Jarní a velikonoční dekorace

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Dodejte velikonoční atmosféru vašemu domovu s krásnými dekoracemi hlásající jaro. Našli jsme pro vás symboly jara ve všech možných podobách, které ozdobí a rozveselí domov. Čokoládový, slaměný nebo keramický zajíček, originální velikonoční věnce a květinové aranžmá přivolávající jaro, závěsné velikonoční ozdoby nebo dekorační vajíčka. Chcete někoho potěšit, poděkovat, dát mu něco jen tak pro radost? Inspirujte se naším velikonočním výběrem dárků. 

koupit

Plstěná jarní dekorace

Minimalistická dekorace hlásí, že jaro přichází. Má roztomilou bambulku místo ocásku a kolem krku provázek s nápisem. Díky dřevěnému podstavci se vám dekorace nepřevrátí.

koupit

Dekorační ptáčci

Dřevěná ručně vyřezávaná dekorace ptáčků ozdobí stěnu, dveře ale skvělé poslouží na dozdobení vlastní dekorace. Na přání je možné zezadu přilepit kolíček ke snadnému přichycení na větvičku nebo na věnec.

koupit

Velikonoční vajíčka

Trojice glazovaných kraslic s krásným potiskem zaječích radovánek ozdobí každou jarní kytici, velikonoční dekoraci nebo okna a záclonky.

koupit

 

Věšák s ptáčky

Hejno ptáčků osvěží jakoukoliv místnost. Vintage styl této dekorace v jemných pastelových barvách bude skvělým dárkem nejen na Velikonoce.

koupit

 

Skleněná figurka

Králíček z olovnatého křišťálového skla je opatřen ochrannou známkou Bohemia garantující původ výrobku. Figurka je dodávána v tmavomodré dárkové krabičce. Ideální drobný dárek na Velikonoce.

koupit

 

Velikonoční věnec

Dekorativní věnec v romantických pastelových tónech s jemnými textilními květy v kombinaci s větvičkami, úponky a kropenatými vajíčky potěší, ať jej využijete k zavěšení na dveře, položení na stůl či opření na polici.

koupit

 

Slaměný zajíc

Velikonoční zajíček rozveselí každý kout. Přírodní  vintage vzhled velikonoční dekorace se bude líbit dětem i vám.

 

koupit

 

Luxusní jídelní sada

Nádherná jídelní souprava ozdobí prostřený stůl. Symbolický motiv jara vytvoří i z obyčejného nedělního obědu slavnostní událost. 

 

koupit

 

Velikonoční polštářek

Dekorační polštářek s jarními motivy je vyroben z oblíbeného gobelínu. Květinový vzor vnese do interiéru jemný záchvěv jara a uvítá velikonoční období. 

koupit

 

Velikonoční čokoládové vejce

Chcete zůstat u tradic a darovat nádhernou kraslici? Toto vajíčko patří mezi výjimečné velikonoční ozdoby, které můžete sníst. Je to ideální velikonoční dárek pro partnera za pomlázku, který následně zkrášlí  třeba velikonoční tabuli. 

koupit

 

Dekorační strom 

Nádherný strom s květy a ptáčky se stane ozdobou každého interiéru. Přinese kousek jara do obývacího i dětského pokoje. 

 

koupit

 

Ozdobný zajíc

Tento velikonoční zajíček  je vyroben z polyresinu, který má mnoho tváří. Může se zdát jako porcelán, jako stříbro i jako kámen. Krásná velikonoční dekorace, která ozdobí moderní interiér. 

 

 

koupit

 

Jarní prostírání

Velikonoční prostírání s jarními motivy nesmí chybět na žádné velikonoční tabuli. K prostírání si můžete doladit i běhoun ve stejném stylu.

koupit

 

Velikonoční svícen

Velikonoční a jarní jídelní kolekce s motivy jarních symbolů si zamilujete. Tento jednoduchý svícen ozdobí každý stůl nebo polici. 

 

koupit

 

Dárek pro ženu

Růžová krabička s jemným květinovým vzorem skrývá 7 ručně vyráběných čokoládových pralinek. Hledáte-li dárek pro ženu, manželku, přítelkyni nebo maminku, pak ji tato sladká dárková sada určitě potěší.

 

 

koupit

 

Velikonoční závěsné ozdoby

Ozdobte si dům decentním dekorem, který na místo křiklavých barev a plastů staví kvalitní materiály a neutrální barevnou paletu.

 

koupit

 

Velikonoční nápis

Rustikálně laděná jarní dekorace na dveře nebo zeď značí jediné: “Velikonoce jsou tady.”

 

 

 

koupit

 

Slepička a kohout

Krásná dekorace do kuchyně, do obývacího pokoje nebo ven na parapet… Díky svému tvaru se tento pár dokonale hodí na všechny „hrany“ ve vašem bytě například na komodu, parapety, skříně, police. Vaši pozornost jistě upoutá detailní zpracování ze  dřeva a přírodní barvy.

 

 

 

 

Inspirace na dárky není nikdy dost. Věříme, že těmito jarními dekoracemi potěšíte sebe i své blízké, protože příležitost obdarovat někoho nebo si udělat radost sám, se vždy najde. 

Pochlubte se vašimi velikonočními a jarními dekoracemi. Napište nám komentář a my ho zveřejníme na našich sociálních sítích.

Vaše LaMuse

Podobné články najdete pod těmito štítky: .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *