Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2022

Adventní čas se blíží. Zkraťte dětem čekání na Ježíška a pořiďte jim adventní kalendář plný skvělých překvapení. Adventní kalendáře už dávno neskrývají jen čokoládky, ale jsou plné vánočních příběhů, hraček, dobrot a jiných skvělých překvapení. Podívejte se na ty nejlepší adventní kalendáře v roce 2022.

Knížkové adventní kalendáře Sladké adventní kalendáře Zdravé adventní kalendáře Adventní kalendáře pro malé děti DIY adventní kalendáře Adventní kalendáře pro holky Adventní kalendáře pro kluky

Adventní kalendáře pro malé čtenáře

adventní kalendář s pohádkama

S pohádkovým adventním kalendářem prožijete kouzelný předvánoční čas společně s vašimi dětmi. Dvacet čtyři pohádek vás přenese do světa čar a kouzel a zpříjemní vám čekání na Ježíška. Tentokrát budou hrdinové princové, přečtete si o pyšné princezně i chudé dívce. Nebudou chybět čerti, vodníci či andělé, kteří dokážou splnit i ta nejtajnější přání. 

Koupit

Krátké povídky a básně současných českých literátů a také některých starších českých klasiků . Adventní čtení je zároveň kalendářem. Stejně jako dávné kalendáře našich prababiček nabízí pro každý adventní den jednu povídku, příběh, zamyšlení nebo báseň uzavřenou v japonské vazbě. Ke každému textu letos patří jeden obraz od autorky Terezy Jablonské. Přes den se můžete těšit obrázkem, večer pak odtrhnout proužek papíru, otevřít, číst a povídat si. Adventní kalendář, který potěší i dospělé. 

Koupit

Adventní kalendáře plné dobrot

Začít den s kostičkou slaďoučké čokolády, co může být lepší? Snad jen to, že jich je 24 a ta poslední je největší. Taky jste to milovali? Těšili jste se na to v jakém tvaru bude čokoládka a jaký obrázek se pod ní bude skrývat? Neochuďte vaše děti o tuto skvělou tradici a pořiďte jim adventní kalendář s výbornou mléčnou čokoládou.

adventní kalendář s kvalitní čokoládou

Chcete dětem osladit předvánoční čas klasickým čokoládovým adventním kalendářem? Ale odrazuje vás nekvalitní čokoláda uvnitř dětských kalendářů? Tak s tímto čokoládovým kalendářem od české čokoládovny potěšíte děti a vy budete mít skvělý pocit, že tentokrát je ta čokoládka v okénku opravdu čokoládou. 

koupit
luxusní čokoládový adventní kalendář

 

Malý černo-bílý adventní kalendář, který v okénkách ukrývá výjimečné čokoládové sladkosti. Ve 24 okéncích najdete lahodné neapolitánky z mléčné a hořké čokolády.  Tento kalendář lze pověsit na stěnu.

koupit

Výjimečný adventní kalendář v exkluzivní dřevěné škatulce z afrického dřeva obsahuje 24 mini krabiček s belgickými pralinkami uvnitř, které uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů. V zlatých i červených krabičkách na Vás čeká výborná belgická čokoláda se skvělou náplní bez kapky alkoholu.

Koupit

Zdravé adventní kalendáře

zdravý adventní kalendář

Zdravé dobroty v adventním kalendáři ukrývá Mixit adventní kalendář. Z každé krabičky si navíc budete moci sestavit betlém. Adventní kalendář potěší nejen děti. 

koupit

Adventní kalendář se sušeným ovocem je skvělá volba pro malé děti. I miminko, které už ochutnává první jídlo může žužlat ovocné plátky, které neobsahují nic víc, než ovoce. Na Štědrý den dítě objeví 13 ovovíček s návodem na poskládání robota nebo vánoční hvězdy. 

koupit

Adventní kalendáře pro malé děti

adventní kalendář pro malé dětipatrola

 

Chase, Zuma, Rocky, Rubble, Marshall a fenka Skye – každý z nich je odborník na něco jiného a dohromady tak tvoří dokonale sehraný záchranný tým. Na děti čeká každý den jeden z těchto superhrdinů Tlapkové patroly, který jim zpříjemní 24 dní zbývajících do Štědrého dne.  

koupit
clanek adventni kalendare

Adventní kalendář se špičkovými figurkami a doplňky Schleich ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě. Adventní kalendář obsahuje figurky zvířátek, figurku a spoustu nádherných doplňků a samolepek.

koupit
Adventní kalendáře farma playmobile

Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na Štědrý den. Balení obsahuje figurky koní a ošetřovatelů a další příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí. Stavebnice je kompletní po 24 dnech . 

