Dárek pro učitele | Tipy ověřené přímo učiteli

Den učitelů se blíží. Pokud jste spokojení s učitelkou či učitelem vašeho dítěte, možná ho budete chtít za jeho práci odměnit. Klasickými dárky bývají kytice nebo bonboniéry, čokolády a jiné laskominky. Nezasloužil by si ale oblíbený kantor vašeho dítěte něco lepšího? Udělali jsme menší průzkum mezi učiteli a přinášíme vám několik tipů na drobnosti, které je zaručeně potěší!

Personalizované dárky

Je spousta dárků určených učitelům na míru doplněné textem nebo tématickým obrázkem, které jsme nemohli nezařadit do našich tipů, protože učitelé je s hrdostí používají.

Vtipný a zároveň praktický dárek pro učitele? Proč ne! Tako stylová dřevěná krabička obsahuje set pro učitele milující sklenku kvalitního vína. A vybírat můžete pro sexy učitele nebo učitelku, pro nejlepšího učitele. Koukněte, který nápis se hodí na toho vašeho.

prohlédnout
Dárky pro učitele

Originální cedulka jako dárek pro učitele ke dni učitelů nebo jako poděkování žáka na závěr školního roku. Překvapte učitele originálním dárkem, který si hrdě vyvěsí ve své třídě. Mrkněte na varianty pro učitelé i učitelky a hlavně můžete cedulku přizpůsobit podle toho, co chcete učiteli říct, za co poděkovat, jestli to chcete pojmout vtipně nebo vážně…

prohlédnout

Darujte svému oblíbenému učiteli zápisník, do kterého mu napíšete věnování.  Zápisník mu pomůže s efektivní organizací času a hlavně si tam muže zapisovat skvělé nápady, které ho napadnou během vyučování. 

prohlédnout
Zápisník pro učitele
propiska pro učitele s věnováním

Učitele asi nepotěšíte ničím více než propiskou. Tyto propisky může být ještě lepší díky možnosti vygravírování vlastního textu. Nechte na propisku vyrýt učitelovy monogramy, jeho oblíbený citát nebo jméno od koho propisku dostal.

prohlédnout

Vtipné a zábavné dárky 

Dárek pro učitele do 300,- Kč

Učiteli se smyslem pro humor a nadhledem darujte skleničku na víno s vtipným a trefným nápisem. Protože dva měsíce prázdnin je velký důvod proto, být učitelem 😀 

prohlédnout

Přírodní kosmetika

Tento tip je spíše pro paní učitelky. Těch je ale ve školách více než učitelů, takže bude určitě užitečný. Konvenční kosmetiku si učitelky kupují v drogerii samy, co takhle jí darovat přírodní kosmetiku? Díky vám ji bude moci otestovat na vlastní kůži a třeba si ji i zamiluje.

Neustálé otáčení stránek v sešitech učitelům vysušuje ruce, darujte jim lehký krém na ruce, který je navíc v BIO kvalitě. Hezky se vstřebá a nezanechá na sešitech nehezké mastné otisky.

koupit
Tip na dárek pro učitele - bio hydratační krém
Tip na dárek pro učitele - kosmetická sada

Dárková sada přírodní kosmetiky do sprchy je tím pravým dárkem pro paní učitelky, nese totiž název Znovuzrozená. A která žena netouží být po voňavé sprše jako znovuzrozená?

koupit

Další tipy na přírodní kosmetiku pro učitele z dárkového vyhledávače LaMuse.cz:

Pro milovníky kávy

Káva přináší relax a povzbuzení po náročném dni nebo zpříjemní přestávku. Darujte oblíbenému učiteli vašeho dítěte zrnkovou kolumbijskou kávu v luxusní dárkové dóze.

Dalším skvělým tipem pro milovníka kávy je mokka konvička, s kterou si učitel bude moci udělat své oblíbené espresso i ve svém kabinetě. Její použití je velice jednoduché a hlavně rychlé.

Originální vakuová dóza na kávu se bude krásně vyjímat nejen doma na kuchyňské lince, ale taky v učitelském kabinetě. Uchová kávu déle čerstvou a její aroma z ní neunikne.

Pro milovníky čaje

Pitný režim je velice důležitý a bohužel na něj učitelé velice často zapomínají. Přestávky jsou krátké a pokud si s sebou na vyučovací hodinu nevezmou šálek čaje nebo rovnou čajovou konvici, musí se občerstvit až o další přestávce. Další skvělý tip pro učitele milující čaj je dóza na čaj, kterou si učitel zcela rád vystaví ve svém kabinetu.

V našem katalogu dárků naleznete spoustu různých nápadů na dárky pro učitele i ve vyšších cenových relacích pro případ, že se na dárek složí celá třída.

Darujete něco oblíbenému učiteli vašeho dítěte na závěr školního roku? My si myslíme, že někteří si malou pozornost opravdu zaslouží.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.