Žhavý tip na dárek pro podnikavé povahy se zájmem o nové technologie

Máte ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o moderní technologie? Tito lidé většinou přesně vědí, jakou technologickou vychytávku si příště pořídí. Vybrat pro ně vhodný dárek tak bývá poměrně obtížné. Ponožkami jim obvykle radost neuděláte. A pokud si od nich nechcete nechat rovnou nadiktovat označení typu jejich vysněné elektronické hračky, budete muset být trochu vynalézaví.

Naštěstí i ve světě moderních technologií existují překvapení, která potěší každého. Bez ohledu na jeho preference nebo typ operačního systému v telefonu. Tím univerzálním dárkem je vzdělávací kurz. Není to totiž nic povinného, je to spíše zážitek naučení se něco nového, co nás zajímá.

Dárek pro budoucnost

Dárkový poukaz na vzdělání je vhodným dárkem pro všechny, kteří fandí moderním technologiím a milují originální překvapení. S poukazem na výběr vzdělávacího kurzu, nebo rovnou darování konkrétního kurzu darujete hodnotný dárek, který obdarovaný využije díky nabytým znalostem i v budoucnosti.

Online kurzy - dárek pro kreativce

Hledáte-li originální dárek pro studenta, manžela nebo kamaráda, který se snaží rozjet svůj vlastní e-shop? Baví ho byznys, online marketing? Vyberte mu třeba:

Kurz SEO: Audit a analýza reálné indexace vašeho webu

Kurz nejlepších manažerských dovedností aneb Jak působit na lidi

WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

A nebo trochu mimo technologie, ale pro hodně z nás nejcennější rada, jak mít více volného času. 

Kdo mi krade čas – Aby den trval déle

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.