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším. 

koupit

Tvořivé adventní kalendáře

Adventní kalendáře, které si dotvoříte sami. Nejsou to kalendáře, který tvoříte úplně kompletně, ale patří tady třeba polotovary, dřevěné, kartónové krabičky, domečky se šuplíky, látkové adventní kalendáře s nachystanými kapsičkami nebo sada na tvoření adventního kalendáře, ve které najdete papírové sáčky, čísla na adventní dárečky a potřeby k vytvoření vánočních postaviček.

adventní kalendář látkový na vyplnění

Textilní nástěnný adventní kalendář s kapsičkami v barvách Vánoc ukryje maličkosti, které schováte. Kapsičkové látkové adventní kalendáře dodají domovu zase o kousek více vánočné atmosféry spojené s těšením se na Vánoce.

koupit
luxusní adventní kalendář na vyplnění

Dřevěný adventní kalendář ve tvaru domečku s 24 šuplíčky je připraven 1.12. k naplnění tím, co máte rádi vy nebo děti. Zároveň je adventní domeček krásná dekorace. A  pokud máte vánoční dekoraci laděnou do jemných barev, pak tento kalendář u vás nesmí chybět. 

koupit
adventní kalendář metr

Jednoduchý adventní kalendář s posouvátkem bude netradičně a přitom jednoduše dětem ukazovat, kolik ještě dní zbývá do vytouženého Štědrého dne. Dřevěný kalendář je hezkou vánoční dekorací na polici či stole. Krásná vánoční dekorace za 99,- Kč. Dětem můžete každý den zpříjemnit hádankou, vánočním kvízem nebo indícii, pokud je má dovést k nějaké maličkosti pro daný den.

koupit
Adventní kalendář dřevěný domeček se šuplíky

Adventní kalendář jako krásná vánoční dekorace v podobě domečku. Můžete si ho koupit již postavený, nebo si vybrat variantu, kdy si kalendář postavíte v rodinném kruhu a o to více se budete těšit na naplněné šuplíčky. Kalendář je vyroben v České republice s velkým citem a precizností, jsou staromódní, hladké a příjemné na dotek a v několika barvách. 

koupit
adventní kalendář pro děti diy s obrázky

Set pro výrobu vlastního adventního kalendáře ve scandinávském stylu obsahuje 27 archů A4 s připravenými výseky k vytvoření originálního adventního kalendáře. Motivy lze z bloku snadno  vyloupnout, bez stříhání. S dětmi si složíte 24 papírových krabiček, které si společně ozdobíte.  

koupit
adventní kalendář s příběhem
adventní kalendář pickle

S touto sadou na výrobu adventního kalendáře si užijete zábavu. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření a naplnění adventního kalendáře. Je koncipován formou příběhu, který dítě celých 24 dní provází. Všechny dárečky a kartičky můžete rozdělit do  papírových pytlíčků, které polepíte připravenými samolepkami. 

koupit
adventní knížka pro ježíška
Oblíbené adventní kalendáře České televize ožívají v dárkové knížce! Interaktivní hry ve zpracování předních výtvarníků, které si menší i větší děti již několik let hrají na webu Déčka, si nyní vyzkouší ví knize. Jak? Vždyť do knih se čmárat nemá! Pomocí kouzelné fólie a fixy! Adventní knížka děti provede čtyřmi adventními týdny, tedy železnou, bronzovou, stříbrnou a zlatou nedělí, které představují čtyři svíčky na adventním věnci. Slovo advent všichni znají, hlavně z čokoládových kalendářů, ale jaká tajemství a dobrodružství skrývá?
koupit
adventni-kalendar-pytlicky-k-dotvoreni

Sada na vyt vytvoření adventního kalendáře z pytlíčků udělá radost dětem i dospělým. Ozdobte si ho s dětmi společně nebo jim udělejte překvapení. Pytlíčky můžete taky pomalovat nebo jinak dozdobit. Sada vznikla v dílně Oskárek, kde najdete i další adventní sady např. Adventní dřevěný domeček k dotvoření nebo kalendář. 

koupit
adventní kalendář se šuplíčky

Kouzelný adventní čas bude odrážet tento pohádkový domeček se šuplíčky, do kterých dětem ukryjete malou drobnost, sladkost nebo třeba úkol nebo hádanku. Dřevěný adventní kalendář s okýnky svítí teplou bílou barvou a dodá domovu tajemné kouzlo předvánočního času.

koupit
adventní dřevěný kalendář na doplnění

Nechce se vám tvořit adventní kalendář? Přesto byste chtěli dětem vložit překvapení podle vašich představ? Tento vánoční adventní dřevěný kalendář je nejen nádherný, ale bude sloužit klidně každé Vánoce. Doplňte tajemné šuplíčky tím, co vaše děti potěší a těšte se společně na Vánoce.

koupit

Nesladkář farma je unikátní adventní kalendář, díky kterému si užijete nevšední očekávání Vánoc. V Nesladkáři poznáte život na statku i vánoční tradice jako zapalování adventních svíček, Mikuláš, trhání barborek, zdobení stromečku a další. Některé úkoly upevňují hodnoty jako sounáležitost, rodina, láska a vděčnost.

Všechny úkoly jsou koncipovány pro společný čas rodiče a dítěte. Splnění úkolu zabere cca 20 minut. Hodně záleží, jak moc budete svému malému pomáhat.

koupit
Tvořivý adventní kalendáře

Kniha, se kterou si užijí vánoční těšení a atmosféru naplno! 24 dnů, 24 témat, spousta úkolů, omalovánek, tvoření a zajímavostí. Tipy, kam vyrazit na výlet, jak potěšit své nejbližší, tradiční i originální vánoční aktivity. To všechno najdou vaše děti na stránkách této knihy. Tato knížka se stane jejich věrným společníkem. Můžou do ní psát, kreslit, lepit, vymalovávat – jak je jen libo! Hlavně si užijí přípravy na vánoce plnými doušky…

koupit
adventní kalendář se šuplíčky na malé dárky

Rádi byste dětem schovali malé dárečky do adventního kalendáře? Vytvořte jim překvapení, nebo kalendář připravte společně. Jednotlivé šuplíčky poté dětem naplníte jejích oblíbenými sladkostmi, vzkazy s úkoly nebo drobnými hračkami. Schovejte třeba ozdoby pro holčičky a malá autíčka pro kluky. Papírový adventní kalendář má šuplíčky o velikosti 7x5x11cm. Inspirujte se adventními kalendáři, které jednoduše vytvoříte sami nebo s vašimi dětmi. 

koupit
Zavesny-adventni-kalendar-Sob-110-cm

Hravý a nápaditý adventní kalendář se 24 kapsami v roztomilé podobě Sobíka. Překvapte své děti a ukryjte jim každý den jinou drobnost a nebo sladkost. Kalendář snadno zavěsíte. Jeho výška je přes metr. To bude pořádná vánoční dekorace. 

koupit

Adventní kalendáře Harry Potter

Harry Potter je tu už více jak 20 let. Já si živě pamatuji jak sedím v autě s půjčenou VHS kazetou s Harrym Potterem a Kámenem mudrců. A fanoušci Pottera jsou tu nadále. Teď to jsou naše děti. A pokud jste je zasvětili do tohoto magického světa, radost jim uděláte adventním kalendářem s Harrym Potterem. Najdete jak adventní kalendář, který obsahuje mix potterovských věcí např. ponožky, odznak, klíčenku, samolepky, magnetky anebo můžete koupit třeba lego adventní kalendář s Harrym a Bradavicemi nebo tetovací sadu s brkem a tu můžete rozdělit to jednotlivých dní. Koukněte na seznam těch nejlepších dárků s Harrym Potterem.

 

Adventní kalendáře pro holky

adventní kalendář barbie
Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie® si proto pro vaše dcerušky připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které jim čekání zpříjemní. První den děti otevřou prostřední tubus a objeví tajemnou panenku Barbie® Color Reveal™. Překvapení budou pokračovat po dalších 24 dní.  V každém políčku budou doplňky pro Barbie a dokonce i překvapení pro vaši holčičku.
 
koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

I tento rok připravilo Lego Friends adventní kalendář pro všechny dívky. Každé z 24 okének obsahuje překvapení, které je možné postavit. Stejně i dekorace pěti přátel městečka Heartlake. Kalendář obsahuje 24 dárků, včetně vánočního stromku, lízátko, perníkového mužíčka a překvapení, které představují přátelé z Heartlake. Neobsahuje figurky, letos si postavíš dekorace a dárky. Otevřete každý den jedno okénko a odpočítávejte dny do Vánoc.

koupit
adventní kalendář pro holky malovátka

Adventní kalendář speciálně poskládán pro holky. Krásné dárečky zahrnují smývatelné laky na nehty, nálepky, třpytky, křídy na vlasy či lesk na rty – zkrátka vše, co mladá dáma potřebuje. Každý den jedno překvapení, které zkrátí čas čekání na den D.

koupit
adventní kalendář pro holky sponky

Adventní kosmetický kalendář pro holčičky s kosmetikou a oblíbeným hrdinou koníkem Spirit. Kalendář obsahuje 2 kovové sponky do vlasů, 2 sady samolepek na nehty, 1 zrcátko, 1 hřebínek, 2 spirálové gumičky, 2 gumičky do vlasů, 1 pilník na nehty, 2 prstýnky, dvě čelenky, 2 rtěnky, 2 balzámy na rty, 2 lesky na rty a 4 laky na nenhty.

koupit

Adventní kalendáře pro kluky

Adventní kalendář Playmobil 9486 Zásah hasičů

Adventní kalendář od Playmobil ve svých 24 okýnkách ukrývá vše co každý hasič potřebuje k správnému hasičskému zásahu. Zkuste hádat co se skrývá v posledním políčku?

koupit
lego adventní kalendář

Oslavte svátky s adventním kalendářem Lego Harry Potter. Děti si budou moci otevřít “dveře” tohoto super zábavného adventního kalendáře každý den v prosinci a objevit celou sbírku s kouzelnickou tématikou LEGO® Harry Potter.

koupit
adventní kalendář s draky

Adventní kalendář s 24 drobnými dračími figurkami bude krásným překvapením nejen pro milovníky těchto roztomilých stvoření. V krásně navrženém zámku se skrývá 24 dráčků. Všechny figurky jsou navrženy odlišně, každý má svůj vlastní charakter. Na Štědrý den budete hrdým majitelem kompletní sady dráčků.

koupit
adventní kalendář s autíčky hotwheels

S adventním kalendářem plným autíček Hot Wheels jim advent uteče rychlostí závoďáku. Co najdou v dalším okénku? Autíčko nebo nějaký doplněk k závodní dráze?

koupit

Děti okolo 6ti let a výš milují pokémony. Kartičky si mění ve škole a tak bude pravděpodobně adventní kalendář s pokémony ten nejlepší dárek před Vánocemi, možná i předčí vánoční dárky.

koupit
netradiční adventní kalendář pro děti

EXIT – mega trend nyní také jako adventní kalendář! Den za dnem, místnost za místností, čas běží… Toto adventní období bude stejně napínavé jako úniková místnost! V každé z 24 přihrádek adventního kalendáře Exit pro děti od 10 let je pro hráče připravena záludná hádanka.

koupit

Jaký adventní kalendář vás nejvíce zaujal? Pokud si raději tvoříte vlastní, pak se koukněte na 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami.

Sepsali jsme pro vás i tipy na nejlepší adventní kalendáře pro muže, nechte se inspirovat!

Vaše LaMuse

4 thoughts on “Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2022

  1. Pingback: 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.