Dárek pro učitele | Tipy ověřené přímo učiteli

Den učitelů se blíží. Pokud jste spokojení s učitelkou či učitelem vašeho dítěte, možná ho budete chtít za jeho práci odměnit. Klasickými dárky bývají kytice nebo bonboniéry, čokolády a jiné laskominky. Nezasloužil by si ale oblíbený kantor vašeho dítěte něco lepšího? Udělali jsme menší průzkum mezi učiteli a přinášíme vám několik tipů na drobnosti, které je zaručeně potěší!

Personalizované dárky

Je spousta dárků určených učitelům na míru doplněné textem nebo tématickým obrázkem, které jsme nemohli nezařadit do našich tipů, protože učitelé je s hrdostí používají.

Darujte svému oblíbenému učiteli zápisník, na který mu nechte zdarma laserem vypálit jeho jméno nebo oblíbený citát. Zápisník mu pomůže s efektivní organizací času.

koupit
zápisník personalizovaný boboblok
článek - hra zpátky do lavic

Společenská hra Zpátky do lavic, bude učiteli dělat společnost celé prázdniny. Skvělý dárek, který může zpříjemnit i vyučovací hodiny na konci školního roku.

koupit

Učitele asi nepotěšíte ničím více než propiskou. Tato propiska může být ještě lepší díky možnosti vygravírování vlastního textu. Nechte na propisku vyrýt učitelovy monogramy, jeho oblíbený citát nebo jméno od koho propisku dostal.

koupit
Článek - dárky pro učitele - propiska
Dárek pro učitele do 300,- Kč

Učiteli se smyslem pro humor a nadhledem darujte skleničku na víno s vtipným a trefným nápisem.

koupit

Přírodní kosmetika

Tento tip je spíše pro paní učitelky. Těch je ale ve školách více než učitelů, takže bude určitě užitečný. Konvenční kosmetiku si učitelky kupují v drogerii samy, co takhle jí darovat přírodní kosmetiku? Díky vám ji bude moci otestovat na vlastní kůži a třeba si ji i zamiluje.

Neustálé otáčení stránek v sešitech učitelům vysušuje ruce, darujte jim lehký krém na ruce, který je navíc v BIO kvalitě. Hezky se vstřebá a nezanechá na sešitech nehezké mastné otisky.

koupit
Tip na dárek pro učitele - bio hydratační krém
Tip na dárek pro učitele - kosmetická sada

Dárková sada přírodní kosmetiky do sprchy je tím pravým dárkem pro paní učitelky, nese totiž název Znovuzrozená. A která žena netouží být po voňavé sprše jako znovuzrozená?

koupit

A protože je hydratace pleti v parných letních měsících velice důležitá, nesmí v našich tipech chybět ani denní krém, který má kromě hydratačních i zpevňující účinky.

koupit
Dárek pro učitele do 300,- Kč

Další tipy na přírodní kosmetiku pro učitele z dárkového vyhledávače LaMuse.cz:

Pro milovníky kávy

Káva přináší relax a povzbuzení po náročném dni nebo zpříjemní přestávku. Darujte oblíbenému učiteli vašeho dítěte zrnkovou kolumbijskou kávu v luxusní dárkové dóze.

Dalším skvělým tipem pro milovníka kávy je mokka konvička, s kterou si učitel bude moci udělat své oblíbené espresso i ve svém kabinetě. Její použití je velice jednoduché a hlavně rychlé.

Originální vakuová dóza na kávu se bude krásně vyjímat nejen doma na kuchyňské lince, ale taky v učitelském kabinetě. Uchová kávu déle čerstvou a její aroma z ní neunikne.

Přenosný hrníček na kávu KeepCup bude každodenním pomocníkem pro učitele, protože se z něj káva jen tak nerozleje a přesuny z kabinetu do třídy budou zase o něco pohodlnější.

Pro milovníky čaje

Pitný režim je velice důležitý a bohužel na něj učitelé velice často zapomínají. Přestávky jsou krátké a pokud si s sebou na vyučovací hodinu nevezmou šálek čaje nebo rovnou čajovou konvici, musí se občerstvit až o další přestávce. Darujte učiteli čajovou konvici nebo krásný velký retro hrníček, díky kterým na pitný režim jen tak nezapomenou.

Další skvělý tip pro učitele milující čaj je dóza na čaj, kterou si učitel zcela rád vystaví ve svém kabinetu.

dárek pro učitele - konvice na čaj
do obchodu
Ručně točený keramický hrníček
do obchodu
Dóza na čaj, dárek pro učitele
do obchodu

V našem katalogu dárků naleznete spoustu různých nápadů na dárky pro učitele i ve vyšších cenových relacích pro případ, že se na dárek složí celá třída.

Darujete něco oblíbenému učiteli vašeho dítěte na závěr školního roku? My si myslíme, že někteří si malou pozornost opravdu zaslouží.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.