Vychutnávat, relaxovat a užívat. Máme pro vás 5 tipů na víkend snů

Dopřejte si opravdovou pohodu. A začněte s ní teď. I když se pořád čeká na povolení opatření, víkendové pobyty v tuzemsku se vyprodávají rychlostí blesku. Vybrali jsme tipy na ty nejoriginálnější.

Pivní hotel s nejlepším pivem přímo na pokoji

Poctivý ležák, speciální IPA, APA či ALE z nejlepšího pivovaru roku 2020 ochutnáte v pivním hotelu Zlatá kráva. Ten je jediný svého druhu u nás. A hlavně – v pokoji máte vlastní pípu, takže jste přímo u zdroje.

Designové industriální ubytování ve farmářském stylu je přizpůsobené k opravdovému odpočinku. Při skvělém pivu tak můžete přemýšlet, zda si dát saunu, vířivku, Kneippovy lázně či pivní wellness. A až vám vytráví, ochutnejte kuchyni Zlaté krávy. Doporučujeme vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus z vlastní farmy. Něco tak dobrého jste nejedli.

článek - zážitek pivní lázně

Dopřejte si balzám na tělo i duši při pobytu v korunách stromů

Cítíte občas, že potřebujete nechat vše za sebou a jen tak být? Zkuste ubytování v korunách stromů Treehouse. Společnost vám bude dělat jen příroda, ticho, hvězdné nebe, vůně lesa a oku lahodící výhled na Ještěd.

Že domek v korunách stromů nemá elektřinu ani vodu, nepoznáte. Světlo i koupelna tu je pohodlnější než v kdejakém hotelu. Venku najdete vše pro příjemné posezení – gril a ohniště, sedací vaky, závěsnou síť, stolek s židličkami. Od dubna do listopadu si navíc užijete pravou lesní saunu i s venkovní sprchou.

clanek zazitek - pobyt na strome

Vyměňte shon velkoměsta za klid přírody a užijte si prodloužený víkend Na Šumavě

V Kubově Huti budete ubytováni v hotelu Kristián obklopeném Boubínským pralesem. V designovém pokoji s masivní šumavskou postelí a vlastní koupelnou se nemusíte starat o nic. Čeká vás 3× snídaně a 3× bohatá večeře o třech chodech. To vše s výhledem na les. Jako bonus máte neomezený přístup do bazenu, který najdete pár kroků od ložnice.

Šumava je skvělá na kolo, lyže i turistiku. Vydejte se kolem Boubínského pralesa. Temné lesy a jezírka vás okouzlí. Když v oboře Srní nastražíte oči i uši, zahlédnete vlky. Na stezce korunami stromů v Neuschönau vás ve výšce 44 m čekají nezapomenutelné výhledy.

Víkend na vlnách dobrodružství = plavba a spaní na jachtě

Jste vodní živel? Nebo jen přemýšlíte, jak po dlouhé době strávit čas s blízkými? Plavba na Lipně slibuje pořádné dobrodružství. Loď dostanete k dispozici na dva dny a pro čtyři osoby. Ovládat ji budete sami. Před vyplutím vás totiž zaškolí zkušený instruktor. A až večer po celodenní plavbě zakotvíte v přístavu, tak si připravíte spaní přímo v kajutě. Tak ahoooj!

Královské ubytování na zámku s výletem balónem

Lidé rádi koukají na nebe. Láká nás na něm něco magického. Něco, díky čemu se nedržíme při zemi a dokážeme se zasnít s hlavou v oblacích. Při vyhlídkovém letu balónem tohle své snění proměníte v realitu.

A aby to mělo styl, k letu balonem si můžete dopřát i prodloužený víkend na zámku Radešín. Ubytování v zámeckém pokoji s výhledem na rybníček má vlastní koupelnu a toaletu. Mezi letem si užijete procházky zámeckými zahradami či soukromou návštěvu zámku i muzea balónového létání.

Padl vám některý ze zážitkových pobytů do oka? Zážitky.cz, agentura na zážitky, je má všechny v nabídce. Tak mrkněte. Na uplatnění pobytu máte 12 měsíců. A pokud byste potřebovali, do šedesáti dnů ho zdarma vyměníte za jiný či vrátíte.

 

Další zážitky v katalogu dárků LaMuse.cz:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.