Tipy na dárky k promoci

Větou: “spondeo ac polliceor”, se ukončila další etapa života. Kolikrát jsme viděli studenta držet se za hlavu při učení (mučení), kolikrát jsme stírali slzy a kolikrát na něj mluvili, bezúspěšně, protože byl myšlenkami v knihách. Je čas gratulovat k promoci. A stejně tak, jak těžké bylo období učení pro studenta, je těžké pro vás najít dárek k promoci, nebo jen přání k promoci, ale takové, které má sílu objetí a potřesení rukou. My vás chápeme, protože emoce jsou cit, který je zdánlivě nehmotný. Vybrali jsme několik dárků pro vašeho promovaného studenta, které jsou zhmotněním emocí a srdečného přání k diplomu. S jednou věcí vám ale neporadíme, a to, co si na slavnostní předání obléci. Naši bakaláři, doktoři nebo magistři to mají tentokrát jednodušší.

Marečku, podejte mi pero

Když si představíme ty hektolitry kafé a černého čaje, které udržovaly studenta bdělého, vynecháme jakékoliv dary s kofeinem. Když dál listujeme v představách tím, co potřebovali nejvíce, co používali nejvíce a co z toho budou nadále používat, napadá nás ještě sada per. Ale jelikož je v životě o stupínek výš, luxusní sada per na dřevěném stojánku s gravírováním bude jako socha na jeho stole.

koupit
psaci pera na stojánku
kožená taška k promoci

Taška unese všechno

Dokumenty, notebooky nezůstanou na škole, ale na ramenech našich bývalých studentů. Je potřeba koupit brašnu nebo ledvinku. Cože? Ano, ledvinky. Vítejte zpět. Zastavte, to není vše. Je důležité najít tu tašku, která má správnou velikost, tvar a odolnost. Nejlépe koženou. Proč? Samou nervozitou z prvního dne vylije kafíčko na novou brašnu, ale ladným pohybem kapesníčku s monogramem flek utře. Fópá zažehnáno, díky vašemu nápadu. Přání k promoci asi nenecháte vygravírovat na tašku, ale jeho jméno s novým titulem určitě ano.

koupit

Vzpomínky na dlani

Jak píše Wikipedie: “Paměť je schopnost centrální nervové soustavy uchovávat a používat informace o předchozích zkušenostech.” To je sice krásné, ale vědci zjistili, že si lidé pamatují jen 30 % z toho, co vidí. A to ještě jsou ti šťastnější. Jenže vy tohle nedopustíte a fotografie z vysoké školy vašeho studenta vložíte do dřevěného fotoalba, a tak zbylých 70 % vzpomínek mu předáte jako dárek k promoci. Na přední stranu ještě napište blahopřání k pomoci a máte jednoznačně unikátní dárek.

koupit
luxusní album k promoci
kožený diář s monogramem

Napiš si, pamatuj si, naplánuj si

V dnešní době není lepšího daru než diář. Ale když se řekne diář, otevře se vám v mysli diář bez nápadu a bez kouzla. Jako dárek k promoci to bude luxusní, personalizovaný diář. Takový, který se dá používat rok co rok. Že ho má v mobilu, no to každý, ale kdo má například luxusní kožený diář  s vlastním jménem a novým šťavnatým titulem? Nebo, který čerstvý absolvent nastoupí do vysněné práce s diářem Filofax Saffiano, který se dá chytře a ekonomicky používat rok co rok? Právě že ten váš.

Koupit

Budu milionář

Gratulace k promoci jsou peníze, dárky, dárečky, květiny, nebo třeba jen napsané přání k promoci. Zde začíná absolvent svou vizi stát se milionářem, v některých hlavách se rodí bambilionáři. Váš dárek k promoci bude praktický pomocník k tomuto cíli. Peněženka TRU VIRTU je přesně to, co udrží bankovky, drobné, karty a telefonní čísla obdivovatelek. A jako vzpomínku na chudého studenta můžete zanechat vygravírovanou gratulaci k promoci.

Koupit
virtuální kožená peněženka s gravírováním
personalizovaný šperk

Poklad na srdci

Když jedna éra končí, druhá začíná. Pro každého z nás je to jako kapitola v knize. Nebo jako další schod v našem životě. Netýká se to jen té jedné osoby, která ten schůdek právě vyšlápla, ale týká se to, byť okrajově, všech, kteří s ní cítí, kteří ji mají rádi a záleží jim na ni. Jaký dárek dát, aby vyjádřil naši podporu, náš soucit a naši lásku? Takový, který bude mít na srdci. Luxusní, jedinečný přívěsek s briliantem. Investovali jste do něčeho, co bude hřát na řetízku, na srdci a mít stejnou hodnotu i do budoucna.

koupit

Tak to je koš

Hrdost na vědomosti našeho bývalého studenta zrcadlově ukážeme nadupaným dárkovým košem. Vybrat můžete od košů plných dobrot, přes ty, kde student najde vše potřebné, pro pořádnou oslavu s přáteli. 

 

koupit
luxusní dárkový koš
zážitek jako dárek k promoci

Zklidnit hormon

Adrenalin je hormon, který připraví člověka na nějakou akci. Aktivity spojené s uvolňováním adrenalinu pozitivně ovlivňují lidskou psychiku. Proč to tu píšeme? Protože po letech učení, po bezesných nocích a promarněných hodinách psaním taháků, je potřeba tu studentovu psychiku trošičku pozdvihnout. Adrenalin nekoupíte, ale zážitek, kde se adrenalin do krve uvolní ano. Let balónem, bungee jumping nebo tandemový seskok je jen pár možností. Vybírejte podle povahy absolventa, aby strachy nezapomněl všechnu teorii.

koupit

Manažer má styl

Víte, jak vypadají manžetové knoflíčky? Jako tečka. Pro absolventa vysoké školy je to tečka za studiem, a tudíž skvělý promyšlený dárek a třeba i s jeho monogramem. Že nosí košile s krátkým rukávem? Místo tečky mu kupte vykřičník. Myslíme tím kravatu, nebo sponu. Spona drží kravatu na místě, a tak se nenamáčí do polévky při obědě. Na sponu nechte vygravírovat přání k promoci, nebo titul se jménem, může ji nosit hrdě na prsou. A pokud je to decentní manažer, stačí jen jednoduchá spona a gratulaci k promoci mu povězte slovy.

koupit
Stříbrná spona na kravatu s gravírováním
privesek se sembolem promoce 2022

Všechno, co se třpytí, je pravé zlato

V jednoduchosti je krása. Ženy to mají tak jednoduché, že? A jak jednoduše vyřešit dárek k promoci pro slečnu, která věnovala tolik času studiu a zaslouží si černé, modré nebo bílé z nebe? Prostý, stylový a připomínající ji jedinečný rok počínaje kterým se ji  otevřel celý svět.

 

koupit

Co jsou peníze? Muška jenom zlatá…

Nejste sami, kteří se rozhodli předat ke gratulaci k promoci peněžní dar. Ale obálka je odrazem let minulých a chcete se ukázat jako stylový rodiče a ne pračlověci. Věřte, že “Pračlověk” je vlastně přezdívka pro rodiče, ale to si necháme na téma puberťáci. Peníze nejlépe předáte v krabičce, to je, přátelé, tzv. pokladnička. Právě vám vyvstal do myšlenek obrázek růžového prasátka, viďte? Je mnoho druhů pokladniček a krabiček na peníze. Koneckonců i to prasátko.

koupit
krabička na peníze k promoci
vzpomínková krabička

Co je psáno, to je dáno

Během studijních let získá student nespočet dopisů, pohledů, lístečků, jízdenek a vstupenek. A kolik za ty léta dostali přání, kolik udělali fotek? A kolik přání k promoci teprve dostanou? Texty gratulací k promoci jsou nejčastější vzpomínkou na toho, kdo na ně v těch nejtěžších chvílích myslel. A stojí za to, všechny vzpomínky, nejen z promoce, uložit do vzpomínkové krabice. Dárek, který poputuje k další generaci a který se jen tak nezaloží.

koupit

Promoce je od slova pro-moveo, což znamená postrčit. Všichni potřebujeme mnohdy pro-moveo. Vás jsme postrčili k tomu, abyste vybrali smysluplný dárek k promoci. Dárek, který je hmatatelnou emocionální bublinou, naplněná štěstím a uvolněním. Gratulace k promoci je jednoduchá, ale zároveň nezapomenutelná součást tohoto ceremoniálu. Je jako bílé plátno. Udělejte to vaše přání k pomoci unikátní svou promyšleností. 

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.