7 tipů jak jednoduše zabalit vánoční dárky

Chcete mít originálně zabalené dárečky pod vánočním stromečkem a nevíte jak na to? Máme pro vás jednoduché tipy, jak zabalit vánoční dárek. Nebojte se, zvládne to opravdu každý! Tak hurá na balení. Věříme, že vše potřebné najdete doma.

Zabalte dárek do vloček

Vánoční nádech i obyčejnému balícímu papíru dá papírová vločka. Vločky vypadají nádherně a přitom jsou vystřižené za pár vteřin. Dáreček už jen ovažte jednoduchým provázkem a dokonalý vánoční dárek je na světě!

Ozdobte dáreček větvičkou

Pokud chcete opravdu originálně zabalený dárek, pak na mašle a stuhy zapomeňte a raději balíček ozdobte větvičkami a sušeným ovocem. Dáreček s přírodní dekorací se pod vánočním stromečkem bude krásně vyjímat.

Vytvořte si vlastní vánoční balící papír

Článek balení dárků - balíček

Krásný balící papír vytvoříte díky razítkům. A že žádné doma nemáte? Nevadí. Zavzpomínejte na školní léta a vyrobte si razítka z brambor, gumy nebo vykrajovátek.

Efektní a přitom jednoduché

Pomocí dvou různě barevných papírů vytvoříte originální balící papír. Vypadá to složitě a přitom je to tak jednoduché! Stačí si vzít ostrý nůž nebo špičaté nůžky a vystřihnout jednoduchý tvar a unikátní balící papír je na světě. Jen nezapomeňte vystřiženou část úplně neodstřihnout od papíru.

Přidejte na vrch dárečku netradiční ozdobu

Vánoční baňky nemusí zdobit jen stromeček, budou se hezky vyjímat i na zabaleném balíčku. Originální ozdobou jsou taky vykrajovátka nebo upečené perníčky. Porozhlédněte se kolem a určitě najdete spoustu dalších drobností, které na dárečku budou vypadat skvěle, jako například rolničky, knoflíčky, perličky, šišky,… čím dárek ozdobíte vy?

Originální vánoční balíčky pro děti

Překvapte děti krásně a originálně zabalenými dárky. Už samotný balíček pro ně bude skvělá hračka, s kterou si budou chtít nejprve pohrát.

Výroba těchto balících papírů je více než jednoduchá. Stačí vám jednobarevný balící papír, papíry různých barev, lepidlo a fixy. Pokud na místo nosu použijete bambuli, bude váš balíček ještě zajímavější! A že si netroufáte namalovat oči a rohy? Tak si je jednoduše zdarma stáhněte, vytiskněte a nalepte.

Sníh nejen za oknem

Zdroj všech obrázků: Pinterest.com

Pocákejte zabalený dárek bílou barvou! Tak získáte opravdu originální DIY balící papír, který vám zabere jen minutku. 

Určitě se nebojte a zkuste vzájemně zkombinovat jednotlivé styly balení dárků. Podívejte se i na náš další článek 7 dokonale jednoduchých tipů na zabalení dárků, které budete milovat.

Budeme rádi, když se se svými výtvory pochlubíte a zašlete nám je na info@lamuse.cz nebo sdílíte pod hashtagem #promyslenydarek. 

Vaše LaMuse

Podobné články najdete pod těmito štítky: .

1 komentář k “7 tipů jak jednoduše zabalit vánoční dárky

  1. Pingback: 7 dokonale jednoduchých tipů na zabalení dárků, které budete milovat - LaMuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *