Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte nejlepší zážitky na doma

Kdysi jsem se babičky ptala, které chvíle ji v životě nejvíc těšily. Nové auto ani parfém to nebyly. Začala vzpomínat a vypočítávat – když na plese vypadla elektřina a s dědou tančili při svíčkách až do rána. Když si i přes zákaz doktorů nakrájela oblíbený bůček. Když se odhodlala k nočnímu koupání v moři…

Taky jste si toho všimli? Lidé si většinou nepamatují věci, které dostali, ale chvíle, které zažili. To mě inspirovalo. Už se lidem nesnažím věnovat nákladné dárky, na něž se za pár měsíců bude prášit. Ale takové, co se vryjí do srdce. Zážitky. A protože vím, že za nimi teď nemůžete, přijdou oni k vám. Domů, v teple a pohodě. Přesvědčte se.

Pošimrejte chuťové buňky a užijte si den s nejbližšími

Domácí degustace představují fenomén doby. Není se čemu divit. Člověk si zpříjemní den, ochutná zajímavé pití či delikatesu a ještě se něco dozví. Degustací vás skrz monitor totiž provede sommelier, sládek, čokoláter či barman.

Domácí degustace vína potěší partnera, kamarádku i rodinu

Udělejte si hezký večer. Se svým milým ochutnáte lahodná vína a o každém se dozvíte to nejzásadnější. Stejně tak můžete obdarovat kamarádku a poklábosit si u skleničky. Ideální dárek i pro rodiče. Výhodou domácí degustace je, že sami rozhodujete, kdy na ni máte chuť. Domů vám dorazí bedna šesti vín. Se someliérem se pak setkáte online.

Degustace whisky na doma – pro muže značka ideál

Ušlechtilá jednosladová whisky TREBITSCH zraje v sudech, které v Třebíčí vyrábějí sami. Má tóny ovoce, vanilky i karamelu. Základ představuje jemně nakouřený ječmen s dubovým dřevem. Domácí degustace Trebitsch whisky je rituál. Tím vaši polovičku, tátu či bráchu provede master distiller, provozní ředitel destilérky a moderátor Karel Kašák.

Domácí degustace čokolády pro celou rodinu

Pohodlně se usaďte a nechte si v puse rozplynout tu nejlepší čokoládu. Vyrábějí ji v Uherském Hradišti z pečlivě přetříděných kakaových bobů. Mléčná, hořká, horká, pralinky, lanýže, tyčinky, lískooříškový krém… Vyberte si podle chuti a vystoupejte do čokoládového nebe. Základy čokolády i jednotlivými vzorky vás navíc doprovodí výklad čokolatiéra. Ochutnávka čokoládovny Janek potěší každého čokoholika – děti i dospělé.

Domácí partnerské kurzy: lepší vztah, více radosti i smyslnosti

Práce doma za monitorem, děti doma za monitorem, bez koníčků, dovolené… Tento stav dává lidem co pro to. Není divu, že za takových podmínek dostávají zabrat i partnerská soužití. Dobrá zpráva je, že jednou vše skončí. A my mezitím můžeme na vztahu zapracovat. K tomu pomůžou partnerské semináře na doma.

Kněžka lásky Helena Houdová – kurzy pro odvážné lidi bez předsudků

Certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů v Tantrickém institutu integrované sexuality, zdravotnický pedagog Hippocrates Health Institute. Helena Houdová nabízí pomoc ženám, které se zamotaly ve vztazích i životě. Věnuje se i mužům. O čem je kurz Milenec bez hranic, asi netřeba rozvádět. 🙂

Využijte volno a naučte se něco nového

Umět kávu jako z oblíbeného podniku, fotit jako profík, připravovat skvělé drinky na domácí párty, hrát na klavír, mít vychovaného psa… Teď je ideální doba naučit se cokoliv, co jste kdy chtěli. Za sebe vybírám jeden tip.

Domácí vaření – videokurz sushi

Kuchař lázeňského resortu Jakub vás v kurzu sushi online naučí tuto specialitu. Na vysvětlení i zkoušku vám dá dostatek času. Postupně si s ním připravíte rýži, nakrájíte suroviny, rozstřihnete řasu Nori. A co víc – vykouzlíte chutné sushi rolky. Pozvěte přátele či rodinu a užijte si víkendový oběd. Itadakimasu! Dobrou chuť!

Zábava v obýváku i kanceláři. Zahrajte si únikovku

Zloduchové tajné organizace se chtějí chopit světa. Zabraňte jim v tom a vyražte se zvrátit tok dějin. Během putování zjistíte, že zásadní historické momenty se možná nestaly jen tak. Skvělá úniková hra na doma se hodí na oslavu, teambuilding i rozlučku se svobodou. Hra je pro až 10 osob, nabízí se v češtině i angličtině. Pro únikovku na doma vám stačí alespoň 15 m² prostoru, počítač a elektrickou zásuvku.

Zážitky nás dělají šťastnějšími. S tímhle zabodujete vždy…

Závěrem – že nás zkušenosti obohacují více než hmotné statky, není subjektivní pocit. Psychologové Tom Gilovich a Leaf Van Boven tuto tezi podložili sérií důkazů. Pořádným prožitkem zkrátka potěšíte napořád. A pokud si nejste jisti, který to je, nabízí se zážitkový poukaz. Nechte obdarovaného, ať si vybere sám.

Každý zážitek i poukázka dorazí na e-mail. Na uplatnění je 24 měsíců. A kdybyste se netrefili do chutě nebo vkusu, nezoufejte. Na vrácení máte 60 dní a výměna je zdarma.

Vše seženete na Zážitky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.