Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2022

Adventní čas se blíží. Zkraťte dětem čekání na Ježíška a pořiďte jim adventní kalendář plný skvělých překvapení. Adventní kalendáře už dávno neskrývají jen čokoládky, ale jsou plné vánočních příběhů, hraček, dobrot a jiných skvělých překvapení. Podívejte se na ty nejlepší adventní kalendáře v roce 2022.

 

Adventní kalendáře pro malé čtenáře

disney adventní kalendář

Milovníci Disneyho příběhu si zamilují adventní kalendář s Disneyho 24 pohádkami. Kouzelná dobrodružství se skrývají v každém okénku v krásně ilustrované knížce originálního adventního kalendáře. Známé postavy jako Myšák Mickey nebo Medvídek Pú se střídají s hrdiny moderních filmů Na vlásku, Ledové království nebo Frčíme. Zpříjemněte si čekání na Ježíška a nechte se překvapit novou pohádkou každý den! 

koupit

S pohádkovým adventním kalendářem prožijete kouzelný předvánoční čas společně s vašimi dětmi. Dvacet čtyři pohádek vás přenese do světa čar a kouzel a zpříjemní vám čekání na Ježíška. Tentokrát budou hrdinové princové, přečtete si o pyšné princezně i chudé dívce. Nebudou chybět čerti, vodníci či andělé, kteří dokážou splnit i ta nejtajnější přání. 

Koupit
adventní kalendář s pohádkama
albi adventní kalendář

 

Máte doma Albi tužku? Netradiční adventní kalendář zpříjemní dětem čekání na Ježíška. Každý den děti objeví novou koledu, zimní pohádku, básničku nebo vyzkouší český vánoční zvyk. S mluvícím Adventním kalendářem z edice Kouzelné čtení čeká na děti každý den zábavný úkol. Na své si přijde díky rozmanitosti úkolů každý a než se nadějí, budou otevírat poslední okénko.

Koupit

Krátké povídky a básně současných českých literátů a také některých starších českých klasiků . Adventní čtení je zároveň kalendářem. Stejně jako dávné kalendáře našich prababiček nabízí pro každý adventní den jednu povídku, příběh, zamyšlení nebo báseň uzavřenou v japonské vazbě. Ke každému textu letos patří jeden obraz od autorky Terezy Jablonské. Přes den se můžete těšit obrázkem, večer pak odtrhnout proužek papíru, otevřít, číst a povídat si. Adventní kalendář, který potěší i dospělé. 

Koupit
kniha s vánočními povídkami

Adventní kalendáře plné dobrot

Začít den s kostičkou slaďoučké čokolády, co může být lepší? Snad jen to, že jich je 24 a ta poslední je největší. Taky jste to milovali? Těšili jste se na to v jakém tvaru bude čokoládka a jaký obrázek se pod ní bude skrývat? Neochuďte vaše děti o tuto skvělou tradici a pořiďte jim adventní kalendář s výbornou mléčnou čokoládou.

Chcete dětem osladit předvánoční čas klasickým čokoládovým adventním kalendářem? Ale odrazuje vás nekvalitní čokoláda uvnitř dětských kalendářů? Tak s tímto čokoládovým kalendářem od české čokoládovny potěšíte děti a vy budete mít skvělý pocit, že tentokrát je ta čokoládka v okénku opravdu čokoládou. 

koupit
adventní kalendář s kvalitní čokoládou

 

Malý černo-bílý adventní kalendář, který v okénkách ukrývá výjimečné čokoládové sladkosti. Ve 24 okéncích najdete lahodné neapolitánky z mléčné a hořké čokolády.  Tento kalendář lze pověsit na stěnu.

koupit

Výjimečný adventní kalendář skrývající v okénkách miničokoládky se zdobením v podobě Mikuláše, stromečků nebo tučňáků, bude skvělou alternativou klasických čokoládových adventních kalendářů.

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendáře pro malé děti

adventní kalendář pro malé dětipatrola

 

Chase, Zuma, Rocky, Rubble, Marshall a fenka Skye – každý z nich je odborník na něco jiného a dohromady tak tvoří dokonale sehraný záchranný tým. Na děti čeká každý den jeden z těchto superhrdinů Tlapkové patroly, který jim zpříjemní 24 dní zbývajících do Štědrého dne.  

koupit

Adventní kalendář se špičkovými figurkami a doplňky Schleich ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě. Adventní kalendář obsahuje figurky zvířátek, figurku a spoustu nádherných doplňků a samolepek.

koupit
clanek adventni kalendare
Adventní kalendáře farma playmobile

Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na Štědrý den. Balení obsahuje figurky koní a ošetřovatelů a další příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí. Stavebnice je kompletní po 24 dnech . 

koupit

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším. 

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

Tvořivé adventní kalendáře

Sada na vyt vytvoření adventního kalendáře z pytlíčků udělá radost dětem i dospělým. Ozdobte si ho s dětmi společně nebo jim udělejte překvapení. Pytlíčky můžete taky pomalovat nebo jinak dozdobit. Sada vznikla v dílně Oskárek, kde najdete i další adventní sady např. Adventní dřevěný domeček k dotvoření nebo kalendář. 

koupit
adventni-kalendar-pytlicky-k-dotvoreni
adventní kalendář se šuplíčky

 

 

Kouzelný adventní čas bude odrážet tento pohádkový domeček se šuplíčky, do kterých dětem ukryjete malou drobnost, sladkost nebo třeba úkol nebo hádanku. Dřevěný adventní kalendář s okýnky svítí teplou bílou barvou a dodá domovu tajemné kouzlo předvánočního času.

koupit

Nechce se vám tvořit adventní kalendář? Přesto byste chtěli dětem vložit překvapení podle vašich představ? Tento vánoční adventní dřevěný kalendář je nejen nádherný, ale bude sloužit klidně každé Vánoce. Doplňte tajemné šuplíčky tím, co vaše děti potěší a těšte se společně na Vánoce.

koupit
adventní dřevěný kalendář na doplnění

Nesladkář farma je unikátní adventní kalendář, díky kterému si užijete nevšední očekávání Vánoc. V Nesladkáři poznáte život na statku i vánoční tradice jako zapalování adventních svíček, Mikuláš, trhání barborek, zdobení stromečku a další. Některé úkoly upevňují hodnoty jako sounáležitost, rodina, láska a vděčnost.

Všechny úkoly jsou koncipovány pro společný čas rodiče a dítěte. Splnění úkolu zabere cca 20 minut. Hodně záleží, jak moc budete svému malému pomáhat.

koupit

Kniha, se kterou si užijí vánoční těšení a atmosféru naplno! 24 dnů, 24 témat, spousta úkolů, omalovánek, tvoření a zajímavostí. Tipy, kam vyrazit na výlet, jak potěšit své nejbližší, tradiční i originální vánoční aktivity. To všechno najdou vaše děti na stránkách této knihy. Tato knížka se stane jejich věrným společníkem. Můžou do ní psát, kreslit, lepit, vymalovávat – jak je jen libo! Hlavně si užijí přípravy na vánoce plnými doušky…

koupit
Tvořivý adventní kalendáře
adventní kalendář se šuplíčky na malé dárky

Rádi byste dětem schovali malé dárečky do adventního kalendáře? Vytvořte jim překvapení, nebo kalendář připravte společně. Jednotlivé šuplíčky poté dětem naplníte jejích oblíbenými sladkostmi, vzkazy s úkoly nebo drobnými hračkami. Schovejte třeba ozdoby pro holčičky a malá autíčka pro kluky. Papírový adventní kalendář má šuplíčky o velikosti 7x5x11cm. Inspirujte se adventními kalendáři, které jednoduše vytvoříte sami nebo s vašimi dětmi. 

koupit

Adventní kalendáře pro holky

Adventní kalendáře pro holčičky

Roztomilý adventní kalendář ukrývá voskovky, nálepky a razítra – spousta adventního tvoření pro vaše malé princezny.

koupit
článek nejlepší adventní kalendáře pro děti

I tento rok připravilo Lego Friends adventní kalendář pro všechny dívky. Každé z 24 okének obsahuje překvapení, které je možné postavit. Stejně i dekorace pěti přátel městečka Heartlake. Kalendář obsahuje 24 dárků, včetně vánočního stromku, lízátko, perníkového mužíčka a překvapení, které představují přátelé z Heartlake. Neobsahuje figurky, letos si postavíš dekorace a dárky. Otevřete každý den jedno okénko a odpočítávejte dny do Vánoc.

koupit
Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie® si proto pro vaše dcerušky připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které jim čekání zpříjemní. První den děti otevřou prostřední tubus a objeví tajemnou panenku Barbie® Color Reveal™. Překvapení budou pokračovat po dalších 24 dní.  V každém políčku budou doplňky pro Barbie a dokonce i překvapení pro vaši holčičku.
 
koupit
adventní kalendář barbie
adventní kalendář pro holky malovátka

Adventní kalendář speciálně poskládán pro holky. Krásné dárečky zahrnují smývatelné laky na nehty, nálepky, třpytky, křídy na vlasy či lesk na rty – zkrátka vše, co mladá dáma potřebuje. Každý den jedno překvapení, které zkrátí čas čekání na den D.

koupit

Adventní kalendáře pro kluky

Adventní kalendář Playmobil 9486 Zásah hasičů

Adventní kalendář od Playmobil ve svých 24 okýnkách ukrývá vše co každý hasič potřebuje k správnému hasičskému zásahu. Zkuste hádat co se skrývá v posledním políčku?

koupit

Oslavte svátky s adventním kalendářem Lego Harry Potter. Děti si budou moci otevřít “dveře” tohoto super zábavného adventního kalendáře každý den v prosinci a objevit celou sbírku s kouzelnickou tématikou LEGO® Harry Potter.

koupit
lego adventní kalendář
adventní kalendář s draky

Adventní kalendář s 24 drobnými dračími figurkami bude krásným překvapením nejen pro milovníky těchto roztomilých stvoření. V krásně navrženém zámku se skrývá 24 dráčků. Všechny figurky jsou navrženy odlišně, každý má svůj vlastní charakter. Na Štědrý den budete hrdým majitelem kompletní sady dráčků.

koupit

S adventním kalendářem plným autíček Hot Wheels jim advent uteče rychlostí závoďáku. Co najdou v dalším okénku? Autíčko nebo nějaký doplněk k závodní dráze?

koupit
adventní kalendář s autíčky hotwheels

Adventní kalendáře pro dospělé

adventní kalendář se svíčkama yankee

Originální adventní kalendář se svíčkami Yankee Candles vám odkryje 12 votivních svíček, 12 čajových svíček a 1 svícen na votivní svíčku. Vykouzlete si doma sváteční atmosféru plnou pohody a provoňte si domov. Perfektní tip na dárek pro ženu, která miluje překvapení. Tady jich bude mít rovnou 25.

koupit

Každý den nové čajové překvapení najdete v čajových adventnch kalendářich. Je to skvělý dárek na vánoční večírek, pro kolegu z práce nebo jej přibalte sebou na návštěvu. Hostiteli se určitě bude líbit. Bílý adventní kalendář Wellness obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Adventní kalendář má tvar luxusní knihy s krásnou vánoční mašlí. 

koupit
adventní čajový kalendář

Jaký adventní kalendář vás nejvíce zaujal? Pokud si raději tvoříte vlastní, pak se koukněte na 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami.

Sepsali jsme pro vás i tipy na nejlepší adventní kalendáře pro muže, nechte se inspirovat!

Vaše LaMuse

4 thoughts on “Tipy na nejlepší adventní kalendáře pro děti v roce 2022

  1. Pingback: 6 tipů na adventní kalendáře, které si jednoduše vyrobíte sami - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.