě adventní kalendář s oblečky pro miminko – panenku Baby Born 2023 .

Adventní kalendář se šperky pro holčičky
Adventní kalendář se šperky pro holky

S adventními kalendáři se roztrhl doslova pytel. A tak není problém najít kalendář pro holčičky, které rády tvoří a jsou to parádnice. V adventních kalendářích se šperky máte velký výběr. Například tyto ukrývají náramek a plno přívěsků, kterými se bude náramek plnit od 1. – 24.12. 

prohlédnout
Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie® si proto pro vaše dcery připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které jim čekání zpříjemní. První den děti otevřou prostřední tubus a objeví tajemnou panenku  Barbie. Překvapení budou pokračovat po dalších 24 dní.  V každém políčku budou doplňky pro Barbie a dokonce i překvapení pro vaši holčičku.
 
prohlédnout
adventni kalendar lego friends

. Každé z 24 okének obsahuje překvapení, které je možné postavit. Kalendář obsahuje 24 dárků. Tento adventní kalendář oslavuje mazlíčky z městečka Heartlake. Děti si zamilují objevování různých zvířátek, minipanenek, mini modelů a doplňků pro mazlíčky. Mazlíčci si mohou hrát na hřišti nebo se svézt na vánoční mašince. 

prohlédnout
adventní kalendár levný s princeznama

Adventní kalendář školními potřebami udělá vaši dceři radost. Kalendář obsahuje 24 okének s drobnými dárečky. Od roztomilých per, tužek, fixů, nálepek, pravítka a to vše v princeznovském motivu.  Každý den jedno překvapení, které zkrátí čas čekání na den D.

prohlédnout
Adventní kalendář s malovátky

Má vaše dcera ráda make-up? Pak dostanete příjemné překvapení s tímto kalendářem plným malovátek. Během dní objeví módní samolepicí tetování, efektní šperky, make-upy a další doplňky. To bude netrpělivé očekávání každého dalšího dne :).

prohlédnout

Adventní kalendáře pro kluky

Kluci budu mít radost z Lego adventního kalendáře. Stačí vybrat, který je ten pravý – Harry Potter, Star Wars nebo Marvel adventní kalendář? Pokud mají rádi auta, tak je sázkou na jistotu adventní kalendář Hot wheels, pro menší Disney Cars nebo Playmobil, kde si postupně postaví hasičský zásah. Pro malé chlapečky, kteří mají rádi autíčka, ale ještě jim je jedno, zda je to Cars nebo Hot Wheels je super tento levný adventní kalendář s autíčky. 

Adventní kalendář Playmobil 9486 Zásah hasičů

Adventní kalendář od Playmobil ve svých 24 okýnkách ukrývá vše co každý hasič potřebuje k správnému hasičskému zásahu. Zkuste hádat co se skrývá v posledním políčku?

prohlédnout
lego adventní kalendář

Oslavte svátky s adventním kalendářem Lego Harry Potter. Děti si budou moci otevřít “dveře” tohoto super zábavného adventního kalendáře každý den v prosinci a objevit celou sbírku s kouzelnickou tématikou LEGO® Harry Potter.

prohlédnout

Děti okolo 6ti let a výš milují pokémony. Kartičky si mění ve škole a tak bude pravděpodobně adventní kalendář s pokémony ten nejlepší dárek před Vánocemi, možná i předčí vánoční dárky.

prohlédnout
adventní kalendář hot wheels

S adventním kalendářem plným autíček Hot Wheels jim advent uteče rychlostí závoďáku. Co najdou v dalším okénku? Autíčko nebo nějaký doplněk k závodní dráze? Nejlepší dárek pro kluky, kteří doma mají angličáky Hot Wheels.

prohlédnout

Jaký adventní kalendář vás nejvíce zaujal? Pokud si raději tvoříte vlastní, pak se koukněte na 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami.

Sepsali jsme pro vás i tipy na nejlepší adventní kalendáře pro muže, nechte se inspirovat!

Vaše LaMuse

O tomto diskutuje “Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2023

  1. Zpětný odkaz: 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.