Tuláčkův svět | Dárek pro malého cestovatele, který zabaví na dlouhé hodiny

Domácí výuka, už poněkolikáté zavřené kroužky, práce z domova a ještě chystání všeho na Vánoce, to dá zabrat. Říkáte si, kdyby se to dítě aspoň na chvíli zabavilo samo?! A ne zrovna koukáním na televizi či hraním her na počítači. Jde to, máme pro vás tip na vědomostní hry a hračky pod značkou Tuláčkův svět, se kterými si děti vyhrají, něčemu naučí a vy si od nich na hodinku dvě odpočinete.

Vstupte do světa stavění, hraní, boření a smysluplné zábavy

Mají vaše děti rády stavebnice typu Lego nebo Cheva? Pak se jim bude líbit vědomostní sada KVIZ nebo Krabice Vědomostí I Zábavy. V ní se nachází magnetická mapa České republiky, která poslouží jako základní deska pro stavění “nového světa”. V sadě je 77 magnetek různých témat, od fauny přes flóru až třeba po historické stavby. Představte si je jako malé stavebnice v Legu.

Děti si staví vlastní Evropu, přikládají magnety – buď tam kam patří (poznají podle vlajek na magnetech), anebo dle vlastní fantazie. V prvním případě se hravou formou učí poznatkům o světě, ve kterém žijí. V druhém případě rozvíjí dětskou kreativitu, která nám dospělým v pozdějším věku leckdy chybí. Přitom je tak potřebná v tomto dynamicky měnícím se světě 21. století.

Tuláčkův svět set

Ke KVIZu existuje více jak 10 rozličných naučných i zábavných her, který s touto sadou lze hrát. Hry jsou vhodné pro děti od 5 do cca 11 let. Sada je nachystaná tak, abyste doma už nic dalšího ke hraní nepotřebovali. Čím více si dítě bude hrát, tím více se dozví a jednou v hodinách zeměpisu bude králem. A tím více času budete mít vy klid na něco svého!

Tuláčkův svět má vlastní průvodce a kamarády pro děti

Aby se děti v Evropě neztratily, k projektu existuje knížka cestovatelských pohádek se dvěma milými hrdiny – lvíčkem Tuláčkem a děvčátkem Hanekou. Tito dva hrdinové provází děti i dospělé Tuláčkovým světem. Chystají pro ně různé aktivity, například Tuláčkovu lesní stezku, online adventní kalendář plný rébusů, hru Pojízdná násobilka ke stažení zdarma, apod.

Tuláčkův svět brožurka

Knížka díky většímu písmu a velkým ilustracím napomáhá čtenářské gramotnosti a rychleji vtahuje děti do děje. Místa popsaná v knížce jsou reálné a můžete je s dětmi navštívit v rámci dovolené. Po návratu si otevřete cestovní Tuláčkův pas (rovněž součástí sady KVIZ) a samolepkami států si vyznačíte vzpomínku, kde všude jste byli.

Cestujete jenom po České republice?

To vůbec nevadí! Česká značka Tuláčkův svět myslela i na rodiny s dětmi, které objevují krásy naší vlasti, lezou po českých horách či navštěvují hrady a zámky. Jako novinku podzimu 2020 firma vydala edici Česká republika, ve které se skrývá magnetická mapa ČR, oválné magnety českých pohoří a dvě sady čtvercových magnetech (česká TOP a zajímavá místa ČR).

Víte, kde se nachází nejchladnější místo v ČR? Tušíte, kde byste navštívili Goethovu vyhlídku? Hledáte tip, co vidět v jižních Čechách? S tím vším vám i dětem pomůže magnetická sada Česká republika.

Vyberte si o letošních Vánocích českou značku hraček a s dětmi “rozjeďte stavební šílenství”, které zabaví i něčemu naučí. Vstupte do Tuláčkova světa, kde se rozhodně nikdo nudit nebude. Ano, u nás si hrají i nadšení tatínkové!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše stránky využívají soubory cookie. Procházením LaMuse.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje.