Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2019

Adventní čas se blíží. Zkraťte dětem čekání na Ježíška a pořiďte jim adventní kalendář plný skvělých překvapení. Adventní kalendáře už dávno neskrývají jen čokoládky, ale jsou plné vánočních příběhů, hraček, dobrot a jiných skvělých překvapení. Podívejte se na ty nejlepší adventní kalendáře v roce 2019.

Adventní kalendáře pro malé čtenáře

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Kouzelný adventní kalendář o velikosti 34 x 40 cm zpříjemní dětem čekání na Ježíška. Každý den si děti otevřou jednu malinkou knížečku, ve které najdou vánoční povídání, básničku nebo koledu. 24. prosince pak mohou vysypat všechny knížečky a vrátit je zpátky na místo, až složí celou adventní skládanku. 

Těšte se na Ježíška s prasátkem Peppou! Adventní kalendář má pro vás 24 půvabných knížeček s veselými předvánočními příhodami prasátka Peppy, její rodiny i ostatních zvířecích kamarádů. Všechny knížky mají poutko pro zavěšení na stromeček jako vánoční ozdoby a jsou uloženy v praktických uzavíratelných deskách.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
Adventní kalendář plný knížek má každou knížečku určenou na jeden adventní den a obsahuje krátký příběh, který můžete dětem předčítat, nebo si ho mohou přečíst samy. V příbězích vystupují velká i malá zvířata, veselí obyvatelé lesa, víly, čarodějové i další tajuplné a milé lesní bytosti. Všechny knížky mají zlatou stužku, díky které děti mohou ozdobit vánoční stromeček.

Adventní kalendáře plné dobrot

článek DIY tipy na výrobu adventního kalendáře

Dokonalou vánoční atmosféru vytvoří perníkový adventní kalendář. Čas, kdy si vaše děti budou moci ozdobit vánoční stromeček, jim zkrátí tento úžasný perníkový strom, který budou den po dni odlupovat.

Výjimečný adventní kalendář skrývající v okénkách miničokoládky se zdobením v podobě Mikuláše, stromečků nebo tučňáků, bude skvělou alternativou klasických čokoládových adventních kalendářů.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Udělejte svým dětem vlastní čokoládový adventní kalendář. Díky silikonové formě a papírové krabici s vylamovacími okénky vytvoříte svým dětem adventní věnec s pralinkami, v kterých je jen to co má být. Můžete ho taky naplnit vlastními gumovými bonbonky nebo marcipánovými figurkami.

Adventní kalendáře pro malé děti

Vezměte své dítko na safari s adventním kalendářem Schleich Africká zvířátka. Co se ukrývá ve 24 okýnkách? Najdete zde kvalitně zpracované figurky zvířátek Schleich a spoustu doplňků. V kalendáři najdete krásnou pandu, rozverného šimpanze, krásného tygra, škorpiona a další zvířátka a doplňky.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

S adventním kalendářem je čekání na Vánoce mnohem příjemnější. Místo malých čokoládíček ale můžete dětem dát kalendář, který v každém okénku skrývá malou skládací figurku. A 24. prosince bude mít sestavenou celou Santovu vesničku. Petit collage si při výrobě hraček a dětských doplňků zakládá na tom, že využívá pouze zdraví nezávadné a etické materiály. Taky tento adventní kalendář je vyroben z recyklovaných materiálů.

Adventní kalendáře plný skvělých doplňků pro vláčkodráhu vašich dětí. Zdokonalte společně s vašima dětma vláčkodráhu. Na Štědrý den bude dokonalá.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Nesladkář farma je unikátní adventní kalendář, díky kterému si užijete nevšední očekávání Vánoc. V Nesladkáři poznáte život na statku i vánoční tradice jako zapalování adventních svíček, Mikuláš, trhání barborek, zdobení stromečku a další. Některé úkoly upevňují hodnoty jako sounáležitost, rodina, láska a vděčnost.

Všechny úkoly jsou koncipovány pro společný čas rodiče a dítěte. Splnění úkolu zabere cca 20 minut. Hodně záleží, jak moc budete svému malému pomáhat.

Adventní kalendáře pro holky

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kosmetický kalendář Frozen od značky EP Line v sobě skrývá dárek na každý den. Zpříjemněte svým dětem předvánoční čas s luxusním kalendářem Frozen, který ukrývá 24 kosmetických produktů a doplňků. Takový dárek chce každá malá holčička.

Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie® si proto pro vaše dcerušky připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které jim čekání zpříjemní. V každém okénku najdou holčičky jeden módní doplněk nebo oblečení pro svou Barbie. Takový adventní kalendář je sen každé holčičky.
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

I tento rok připravilo Lego Friends adventní kalendář pro všechny dívky. Každé z 24 okének obsahuje překvapení, které je možné postavit. Stejně i dekorace pěti přátel městečka Heartlake. Kalendář obsahuje 24 dárků, včetně vánočního stromku, lízátko, perníkového mužíčka a překvapení, které představují přátelé z Heartlake. Neobsahuje figurky, letos si postavíš dekorace a dárky. Otevřete každý den jedno okénko a odpočítávejte dny do Vánoc.

Briliantina se rozhodla zpříjemnit vašim dětem čekání na Vánoce svým adventním kalendářem. Až do Štědrého dne jim každý den přinese jiný šperk.  Celkem vaše dcera najde 24 šperků. Malé holčičky i větší parádnice budou z tohoto dárečku nadšené.
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendáře pro kluky

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Starší kluci určitě ocení adventní kalendář, díky kterému si sestaví sami herní konzoli, na které je připraveno 24 her ze sedmdesátých a osmdesátých let. Samotné sestavení je jednoduché, bez jakéhokoliv pájení apod.

Každý den objeví novou součást konzole. Tu jednoduše připojí/zacvaknete na správné místo na desce. Takový dárek překvapí i tatínky, kteří si tyto hry pamatují z dětství.

Každý den děti najdou v pirátském adventním kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na Štědrý den. Super dárek pro vašeho syna, který propadl pirátům. Balení obsahuje figurky pirátů a další pirátské příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí ostrova.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Další varianta adventního kalendáře, ze kterého nevypadává každý den čokoláda, ale zmenšená figurka POP!, je od společnosti Funko. Celkem se děti můžou těšit na 24 figurek s tématikou komiksů a filmů od Marvelu a to vše v krásně stylizovaném balení.

Oslavte svátky s adventním kalendářem Lego Star Wars. Děti si budou moci otevřít “dveře” tohoto super zábavného adventního kalendáře každý den v prosinci a objevit celou sbírku s tématikou LEGO® Star Wars.

Tento sváteční dárek je ideální pro povstalce Sith Lordů, Scavengers a jakékoliv jiné formy života a obsahuje 7 minifigures a postavu BB-8.

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Jaký adventní kalendář vás nejvíce zaujal? Pokud si raději tvoříte vlastní, pak se koukněte na 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami.

Vaše LaMuse

1 komentář k “Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2019

  1. Pingback: 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami - LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *