Originální dárek pro nevěstu od svědkyně

Vaše kamarádka se vdává a vy ji chcete darovat něco, co bude jiné. Nebo jste svědkyně a potřebujete svatební dárek, který přinese hodnotu. Nenechte si ujít tento úžasný dárek pro nevěstu: Kniha, která přetrvá čas a stane se rodinným pokladem. Dárek, který bude mít své místo vedle rodinných alb, který si přečte její dcera, vnučka i pravnučka. Na který se koukne po letech s manželem a připomenou si cestu, která je dovedla až k oltáři. Tip na dárek pro nevěstu na rozlučku se svobodou, který nezapadne mezi dalšími dárky. 

dárek ke svatběVzpomínková kronika pro nevěsty – Nevěsto, vyprávěj…

Svatební příběh a vše co předcházelo dni D. Jak to bylo, než jsme se dostali k oltáři? Svědek a svědkyně si občas připraví úžasný proslov ze svého pohledu, jak se ženich a nevěsta seznámili. Představte si, že své kamarádce, dceři darujete něco, co jí zůstane navždy a bude to její hmotná vzpomínka nesmazatelně vepsaná do stránek Kroniky pro nevěstu. 

A co si budem…víte, jak se rádo vzpomíná na zážitky, kterých jsme byli součástí. Jak se vypráví příběhy z generaci na generaci. Jak babička vypráví vnukům, jak to tehdy bylo…Uvidíte, jak bude ráda, když si u vína přečte s vámi vzpomínky na vzácné okamžiky, kterých jste třeba byla součástí.

Kniha má 3 sekce pro 3 ženy. 3 příběhy lásky. Od prvních nesmělých pohledů přes první schůzku až po samotnou svatbu. Každá ze tří žen má v knize vlastní prostor pro zaznamenání svého příběhu. 

Jak darovat knihu nevěstě?

  • Darujte ji kroniku: Nevěsto vyprávěj prázdnou a nechte na ní, které další dva příběhy žen bude chtít uchovat ve své kronice,
  • Darujte ji vyplněnou její babičkou a maminkou a její vlastní příběh si doplní nevěsta,
  • Jako maminka ji darujte vyplněnou vámi a vaším příběhem seznámení se s tátou. 

➡️Koukněte na další tipy jak kroniku vyplnit. 

Jak je kniha členěná

Každá kapitola v knize přirozeně navádí a přináší otázky i inspirující myšlenky. Zavzpomínejte, zasmějte se, dojměte se a vyprávějte příběh lásky. Bude zajímavé, na co vše si při vyplňování vzpomene. Nenechte si ujít tento úžasný dárek pro nevěstu: Kniha, která přetrvá čas a stane se jejím rodinným pokladem!“ 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.