Nebojte se on-line nákupu | Podpořte české e-shopy

To, co prožíváme v posledních dnech, je pro nás všechny nové. Bojíme se. Co je ale skvělé, jsme zodpovědní a nebereme nic na lehkou váhu. Takové jsou i české firmy, které bohužel zažívají nelehké časy. Nebojte se je podpořit.

Velké řetězce a firmy to zvládnou. Ale bohužel pro mnoho malých firem a živnostníků může být tato situace likvidační. A právě oni jsou hnacím motorem naší ekonomiky. Jsou zodpovědní, a taky se v současné době takhle chovají. Vyrábí nebo balí své zboží v rouškách a rukavicích a mnozí z nich navíc po večerech šijí roušky, nakupují seniorům nebo se snaží jakkoliv jinak pomoct.

Máme důkaz:

Usměvavá Darina z Lubaby.cz sice nevyrábí v rukavicích (protože, si jehla a rukavice moc nerozumí), ale zato si ruce před výrobou důkladně myje a pravidelně desinfikuje.

V Oskárku jsou zákazníci taky na prvním místě a rouška a pravidelná hygiena je samozřejmostí. (A ty recyklované krabice!)

Taky veselý tým e-shopu Okamih pracuje bezpečně a s klidem :). 

Ani balíčků e-shopu Pepperfield se bát nemusíte. Balí je zakladatelka značky Klára v bezpečí domova.

Markétka z Maya-art.cz se dobrovolně drží v karanténě. Má půlroční dceru, pro kterou musí být 100% fit a poslala nám pro vás vzkaz:

“V rukavicích se mi titěrná práce s korálky nedaří, takže pracuji bez nich, ale dodržuji hygienu, před prací vždy umyju ruce a při práci se vyhýbám kontaktu s čímkoliv (i obličejem), navíc jsem od začátku opatření 16.3. nevyšla z domu. Balíčky předávám k odvozu na poštu v tašce pověšené na klice u branky na zahradě, takže ani do kontaktu s dalšími osobami v tuto chvíli vůbec nepřicházím.”

I přední český e-shop s přírodní kosmetikou Econea vám na svém e-shopu vzkazuje:

“Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!”

Všichni balí v rouškách a rukavicích, protože jim záleží na svých zákaznících. Mnozí z nich si pro vás připravilo k objednávce dárek nebo dokonce zlevnilo poštovné. 

E-shop Mary Berry, kde seženete nejen SPA doplňky, nabízí poštovné zdarma u objednávek nad 600,- Kč a u objednávek s nižší hodnotou snížili poštovné už od 30,- Kč.

I u Lubaby si můžete objednat zboží a využít přepravu PPL za 69,- Kč.

 

A jak je můžeme podpořit?

Nakupujte české výrobky

Teď je ta správná doba objednat si něco z e-shopu své oblíbené české značky. I v našem katalogu dárků najdete spoustu českých výrobků.

Objednávejte si jídlo 

Vaří vaše oblíbená restaurace na dovážku? Využijte toho.

Plaťte za kulturu

Kupujte umění a reklamní předměty svých oblíbených tvůrců. 

Naplánujte si letní dovolenou v ČR

Až skončí karanténa, cestujte po ČR a využívejte lokální služby.

Pokud budete respektovat i zásady přepravců, opravdu se nemusíte bát a můžete využít skvělé možnosti nakupování dárků v bezpečí z domova.

Přejeme vám krásné a hlavně zdravé dny.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.