Co darovat ke křtinám? Tipy na dárky pro chlapečky i holčičky

Křest patří k nejvýznamnějším okamžikům po narození dítěte. V tak významný den chceme miminku darovat i nezapomenutelný dárek. Jaký je ale nejlepší dárek vhodný ke křtinám? Darovat památeční nebo spíše praktický dárek? Nahlédněte do naší galerie, kde najdete mnoho tipů na dárky ke křtinám pro kluky i holky.

Jste pozváni na křest miminka? Pak stojíte před nelehkým úkolem, a to najít vhodný dárek ke křtinám (někdy se mu taky říká dárek do kolébky). Pokud jste kmotrou nebo kmotrem, tak váš úkol je o to těžší. Snažte se řídit našim jednoduchým tipem. U věřící rodiny vybírejte dárky s křesťanskou tématikou a u rodin, kteří křtí spíše kvůli tradici, můžete vybírat dárky jak památeční tak i praktické.

 

Nejčastěji darované dárky ke křtinám jsou šperky, investiční mince, stříbrné předměty nebo vzpomínkové krabičky. Oblíbené jsou také předměty se jménem děťátka. Náramek s destičkou na vygravirování jména děťátka nebo data křtu patří mezi oblíbené šperky darované miminku nebo dítěti ke křtu. Využijte slevu 20 % na nákup nad 2000,- Kč s kódem LAMUSE20.
Oblíbený dárek ke křtu je
vzpomínková krabička s menšími personalizovanými dárky.

koupit

 

Přívěsek andělíček

Šperky ke křtu jsou nejvíce darovaný dárek. Andělíček se daruje jako symbol ochrany dítěte. Tento má v sobě zakomponován i symbol nekonečna. Talisman v podobě andělíčka strážníčka vydrží až do dospělosti. Využijte slevu 20 % s kódem LAMUSE20.

koupit

 

Personalizovaná krabička na poklady

Darujte ke křtinám dekoraci se jménem dítěte. Dřevěná krabička může sloužit jako obal na dárek nebo ji můžete darovat jen tak, třeba s dopisem pro miminko uvnitř krabičky. 

koupit

 

Dětský náramek pro štěstí

Miminku ke křtinám darujte symbol štěstí.  Dva sloníci pevně spojení na náramku mu přinesou štěstí. I čtyřlístek přináší štěstí. Využijte slevu 20 % s kódem LAMUSE20.

koupit

 

Personalizovaná tabulka

Originální dárek ke křtu na památku, který nedostane od nikoho jiného. Dárek s údaji o narození miminka v podobě tabulky si zcela přizpůsobíte.

koupit

 

Personalizovaná dekorace

Darujte ke křtinám dekoraci se jménem miminka. Nadčasový design bude zdobit jeho pokojíček po dlouhá léta. Nyní s 60% slevou.

koupit

 

Osobní šperk

Stříbrný 3D šperk z reálných otisků nožiček a ručiček miminka s možnosti rytiny.

koupit

 

Stolní lampička

Stolní lampička může mít motiv znamení zvěrokruhu, anděla, srdce, květu života. Symbolický dárek světla ke křtinám v moderní podobě. Nechte si na dárek vygravírovat osobní vzkaz.

koupit

 

Náušničky Cutie

Luxusní zlaté náušničky ozdobené 38 krásnými brilianty, jsou dokonalým dárkem k tak významné události.

koupit

 

1000 přání

Darujte symbolický dárek ke křtinám a  místo na 1000 přání. S touto knihou darujete vše, co si bude přát. Napište mu věnování a vepište mu jeho 1. přání do života

koupit

 

Tabulka s údaji miminka

Úžasný personalizovaný dárek  a památku ke křtinám, narozeninám nebo k narození miminka. Dekorační cedulka s údaji narození, křtin, citátem. Tabulku si můžete zcela přizpůsobit – text, barva, pozadí, obrázky. 

koupit

 

Rámečky na první rok

Vkusný rámeček, který pojme  prvních 12 měsíců miminka. Dárek ke křtu, s kterým bude úžasný první rok miminka neustále na očích. 

koupit

 

Symbolický dárek ke křtinám

Kniha moudrých slov o životě, do které napište věnování miminku.

Inspirujte se dalšími tipy na dárky ke křtu v dárkovém vyhledávači
koupit

 

Osobní dar pro dítě

S knihou „do života“ darujete dítěti budoucí vzpomínky, které zaznamenají jeho rodiče a nejbližší. Nádherný dárek, který se stane cennou památkou.

koupit

 

Nadčasové náušnice

Originální zlaté dětské náušničky osazené 8 zářivými diamanty.

koupit

 

Přívěsek dudlík 

Stříbrný dudlík je osazený pravým diamantem. Je to originální památeční dárek ke křtu.

koupit

 

Náhrdelník s acháty a křížkem

Krásný dárek s křížkem pro holčičku ke křtu, který jí zůstane až do dospělosti.

koupit

 

Originální rámeček 

Krásný dárek na památku pro miminko ke křtu. 

koupit

 

Klip na dudlík

Přívěsek na dudlík se jménem miminka je originální drobnost pro dítě, které bude moci hned využívat. Klip na dudlík je v mnoha variantách.

koupit

 

Srdce s andělem

Tento medailonek ponese souhvězdí, ve kterém se miminko narodilo. Krásný památeční dárek do kolébky, který s dítětem vyroste. Medailonek je zdobený jiskřivým diamantem. Využijte slevu 20 % s kódem LAMUSE20.

KRABICE na vzpomínky modrá - dárek k narození miminka - Se zámkem
koupit

 

Pokladnice na památku

Pokladnice poslouží jako skrýš pro dětské poklady. Nebo cennosti, které dítě dostalo u křtu. .

Plyšová hračka s textem

Roztomilý plyšák s motivem, který je jen na vás. Věnujte dítěti ke křtinám na památku citát, moto, věnování nebo datum křtu či narození.

Dárek se symbolikou

Pokladnička může být použitá jako dárek, který má přinést štěstí. Vložte do něj peníze nebo vzkaz pro miminko.

Křížek

Symbolický přívěsek ke křtu může mít mnoho podob. Oblíbenými symboly jsou křížek nebo andělíček. Inspirujte se křížky v různých podobách. 

Inspirace není nikdy dost. Věříme, že tímto seznamem dárků vhodných ke křtinám jsme vás přinejmenším inspirovali. Další skvělé tipy na dárky ke křtinám najdete v našem vyhledávači dárků LaMuse, stačí si pak už jen vybrat v jaké cenové hladině dárek hledáte a jestli kupujete dárek pro holčičku nebo chlapečka.

Máte další tip na dárek? Napište nám do komentářů a my ho zveřejníme přímo v článku.

Vaše LaMuse

2 thoughts on “Co darovat ke křtinám? Tipy na dárky pro chlapečky i holčičky

  1. Iveta says:

    Ahoj, myslím, že dárek se ke křtinám dává. Já osobně tedy na křtinách dostala ten nejlepší dárek a to byla video chůvička od firmy https://www.jablotron.cloud. Od té doby jsem si konečně mohla dát v klidu kávu, horkou vanu, zacvičit si a sledovat dceru pouze na chůvičce. Používám jí od té doby, co jí mám každý den a všude říkám, že to je nejlepší věc co se dá pořídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.