Hledání velikonočního zajíčka – nápady na dárky pro děti

Velikonoce nepatří mezi svátky, kdy by bylo tradicí navzájem se obdarovávat. Přesto má darování dárku na Velikonoce jednu výjimku. Víte jakou? Samozřejmě se jedná o hledání velikonočního zajíčka. A obdarování jsou děti. Děti milují překvapení o to více, když si ho sami najdou. Velikonoční zajíček není tradiční český symbol. Ale u nás začíná mít stejně velkou oblibu jako velikonoční beránek. Přemýšlíte, jak dětem udělat velikonoční překvapení?  Naplánujte jim hledání velikonočního zajíčka. Na zahradě, na louce, u lesa,… tady všude můžete schovat velikonočního zajíčka, kterého budou děti nadšeně hledat.

článek - hledání velikonočního zajíčka
Koupit
článek - hledání velikonočního zajíčka
Koupit
článek - hledání velikonočního zajíčka
Koupit
velikonoční luxusní čokoládové vejce
koupit
čokoládové velikonoční zvířatka
koupit
čokoládové velikonoční figurky
koupit

Video návod na výrobu vajíček s překvapením:

Velikonoční nečokoládové překvapení, které přinese zajíček

Dětem můžete ukrýt cokoliv. Už samotné hledání překvapení je pro ně úžasným zážitkem. A co teprve, když najdou nadílku a v ní svou oblíbenou pohádkovou postavičku nebo hru. Vyberte dárek, který schováte vašemu malému hledači do nadílky.

článek - hledání velikonočního zajíčka

 

Pokud nechcete, aby zajíček přinesl pouze klasiku jako čokoládové vajíčka, kuřátka, kraslice a jiné sladké dobroty, můžete schovat i drobnost s velikonoční tématikou. Koukněte třeba na velikonoční knížky pro nejmenší.

Koupit

Tematicky zaměřená kreativní souprava, díky které si děti mohou vytvořit nádherné dekorativní velikonoční ozdoby.  Je senzačním dárkem od Velikonočního zajíčka, nemyslíte?

Zajíčci, kuřátka, beránci a vajíčka se ve dvou velikostech objevují na čtyřech arších ze silného, pevného kartonu.  Některé dekorace je možné díky přiloženým stojánkům postavit, jiné zavěsit. Po vytlačení jednotlivých motivů z archů umožňuje sada i další využití – všechny čtyři archy lze použít jako šablony, s jejichž pomocí si děti mohou všechny motivy překreslovat na libovolný podklad a vytvářet tak nekonečné množství vlastních ozdob s nejrůznějším dekorem.

Koupit
článek - hledání velikonočního zajíčka
pomlázka pro děti kniha o králičku Petrovi

Tradiční pohádky oproštěné od podivných robotů, násilí a dalších podivností jsou nezbytností knihovničky každého malého čtenáře. Veselá dobrodružství králíčků Petra, Benjamina, Ocáska, Hoplinky, Pírka či lišáka pana Toda a jezevce Tomyho Broka pobaví všechny malé knihomoly. Tématická knížka o veselých králíčcích  je dobrý nápad, jak dětem darovat od zajíčka něco jiného, než čokoládku. 

koupit

Plyšový zajíček

Malinký plyšový zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane kamarádem každého malého koledníka! Pokud chcete dětem nadělit při hledání velikonočního zajíčka i něco jiného než čokošky, pak bude tento zajíček schovaný pod keříkem velkým překvapením pro každého malého hledače velikonoční nadílky. 

koupit
plysový zajícek
kufrik pro deti se jmenem

Kufřík se jménem

Pan zajíček, při svém nabitém programu rozdávání pomlázky, zapomněl celý kufřík plný překvapení. Nebo je to kufřík určený přímo pro malého hledače? Záleží na vás, co mu do kufříku nadělíte. Na kufříku může být přímo napsáno jméno dítěte. Takový velikonoční dárek pro malé hledače najde dále uplatnění třeba na malé poklady.

koupit

Originální velikonoční nečokoládový dárek pro dětí. Tyto hudební omalovánky zaručí rodinnou pohodu. Poslech pohádek s malováním je relax nejen pro děti.  Každý list omalovánek obsahuje QR kód, který je spojen s unikátní pohádkou. Jako bonus jsou v omalovánkách ještě volné listy – celkem 8 listů o vysoké gramáži 190 g/m2 – na něž si můžete nakreslit svojí vlastní pohádku a nebo napsat svůj příběh.

koupit
dárky na míru - inspirace

Popusťte uzdu své fantazie a vytvořte svému dítku dárek na míru. Možná má svého super hrdinu, fotbalistu, popovou hvězdu z dětského pořadu, oblíbenou hlášku nebo svou přezdívku. Vyberte mu tričko, plyšáka nebo třeba hrníček, na kterém bude motiv jen pro něj. K dárečku, který zajíček zajisté pořádně schová, můžete nechat vzkaz přímo od zajíčka 🙂

koupit

Pokud hledáte kreativní zábavu pro děti, pak se inspirujte výběrem kreativních her v dárkovém vyhledávači LaMuse. Hledáte s dětmi velikonočního zajíčka nebo máte jiné zvyky? Podělte se o ně s námi.

Vaše LaMuse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.