Tajemství dokonalého Valentýna – aby valentýnský večer nebyl katastrofa

Ať už Valentýna slavíte nebo ne, je pravda, že je to příležitost pro vymezení si času jen pro vás dva. A kolikrát za rok si na sebe uděláte čas? Valentýnský večer budete pravděpodobně trávit doma, protože korona, restrikce,… no co si budeme povídat. Máme pro vás tipy, jak si večer doma maximálně užít. 

Vymyslete dokonalý program na valentýnský večer. Vyberte si téma, které je vám oběma blízké a těšte se na zábavný, vášnivý i romantický Valentýn. Je jen na vás, na jaké vlně se povezete.

Promyšlený valentýnský večer je dokonalý dárek k Valentýnu pro čerstvě zamilované i páry, které slaví několikaleté výročí.

Pro milovníky jídla

Jídlo je afrodiziakum, připravte si vaše nejoblíbenější pokrmy i takové, která nemáte často. K této společné hře se vám bude hodit páska na oči. A nezapomeňte se inspirovat žhavou scénou s jídlem z filmu 9 a ½ týdne.

Jak hrát: Ke hře využijte naši pomůcku, kterou si stáhnete na konci článku. Připravte si jídla, která máte rádi. Taková, která znáte, i ta, které jste ještě nezkoušeli. Partner nesmí vidět, co máte pro něho nachystáno. Pak jen vyberte kdo začne. Kdo si nasadí pásku jako první a půjde vstříc zajímavým chutím. Po každé ochutnávce si pásku sundejte a zaznamenejte si, jak jídlo chutnalo a co to asi bylo. Zkoušejte neobvyklé kombinace. Třeba slaný popcorn politý čokoládou. 

Rande s romantickými filmy

Milujete společné koukání na filmy? Jste filmoví nadšenci? Na Valentýna se do kina asi nedostanete. Připravte svému partnerovi originální překvapení v podobě zábavného valentýnského večera se sklenkou vína  a filmovým kvízem u vás doma. Připravte si hlášky z filmů, které jste spolu viděli nebo si můžete nachystat i úryvky z filmu a pustit je jako audio nahrávku. Schválně, kolik otázek správně zodpoví váš partner nebo partnerka? Skvělou alternativou je poslech soundtracků z filmů. 

Pokud si chcete zahrát společně, připravte si navzájem kvíz v našem plánováči, kde najdete i pár filmových hlášek pro inspiraci. 

Zahrajte si sexy hru…

Chcete valentýnský večer okořenit hrou, ale nemáte čas ji vymýšlet? Tak se koukněte na nejlepší hry, které přinesou vášeň, napětí i humor pro vaše valentýnské rande.

A okořeňte ji erotickými pomůckami…

Používáte se svým manželem nebo partnerem erotické pomůcky? Pokud ne, tak si valentýnský večer udělejte speciální. Vonné masážní oleje, hedvábná pouta nebo erotická sada s pouty a bičíkem- Sexy dárek a erotické gadgety se hodí kdy víc než zrovna na Valentýn. Mezi sexy dárek, s kterým se i zasmějete rozhodně patří  erotické magické srdce, které navrhne pozice, které byste se sami styděli navrhnout.

Věříme, že na letošního Valentýna díky naším tipům nezapomenete!

Vaše LaMuse

Všechny pomůcky k Valentýnu si stáhnete zde:

O tomto diskutuje “Tajemství dokonalého Valentýna – aby valentýnský večer nebyl katastrofa

  1. Zpětný odkaz: Tipy na nejlepší valentýnské dárky pro muže - LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.