Jarní a velikonoční dekorace

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Dodejte velikonoční atmosféru vašemu domovu s krásnými dekoracemi hlásající jaro. Našli jsme pro vás symboly jara ve všech možných podobách, které ozdobí a rozveselí domov. Čokoládový, slaměný nebo keramický zajíček, originální velikonoční věnce a květinové aranžmá přivolávající jaro, závěsné velikonoční ozdoby, dekorační vajíčka, prostírání s motivy jara. Chcete někoho potěšit, poděkovat, dát mu něco jen tak pro radost? Nebo si chcete udělat radost vy a hledáte originální jarní dekorace. Inspirujte se naším velikonočním výběrem dekorací a dárků.

Oblíbenou velikonoční dekorací jsou figurky. Poslové jara jako králík, kuře, kohout a jarní ptáčci nesmí chybět. Figurky seženete v různém materiálovém provedení. Líbí se vám romantické, vintage slaměné dekorace anebo luxusní, čisté materiály jako kov a sklo? Pozlacený zajíček, skleněná slepice, polyresinová kuřátka, plstěné jarní ozdoby, originální kraslice, jarní věnce na dveře, to vše může zdobit váš domov a navozovat jarní atmosféru.  

do obchodu

Jarní proutěná dekorace

Romantická dekorace hlásí, že jaro přichází. Věnec s hnízdečkem originálně ozdobí vstupní dveře.

 

do obchodu

Dekorační ptáčci

Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace ptáčků ozdobí stěnu, dveře ale skvělé poslouží na dozdobení vlastní dekorace. Na přání je možné zezadu přilepit kolíček ke snadnému přichycení na větvičku nebo na věnec.

do obchodu

Dekorační velikonoční vajíčka

Velikonoční aranžmá jako z pohádky. Dekorovaná slepičí vajíčka ve venkovském stylu jsou ideální na interiérové i venkovní dekorace. 

do obchodu

 

Hrníček s posly jara

Jaro přivítáte s tímto krásným šálkem, který můžete doplnit i o další druhy z této sady. Porcelánový šálek s motivem ptáčků, je jasným poslem jara. 

do obchodu

 

Věšák s ptáčky

Hejno ptáčků osvěží jakoukoliv místnost. Vintage styl této dekorace v jemných pastelových barvách bude skvělým dárkem nejen na Velikonoce.

do obchodu

 

Velikonoční polštářek

Dekorační polštářek s ve tvaru malého zajíčka je roztomilost sama. Dětem se zalíbí a vybírat můžete z dalších zvířecích miminek.

do obchodu

 

Skleněná figurka

Dvoudílná dóza kohoutek z olovnatého křišťálového skla dodá jarní atmosféru a ještě v něm ukryjete třeba bonbónky. Originální skleněná dóza je dodávána v tmavomodré dárkové krabičce. Ideální drobný dárek na Velikonoce.

do obchodu

 

Velikonoční věnec

Dekorativní věnec v romantických pastelových tónech s jemnými textilními květy v kombinaci s větvičkami, úponky a kropenatými vajíčky potěší, ať jej využijete k zavěšení na dveře, položení na stůl či opření na polici.

do obchodu

 

Slaměný zajíc

Velikonoční zajíček rozveselí každý kout. Přírodní  vintage slaměný vzhled velikonoční dekorace se bude líbit dětem i vám. Na parapetu nebo poličce se mu bude líbit. Další slaměné ušáky najdete v obchodě.

do obchodu

 

Luxusní jídelní sada

Nádherná jídelní souprava ozdobí prostřený stůl. Symbolický motiv jara vytvoří i z obyčejného nedělního obědu slavnostní událost. 

do obchodu

 

Velikonoční čokoládové vejce

Chcete zůstat u tradic a darovat nádhernou kraslici? Toto vajíčko patří mezi výjimečné velikonoční ozdoby, které můžete sníst. Je to ideální velikonoční dárek pro partnera za pomlázku, který následně zkrášlí  třeba velikonoční tabuli. 

do obchodu

 

Velikonoční svíčka

 Velikonoční sváteční stůl ozdobte svíčkou ve tvaru kohoutka. Minimalistiký, jednobarevný posel jara ozdobí moderní velikonoční stůl,

do obchodu

 

Ozdobný zajíc

Tento velikonoční zajíček  je vyroben z polyresinu, který má mnoho tváří. Může se zdát jako porcelán, jako stříbro i jako kámen. Krásná velikonoční dekorace, která ozdobí moderní interiér. 

do obchodu

 

Velikonoční slepička

Velikonoční a jarní vintage dekorace rozveselí každou domácnost. Perfektně si sedne s romantických, venkovským stylem bydlení.

do obchodu

 

Luxusní velikonoční bonboniéra

Dřevěná krabička s velikonočním dekorem ukrývá 5 nádherných čokoládových vajíček. nA krabičku můžete nechat napsat vlastní text.  Prohlédněte si další originální velikonoční čokoládové dobroty.

 

do obchodu

 

Velikonoční závěsné ozdoby

Ozdobte si dům decentním dekorem, který na místo křiklavých barev a plastů staví kvalitní materiály a neutrální barevnou paletu.

do obchodu

 

Velikonoční nápis

Rustikálně laděná jarní dekorace na dveře nebo zeď značí jediné: “Velikonoce jsou tady.”

do obchodu

 

Skořápka a zajíček

Že ve skořápce najdeme jen kuřátko? Tak v této jarní dekoraci na vás vykouknout hned 2 ušáci.

 

Inspirace na dárky není nikdy dost. Věříme, že těmito jarními dekoracemi potěšíte sebe i své blízké, protože příležitost obdarovat někoho nebo si udělat radost sám, se vždy najde. 

Pochlubte se vašimi velikonočními a jarními dekoracemi. 

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.