Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2020

Adventní čas se blíží. Zkraťte dětem čekání na Ježíška a pořiďte jim adventní kalendář plný skvělých překvapení. Adventní kalendáře už dávno neskrývají jen čokoládky, ale jsou plné vánočních příběhů, hraček, dobrot a jiných skvělých překvapení. Podívejte se na ty nejlepší adventní kalendáře v roce 2020.

Adventní kalendáře pro malé čtenáře

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Kouzelný adventní kalendář o velikosti 34 x 40 cm zpříjemní dětem čekání na Ježíška. Každý den si děti otevřou jednu malinkou knížečku, ve které najdou vánoční povídání, básničku nebo koledu. 24. prosince pak mohou vysypat všechny knížečky a vrátit je zpátky na místo, až složí celou adventní skládanku. 

Koupit

Těšte se na Ježíška s prasátkem Peppou! Adventní kalendář má pro vás 24 půvabných knížeček s veselými předvánočními příhodami prasátka Peppy, její rodiny i ostatních zvířecích kamarádů. Všechny knížky mají poutko pro zavěšení na stromeček jako vánoční ozdoby a jsou uloženy v praktických uzavíratelných deskách.

Koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendáře plné dobrot

článek DIY tipy na výrobu adventního kalendáře

Dokonalou vánoční atmosféru vytvoří perníkový adventní kalendář. Čas, kdy si vaše děti budou moci ozdobit vánoční stromeček, jim zkrátí tento úžasný perníkový strom, který budou den po dni odlupovat.

koupit

Výjimečný adventní kalendář skrývající v okénkách miničokoládky se zdobením v podobě Mikuláše, stromečků nebo tučňáků, bude skvělou alternativou klasických čokoládových adventních kalendářů.

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendáře pro malé děti

Adventní kalendář se špičkovými figurkami a doplňky Schleich ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě. Adventní kalendář obsahuje figurky zvířátek, figurku a spoustu nádherných doplňků a samolepek.

koupit
clanek adventni kalendare

Nesladkář farma je unikátní adventní kalendář, díky kterému si užijete nevšední očekávání Vánoc. V Nesladkáři poznáte život na statku i vánoční tradice jako zapalování adventních svíček, Mikuláš, trhání barborek, zdobení stromečku a další. Některé úkoly upevňují hodnoty jako sounáležitost, rodina, láska a vděčnost.

Všechny úkoly jsou koncipovány pro společný čas rodiče a dítěte. Splnění úkolu zabere cca 20 minut. Hodně záleží, jak moc budete svému malému pomáhat.

koupit

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším. 

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendáře pro holky

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendář s motivy oblíbeného seriálu Soy Luna. Kalendář skrývá stylový dárek na každý den. Zpříjemněte své dceři předvánoční čas úžasnými a stylovými doplňky.

koupit
Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie® si proto pro vaše dcerušky připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které jim čekání zpříjemní. V každém okénku najdou holčičky jeden módní doplněk nebo oblečení pro svou Barbie. Takový adventní kalendář je sen každé holčičky.
 
koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

I tento rok připravilo Lego Friends adventní kalendář pro všechny dívky. Každé z 24 okének obsahuje překvapení, které je možné postavit. Stejně i dekorace pěti přátel městečka Heartlake. Kalendář obsahuje 24 dárků, včetně vánočního stromku, lízátko, perníkového mužíčka a překvapení, které představují přátelé z Heartlake. Neobsahuje figurky, letos si postavíš dekorace a dárky. Otevřete každý den jedno okénko a odpočítávejte dny do Vánoc.

koupit

Adventní kalendáře pro kluky

článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Starší kluci určitě ocení adventní kalendář, díky kterému si sestaví sami herní konzoli, na které je připraveno 24 her ze sedmdesátých a osmdesátých let. Samotné sestavení je jednoduché, bez jakéhokoliv pájení apod.

Každý den objeví novou součást konzole. Tu jednoduše připojí/zacvaknete na správné místo na desce. Takový dárek překvapí i tatínky, kteří si tyto hry pamatují z dětství.

koupit

Oslavte svátky s adventním kalendářem Lego Star Wars. Děti si budou moci otevřít “dveře” tohoto super zábavného adventního kalendáře každý den v prosinci a objevit celou sbírku s tématikou LEGO® Star Wars.

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendář s 24 drobnými dračími figurkami bude krásným překvapením nejen pro milovníky těchto roztomilých stvoření. V krásně navrženém zámku se skrývá 24 dráčků. Všechny figurky jsou navrženy odlišně, každý má svůj vlastní charakter. Na Štědrý den budete hrdým majitelem kompletní sady dráčků.

koupit

Adventní kalendáře pro dospělé

Neobvyklý adventní kalendář nabízí za 24 okénky místo čokolády vždy jiný hlavolam na každý den Adventu. Fascinující zábava pro celou rodinu či zajímavý dárek. Včetně návodů k řešení.

koupit

Protože se mezi námi najdou i dospělí, kteří si rádi zpříjemňují čekání na Vánoce, darujte jim tento originální Adventní kalendář. Se svými 24% náplněmi bude čekání mnohem příjemnější…

koupit

Jaký adventní kalendář vás nejvíce zaujal? Pokud si raději tvoříte vlastní, pak se koukněte na 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami.

Vaše LaMuse

1 komentář k “Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2020

  1. Pingback: 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami - LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *