Tipy na dárky pro nejmenší k 2. narozeninám

Tipy na dárky k 2. narozeninám

Vybrat dárek k druhým narozeninám může být pro tetičku a strejdu, ale i babičku a dědu velký oříšek. Zorientovat se v množství hraček a doplňků pro děti není jednoduché. Jak tedy koupit dárek, který se bude dětem líbit a nezůstane schovaný v šuplíku? Máme pro vás tipy na ty nejlepší dárky k 2. narozeninám.

Batohy

Dětský batoh dárek k 2. narozeninám
Dětský batoh dárek k 2. narozeninám

Dvouleté dítě si už dobře uvědomuje své já a chce dělat vše co jeho rodiče. Když si rozbalí narozeninový dárek a uvidí v něm batůžek, zcela jistě si ho začne plnit svými nejoblíbenějšími věcmi a dožadovat se výletu.

Multifunkční batoh lvice Léna značky Affenzahn je nejen roztomilý, ale má spoustu vychytávek, které se budou líbit nejen malému nositeli, ale i rodičům. Vytahovací jazyk má v sobě ukrytou vizitku, kde dítěti můžete napsat adresu a telefon, nechybí reflexní prvky a ergonomické vyztužení. Batoh je z 50% vyroben recyklovaných PET lahví. Samozřejmě můžete vybírat z široké škály různých zvířátek.

Lehoučký batoh značky Minoti ve tvaru rybičky bude dělat senzačního společníka na výletě. Je nepromokavý a vlezou se do něj všechny důležité věci.

Koloběžka nebo odrážedlo

skladacia-trojkolka-detska - dárek k 2. narozeninám
first_bike_odrážedlo - dárek k 2. narozeninám

Děti milují rychlost a je nejvyšší čas je naučit udržovat rovnováhu. Kupte mu koloběžku nebo odrážedlo. Jsou to skvělé dárky, které ocení i rodiče při dlouhých vycházkách.

Kuchyňka a nářadí

dřevěná kuchyňka - dárek k 2. narozeninám
dřevěné nářadí - dárek k 2. narozeninám

Děti hrozně rády napodobují své rodiče a chtějí jim ve všem pomáhat, ale pomoc v kuchyni nebo při tátově kutilství není moc bezpečná, proto budou velice šťastní, když budou mít vlastní kuchyňskou linku nebo nářadí pro kutila.

TIP LaMuse: Nebojte se koupit chlapečkovi kuchyňku nebo holčičce nářadí. Bude to pro ně velice příjemné zpestření jejich škály hraček.

Knížky

vse-o-prirode-moje-prvni-sluvka - dárek k 2. narozeninám
kočárek pro panenky dárek k 2. narozeninám

Když si nejste jistí jaké hračky doma dítě má, kupte mu knížky.

Kniha Vše o přírodě je skvělá pro dvouleté děti, které si rozšíří slovní zásobu a naučí se poznávat nová zvířátka.

Je důležité dětem číst. Pohádková kniha Malenka naučí dvouleté děti naslouchat příběhu. Na každé dvoustraně je jen kratičký text s krásným obrázkem vztahujícím se k textu. Než si stihne prohlédnout obrázek celý, vy mu přečtete část příběhu.

Další skvělé tipy na knížky pro děti najdete v našem článku: TOP 20 nejlepších dětských knih.

Puzzle a skládačky

puzzle-4-v-1-zviratka-v-lese - dárek k 2. narozeninám
drevene-puzzle-emoce - dárek k 2. narozeninám

Puzzle je skvělý pomocník nejen pro jemnou motoriku, ale i pro rozvíjení dětské fantazie. Darujte k druhým narozeninám puzzle se zvířátky, nebo dřevěné puzzle, u kterého se mohou nejen kreativně vyřádit a vždy jej postavit jinak, ale taky se naučí rozeznávat základní nálady.

Panenka a autodráha

kočárek pro panenky dárekk 2. narozeninám
dřevěná autodráha - dárek k 2. narozeninám

Dvouletá holčička už nejspíš svou oblíbenou panenku nebo plyšáka má, má jí ale v čem vozit? Radost jí uděláte kočárkem pro panenky.

Chlapečky potěšíte dřevěnou autodráhou, na níž dělají autíčka přímo kaskadérské kousky.

Pokud chcete více tipů na dárky k druhým narozeninám, podívejte se do našeho katalogu dárků nebo článku s tipy na dárky k 1. narozeninám. Najdete tam hračky i doplňky, které se budou hodit i dvouleťákům.

Co jste koupili k druhým narozeninám vy? Podělte se s námi v komentářích o vaše tipy.

Nenechte si ujít další skvělé tipy a přihlašte se k odběru novinek.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *